• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

معرفی کاربران اهل کجا و ساکن کجا هستیم

محمد شاه کرمی

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
432
تعداد لایک ها
81
با سلام
اول از همه یاداوری کنم این تاپیک که توسط بنده ایجاد شده هیچگونه اجباری ندارد که توسط کاربران کامل جواب داده شود .
فقط به خاط این پست ایجاد کردیم شاید زمانی یکی از دوستان و یا مشتریان به یکی از شهرستانها سفر کرد و ماشین خراب شد راهنمایی کنیم که به یکی از دوستان که مورد اطمینان است مراجعه کند .

اول خودم

محمد شاه کرمی .متولد خرم اباد (اصلیت لر). مدت 12 سال ساکن تهران خیابان نظام اباد و در حال حاضر ورامین هستم . در نمایندگی های 1215-1249-1230 و نمایندگی ممتاز تهران پارس صمیعی نیز سرپرست برق بودم

آخرین ویرایش:

کشتکار

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
401
تعداد لایک ها
237
پاسخ : اهل کجا و ساکن کجا هستیم

با سلام بنده سعید کشت کار متولد رودسر و در حال حاظر رودسر ساکن هستم (استان گیلان) .ادرس محل کارم ورودی شهر میان پشته روبروی نمایندگی سایپا و ایرانخودرو مرکز فنی برق و الترونیک خودرو سعید.با تشکر

آخرین ویرایش:

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
81

جواد میرزازاده (میرزایی) ساکن استان ایلام شهرستان آبدانان متولد شهریور 62 اصالتن لک ،دیپلم علوم تجربی با بیش از 9 سال سابقه کار و دارای مدرک درجه یک فنی از شهرستان دزفول که در شاخه مکانیکی،تنظیم موتور، تعمیرات تمامی کیتهای خودرویی مثل ایسیو،ایربگ و... و همچنین تعمیر و تنظیم کیلومترهای دیجیتال کار میکنم.آدرس کارگاه روبروی درب ورودی پدافند هوایی، هر کی اومد قدمش رو چشم در خدمتیم.

amir jafari

مدیر بازنشسته ( از سال 2017 فعالیت ندارند )
ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

درود و سلام امیر جعفری هستم اهل مشهد متولد 1358 ساکن مشهد ادرس مغازه فلکه پانزده خرداد خیابان امام رضا بین امام رضا 56و54 تکنسین برق و انژکتور دوستان اگر اشنایی یا از مشتری خودشان به مسافرت مشهد امدن و اگر مشکلی داشتند درخدمت هستم

بابک ورمزیار

کاربر اخراجی
کاربر اخراجی
ارسالی ها
38
تعداد لایک ها
5

باسلام ودرود خدمت استادان گرامی
بنده بابک ورمزیار متولد 59 ساکن بروجرد {استان لرستان} کاردان مکانیک با12 سال سابقه کار در رابطه با عیب یابی و تنظیم موتور در خدمت دوستان هستم
ادرس مغازه بروجرد بلوار امام خیابان جانبازان تنظیم موتور بابک

mohammad1372

Member
ارسالی ها
392
تعداد لایک ها
27

با سلام به اساتید گرامی
بنده محمد رضا عابدی در رشته ی فوق دیپلم مکانیک خودرو/ البته 6 ماه است که در زمینه ی تنظیم موتور کار می کنم اگرچه تجربه ی دوستان از من بالا تر اما اگر دوستان این طرف ها آمدند یک سری هم به بنده بزنند
البته عصاب خوردکن ماشین بنده نیسان است به نظر بنده درد هایش تمامی نداره /بهترین ماشین بنده پراید است/آدرس:اصفهان/شهرابریشم/حسن آباد/روبروی باشگاه ایمان

آخرین ویرایش:

HassanVaham

مدیر تالار برق نرم افزارو الکترونیک
ارسالی ها
1,533
تعداد لایک ها
1,209

[FONT=&amp]باسلام [/FONT]
[FONT=&amp]حسن چشم وهام متولد57مشهد ولی اصالتن ازتوابع تربت حیدریه شهرستان جنگل با بیش از15سال سابقه کاردیپلم ودارای گواهینامه درجه1برق ومکانیک خودرو .ودرجه 2مکانیک دیزلی (تراکتور)کارگاه بنده روبروی دبیرستان شبانه روزی ..به اتفاق برادرم (برق والکترونیک خودرو) (تعمیروتنظیم موتور) ( تعمیر تخصصی تراکتور ) درنمایندگی دراج رفسنجان سام ایتالیا وتراکتورسازی تبریزمشغولم وقصد دارم نمایندگی رابابرادرم رهاکنیم دوستان اکرمشکل دیزلی داشتند درخدمتم هرچند که علاقه من روی خودروست.به صورت پاره وقت درفنی وحرفه ای نیز مشغولم باتشکر (مجتمع فنی حسن[/FONT])

