• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

علت روشن شدن چراغ چک روی گاز

behzad.song

New Member
ارسالی ها
28
تعداد لایک ها
1
درود بر اساتید عزیز یه 405 دوگانه سوز کارگاهی با ای سی یوبوش744 مراجعه کرده زمانی که روی گاز میزنه بعد کمی کارکرد خطای بانک 1اکسیژن میزنه لطفا راهنمایی بفرمایید چرا این خطا رو میزنه وچرا تو ای سی یو های دیگه همچین مواردی خیلی کمتر دیده میشه؟واگه با شبیه ساز درست میشه چه مارکی جواب میده.
ممنون

HassanVaham

مدیر تالار برق نرم افزارو الکترونیک
ارسالی ها
1,533
تعداد لایک ها
1,209
پاسخ : علت روشن شدن چراغ چک روی گاز

درود: این مشکل ازضعف ایسیو بوش هست که تابحال جواب صد درصد گرفته نشده :1-ستفاده ازخطاگیرهای مختلف2-نصب رله قطع کن که به پایه سیگنال منفی ارسال کندوپارامتر0یا450 شود3-تعویض ایسی ایپرام با95010خام

آخرین ویرایش توسط مدیر:

behzad.song

New Member
ارسالی ها
28
تعداد لایک ها
1

درود جناب وهام عزیز خود رله باعث روشن شدن چراغ چک نمی شود؟من حدود2سال پیش واسه اکسیژن یه 206 که گاز سوزش کردم بستم روی گاز چراغ چک روشن میشدای سیوش ساژم بود.اگه ممکنه طریفه نصب رله رو با توجه به شماره های پایه های رله کامل توضیح بدین
ممنون

HassanVaham

مدیر تالار برق نرم افزارو الکترونیک
ارسالی ها
1,533
تعداد لایک ها
1,209

درود جناب وهام عزیز خود رله باعث روشن شدن چراغ چک نمی شود؟من حدود2سال پیش واسه اکسیژن یه 206 که گاز سوزش کردم بستم روی گاز چراغ چک روشن میشدای سیوش ساژم بود.اگه ممکنه طریفه نصب رله رو با توجه به شماره های پایه های رله کامل توضیح بدین
ممنون
بفرما

Download all Attachments

behzad.song

New Member
ارسالی ها
28
تعداد لایک ها
1

درود ممنون از راهنمایی با نصب خطا گیر مشکل حل شد

A_Rezaei