• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

درخواست راهنمایی در مورد تعریف ریموت mvm110

A_Rezaei

مدیر تالار ایران خودرو - سایپا- وارداتی
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
1,132
تعداد لایک ها
519
درود دوستان یک خودرو mvm110 داریم که به گفته مشتری چند مدت پیش خود به خود هردو ریموت ان از کار افتاده و چونکه سیستم ان دارای دزدگیر و پاور ویندوز بوده همه از کار افتاده البته شیشه بالا بر ها و قفل مرکزی بصورت مجزا کار میکند و خودرو روشن میشه ولی بوق ایموبلایزر و چراغ ایمو خاموش است و ریموت کار نمیکند و هر کاری کردم ریموت تعریف نشد دوستان اگه نقشه یا مدار ان را دارند اپ کنند ممنون میشم فکر کنم ایراد از مدار سیم کشی باشد

AMIN.AFROOGH

New Member
ارسالی ها
28
تعداد لایک ها
2
پاسخ : درخواست راهنمایی در مورد تعریف ریموت mvm110

سلام من یک مورد داشتم مثل 206 دستی تعریفش کردم اکی شد وقتی سوییچ رو باز میکنی چندبار دکمه ریموت رو باید بزنی

shahin zarei

New Member
ارسالی ها
1
تعداد لایک ها
0
پاسخ : درخواست راهنمایی در مورد تعریف ریموت mvm110

درود دوستان یک خودرو mvm110 داریم که به گفته مشتری چند مدت پیش خود به خود هردو ریموت ان از کار افتاده و چونکه سیستم ان دارای دزدگیر و پاور ویندوز بوده همه از کار افتاده البته شیشه بالا بر ها و قفل مرکزی بصورت مجزا کار میکند و خودرو روشن میشه ولی بوق ایموبلایزر و چراغ ایمو خاموش است و ریموت کار نمیکند و هر کاری کردم ریموت تعریف نشد دوستان اگه نقشه یا مدار ان را دارند اپ کنند ممنون میشم فکر کنم ایراد از مدار سیم کشی باشد
درود . نحوه تعریف ریموت mvm 110 اگر ریموتها سالم باشد . سه بار پشت سره هم سویچ را باز و بسته میکنیم چراغ ایمو نحوه چشمک زدنش تغیر میکنه و شما باید در این لحضه باید دکمه ریموت را فشار دهید .
اما با توجه گفته شما که چراغ سکیوریتی کار نمیکند ماشین مشکل دارد...

بالا