• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

Ecu Siemens فایل بی کد سمند simens ci5

farshad

New Member
ارسالی ها
10
تعداد لایک ها
0
پاسخ : فایل بی کد سمند simens ci5

سلام و تشکر. استاد گرامی فایل توضیحات با چه فونتی هست خونده نمیشه اگر ممکنه اصلاح بفرمایید

Hossein Oghbaei

مدیریت کل
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
ارسالی ها
2,018
تعداد لایک ها
1,390
وب سایت
www.iranianecu.com

سلام و تشکر. استاد گرامی فایل توضیحات با چه فونتی هست خونده نمیشه اگر ممکنه اصلاح بفرمایید
با درود
فقط پايه 6 را به 69 وصل نماييد و جاي کويل ها 1-4 را با 2-3 تعويض نماييد.

farshad

New Member
ارسالی ها
10
تعداد لایک ها
0

با سلام دوست گرامی من از این فایل استفاده کردم ماشین روشن شد وهیچ مشکلی توی کار کرد نداشت فقط چراغ دمای آب واستوپ روشن میشه وخطای رله پمپ بنزین دائمی داره لطفا راهنمایی فرمایید. من روی سمند ایمو ci5 ریختم.

آخرین ویرایش:

m.aminifar

مدیر تالار
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
440
تعداد لایک ها
85

با سلام دوست گرامی من از این فایل استفاده کردم ماشین روشن شد وهیچ مشکلی توی کار کرد نداشت فقط چراغ دمای آب واستوپ روشن میشه وخطای رله پمپ بنزین دائمی داره لطفا راهنمایی فرمایید. من روی سمند ایمو ci5 ریختم.

چراغ استوپ بخاطر چراغ اب روشن هست خطای پمپ بنزین هم به احتمال زیاد شما پایه 69 اشتباه به پایه دیگه ای نصب کردین به نظر من شما زمان لحیم کاری پایه های 6 و 69 سیم مورد نظر برای ارتباط بین این دوپایه به پایه 39 که پایه چراغ امپر اب هست هم لحیم کردین پایه 69 و 39 دقیقا روبروی هم قرار گرفتن

Hossein Oghbaei

مدیریت کل
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
ارسالی ها
2,018
تعداد لایک ها
1,390
وب سایت
www.iranianecu.com

با درو د
دوست عزیز طبق این عکیس سیم ها را وصل کنید همانطور که جناب امینی فر گفتند احتمالا سیم ها را اشتباه وصل کردید . با سپاس

Download all Attachments

• 70.8 کیلوبایت بازدیدها: 11
بالا