آخرین ویرایش:

hadi ic

Active Member
ارسالی ها
391
تعداد لایک ها
67

درود بی پایان
من هم به نوبه خودم لازم دونستم که عرض کنم ما دو داداشیم که باهم کار میکنیم
حامد وداوود رفیعی متولد استان کردستان شهرستان دهگلان وساکن همین شهرستان هستیم
ما باهم 10 ساله یدک فروشیم و از وقتیcng به جون صنایع خودرو سازی افتاد شروع به کار تنظیم موتور و تعمیرات ایسیو و.... نمودیم یعنی حدود 5سال
داخل پراندز عرض کنم(این شهرستان بین استان همدان وکردستان وتنها مسیر که هزاران مسافر که میخواهند به بانه یا مریوان یا سنندج بروند هست هرکدام از دوستان مسیرش به این طرفا خورد خوشحال میشویم در خدمتشون باشیم)

محمدی

Member
ارسالی ها
37
تعداد لایک ها
8

سلام .
امیر محمدی متولد اهواز هستم و در حال حاضر ساکن کاشان هستم . من عضو کوچیکی از لحاظ معلومات در انجمن هستم . شغل بنده در ارتباط با خودرو و تعمیرات ایسیو نیست اما از علاقه شدیدی که به تعمیرات ایسیو دارم آموزش های لازم را دیدم و در منزل و بصورت سفارشی مشغول به کار هستم . امیدوارم با یاری دوستان عزیز من هم به سطح علمی شما برسم.
با تشکر از دوستان عزیز

کشتکار

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
401
تعداد لایک ها
237

درود .عشق ایسیو چیکارکه نکردهLaie_94.gif

mojtaba_mp

Member
ارسالی ها
53
تعداد لایک ها
4

با سلام خدمت دوستان گلم
اینجانب مجتبی پاشنا متولد 1362 ساکن استان مازندران شهرستان بابلسر هستم از سال 84 در نمایندگی ایران خودرو شروع به کار کردم تا سال 90 مشغول بودم. الان هم 3 سالی هست بیرون برای خودم کار میکنم به تازگی هم کارشناس نمایندگی کیا موتورز شدم البته هنوز نمایندگی شروع بکار نکرده...........
بیشتر کار من هم عیب یابی تعمیر سیم کشی وتعمیرات ای سی یو و خودرو های سی ان جی می باشد..............

با تشکر از دوستان گرامی

ارسالی ها
46
تعداد لایک ها
24

با سلام خدمت اساتید اینجانب حسین قاسمی متولد 56 دارای کارشناسی مکانیک شاغل در اموزش و پرورش تجربیات اصلی من بیشتر در تدریس برق خودردر هنرستانها و دانشگاه ازاد وعلمی کاربردی و....ساکن در یزدودر هنرستان انقلاب اسلامی مشغول هستم

ارسالی ها
3
تعداد لایک ها
12
باسلام خدمت اساتید گرامی پوریا امان آبادی متولد 1382 کاردانی مکانیک در حال حاضر
رشته تعمیر موتور و برق خودرو 5سال مشغول به تنظیم موتور و باطریسازی کار های تعمیرات ecu و آمپر را تازه دارم شروع میکنم و ساکن شهر اراک هستم

سید فاضل

New Member
ارسالی ها
1
تعداد لایک ها
4
هزاران درود.
سید فاضل حسینی نسب هستم ساکن استان یزد شهرستان یزد و کار تخصصی من تعمیرات برد و یونیتهای ماشینهای سنگین مخصوصا کامیونها و اتوبوسهای اسکانیا هستش.
محل کارم مجتمع فنی پایانه مسافربری غدیر یزده
شاگرد و کارآموز تمامی دوستان و همکاران عزیز هستم.

alirezasaraei

New Member
ارسالی ها
3
تعداد لایک ها
4
درود. بنده علیرضا سرایی هستم ساکن تهران. در حال حاضر در یکی از نمایندگی های سایپا در غرب تهران مشغول کار هستم و در حال یادگیری مکانیک خودرو

saraei

New Member
ارسالی ها
2
تعداد لایک ها
3
با سلام. مهران هستم از کرج. 5 سال سابقه کار در زمینه مکانیکی با مدرک کاردانی دارم
خوشحالم که در جمعتون هستم

yazdani

مدیر تالار تعمیرات مکانیکی خودرو
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
215
تعداد لایک ها
229
با سلام و عرض ادب / محمد یزدانی هستم و ساکن اهواز / حدود 35 سال سابقه کار مکانیک و برق و حدود 12سال کار الکترونیک خودرو هستم و 5 ساله در ضمینه برنامه نویسی و ریمپ خودرو فعالیت دارم و در حال حاضر فقط تعمیرات کیلومتر و ایسیو و برنامه نویسی ریمپ انجام میدهم . در خدمت دوستان هستم اما بعلت مشغله زیاد کمتر در سایت فعالیت دارم با عرض معذرت

بالا