• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

Ecu Siemens فایل فلش roaجهت رفع ایراد گازخوردن بی دلیل

محمد شاه کرمی

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
432
تعداد لایک ها
81
پاسخ : فایل فلش roaجهت رفع ایراد گازخوردن بی دلیل

تقدیم دوستان
دوست عزيز شما با دستگاه دياگ مانند مهاد اگر امكانات ecu فلش دارد به راحتي متوانيد اين ايراد برطرف كنيد

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
82

این ایراد با ریست ایسیو (مقدار دهی اولیه) و فلش قابل درمانه و نیازی به تعویض برنامه نیست که این برنامه ها در تمامی دستگاههای دیاگ و حتی تسترها موجوده و حتی قبلا شرکت موتور آزمای ثمین سخت افزاری را طراحی کردند که پس از سی ثانیه از طریق سوکت عیب یاب این کار را انجام میداد که خودم در حال حاضر ازشون دارم چون این قابلیت قبلا روی دیاگها نبود و مجبور شدم اینو بگیرم.

Majidi

مجیدی
ارسالی ها
104
تعداد لایک ها
10

این ایراد با ریست ایسیو (مقدار دهی اولیه) و فلش قابل درمانه و نیازی به تعویض برنامه نیست که این برنامه ها در تمامی دستگاههای دیاگ و حتی تسترها موجوده و حتی قبلا شرکت موتور آزمای ثمین سخت افزاری را طراحی کردند که پس از سی ثانیه از طریق سوکت عیب یاب این کار را انجام میداد که خودم در حال حاضر ازشون دارم چون این قابلیت قبلا روی دیاگها نبود و مجبور شدم اینو بگیرم.
سلام دوست عزیز حالا هم توی پرتال اورده دیاگ شو داری ازش راضی هستی؟

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
82

من با دیاگ موتور آزما خیلی کار کردم ولی در حال حاضر من با این دیاگ کار نمیکنم ولی مهاد و موتور آزما از بهترین دستگاههای ایرانند.

بالا