• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

پرسش پاسخ ایموبلایزر راهنمایی در مورد چراغ ایمو پراید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114
با سلام خدمت دوستان عزیز ...عرض کنم یک پراید قرار شد فردا بیاد چراغ کلید ایموبیلایزر در روی صفحه کیلومتر مرتب چشمک میزنه خودش اینجوری شده کسی دست کاری نکرده طرف برده پیش کلید ساز یه انتن انداختن براش درست نشده بازم در حالت روشن بودن و در حرکت چشمک میزنه .مدل 89 هستش ایسیو زیمنس (zimens vdo m1c1_881c)هستش بنزینی هستش گاز سوز هم نیست دوستان همین امشب هر کی نظری داره راهنمایی کنه ممنون از لطف شما

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
82
پاسخ : راهنمایی در مورد چراغ ایمو پراید

با ریست کردن ایمو و تعریف سوئیچ مجدد مشکل قابل حله.

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114

من دستگاه تعریف سوییچ ندارم تا حالا زیاد تو کار کلید نرفتم اگه برنامه بی کد بریزم کلا بی کد بشه چراغش خاموش میشه؟حقیقتش اوضاع بهتر بشه یه دستگاه تعریف سوییچ جامع باید بگیرم ولی فعلا ندارم یا اینکه کدوم سیم رو قطع کنم تا چراغ کلید دیگه روشن نشه فعلا دستگاه ندارم

Hossein Oghbaei

مدیریت کل
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
ارسالی ها
2,018
تعداد لایک ها
1,390
وب سایت
www.iranianecu.com

A_Rezaei

مدیر تالار ایران خودرو - سایپا- وارداتی
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
1,132
تعداد لایک ها
519

درود دوست عزیز همان طور که جناب میرزا زاده عزیز توضیح دادند شما مجددا تعریف سوییچ کنید مشکل حل میشود

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114

نمیدونم همون اوایل یه سری برنامه دادن میدونم که تعریف سوییچ سایپا و ایران خودرو رو داشته ولی نمیدونم ساژم یا زیمنس تا حالا زیاد به کارم نیامده منم بی خیال بودم باز هم اگه بخام 2تا کلید نو بگیرم واسه تعریف سوییچ و خرجش بره بالا مشتری قبول نمیکنه میگه میخام بفروشم فقط چراغش خاموش بشه حالا به نظرم باید برنامه بی کد بریزم ببینم درست بشه که بره وگرنه باید سیم ایمو که میره به پشت امپر رو قطع کنم این مدل ها ایموش هم کروز هستش دیگه درسته؟راستی نقشش هم هست ببینم کدوم پین میره پشت امپر؟

mishan.59

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
271
تعداد لایک ها
307

نمیدونم همون اوایل یه سری برنامه دادن میدونم که تعریف سوییچ سایپا و ایران خودرو رو داشته ولی نمیدونم ساژم یا زیمنس تا حالا زیاد به کارم نیامده منم بی خیال بودم باز هم اگه بخام 2تا کلید نو بگیرم واسه تعریف سوییچ و خرجش بره بالا مشتری قبول نمیکنه میگه میخام بفروشم فقط چراغش خاموش بشه حالا به نظرم باید برنامه بی کد بریزم ببینم درست بشه که بره وگرنه باید سیم ایمو که میره به پشت امپر رو قطع کنم این مدل ها ایموش هم کروز هستش دیگه درسته؟راستی نقشش هم هست ببینم کدوم پین میره پشت امپر؟
سلام:
برای بی کد کردن ،یک برنامه بدون ایمو بر روی آیسی فلش بریزید و سیم 6 و 69 سوکت ایسیو را به هم اتصال کنید و وایر های 1و4را با 2و3 جابجا کنید....برای اینکه چراغ ایمو چشمک نزند،سوکت ایموبلایزر را کامل در بیاورید یا سیم مربوط به پین شماره 3 مربوط به ایمو را قطع کنید.
موفق باشید.

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
82

من دستگاه تعریف سوییچ ندارم تا حالا زیاد تو کار کلید نرفتم اگه برنامه بی کد بریزم کلا بی کد بشه چراغش خاموش میشه؟حقیقتش اوضاع بهتر بشه یه دستگاه تعریف سوییچ جامع باید بگیرم ولی فعلا ندارم یا اینکه کدوم سیم رو قطع کنم تا چراغ کلید دیگه روشن نشه فعلا دستگاه ندارم
برا تعریف سوئیچ،مهاد،موتور آزما،پردیس یزد و tnm خوب جواب میدن.
ایسیو را بیکد و سوکت ایمو را بکش.

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114

ببخشید که دیر نتیجه رو اعلام کردم مشکل از 2عدد خازن سرامیکی ورودی میکرو بودظرفیتش از بین رفته بود که پیدا نکردم مجبور شدم بی کد کنم و سیم ایمو پشت امپر رو قطع کنم

amir jafari

مدیر بازنشسته ( از سال 2017 فعالیت ندارند )
ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

با سپاس از شرکت کنندگان موضوع بسته شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا