• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

در خواست راهنمايي در مورد خام كردن ايربگ سمند

وضعیت
موضوع بسته شده است.

محمد شاه کرمی

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
432
تعداد لایک ها
81
يك ecu ايربگ سمند سوكت سبز يك رديف پين دارم مي خواهم خام كنم كه بعد از باز كردن اي سي ايپرام ندارد .
دوستان لطف كنند در مورد خام كردن در اين مدل راهنمايي كنند با تشكر

Download all Attachments

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
81
پاسخ : در خواست راهنمايي در مورد خام كردن ايربگ سمند

مهندس جان این ایسیو یکبار مصرف به نظر میرسد چون برنامه ی میکرویی موجود نیست که بخوای جایگزین کنی.

shamirany

New Member
ارسالی ها
22
تعداد لایک ها
0

با سلام ..... این آی سی به شماره 95320 پشت بردهستش یه برنامه سالم بریز تمومه... ولی آدابتور مخصوص میخواد ....اگر هم برنامه رو نداری شماره سریال روی یونت رو بخون تا برنامه برات آپ کنم

Download all Attachments

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
81

با سلام ..... این آی سی به شماره 95320 پشت بردهستش یه برنامه سالم بریز تمومه... ولی آدابتور مخصوص میخواد ....اگر هم برنامه رو نداری شماره سریال روی یونت رو بخون تا برنامه برات آپ کنم

مهندس ضمن تشکر از شما لطفا اگر برنامه های مربوط به این مدل ایسیو را دارید در قسمت مربوطه آپلود کنید.

shamirany

New Member
ارسالی ها
22
تعداد لایک ها
0

با سلام به خدمت همکاران عزیز این برای تک ایربگ سوکت سبز ایمن شرق هستش که یه دونه آیسی کوچک 8پایه ریز داره که روش نوشته 5320ولی با 95320 خونده میشه من خودم از این استفاده میکنم در ضمن آدابتورش رو هم شرکت تی ان ام داره 8پایه ریز نگیرید که به کار این نوع آیسی نمیاد چون من گرفتم وبه کار این نوع آیسی نیومد ...بگید 8تا 28 ویا 8تا 16پایه بسیار ریز من هم از این گرفتم بزار شماهم ضرر نکنید

Download all Attachments

shamirany

New Member
ارسالی ها
22
تعداد لایک ها
0

ولی آقای شاه کرمی نگفتند که خودرو چند ایربگ داره ودر ضمن هم شماره یونت هم خوب تو عکس دیده نمیشه و این فایل رو هم میزارم که شاید یه دردش خورد دوستان که میخوان رو ایربگ کار کنن یا فایل میخوان لطفا مشخصات کامل روی یونت رو لطف کنن بزارن تا کارشون زود راه بیوفته ممنون

Download all Attachments

امید مجدری

مدیر تالار کیلومتر
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
369
تعداد لایک ها
615

محمد شاه کرمی

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
432
تعداد لایک ها
81

با سلام به خدمت همکاران عزیز این برای تک ایربگ سوکت سبز ایمن شرق هستش که یه دونه آیسی کوچک 8پایه ریز داره که روش نوشته 5320ولی با 95320 خونده میشه من خودم از این استفاده میکنم در ضمن آدابتورش رو هم شرکت تی ان ام داره 8پایه ریز نگیرید که به کار این نوع آیسی نمیاد چون من گرفتم وبه کار این نوع آیسی نیومد ...بگید 8تا 28 ویا 8تا 16پایه بسیار ریز من هم از این گرفتم بزار شماهم ضرر نکنید
با سلام ای سی 95080 بود برنامه ایپرام تغییر دارم اما درست نشد حتی چند بار تست و ای سی تعویض کردم خطا پاک نشد در ضمن ایربگ تعوض شد و سیم کشی نیز از نظر سالمی بررسی شد

mishan.59

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
271
تعداد لایک ها
307

با تشکر از شرکت کنندگان ،موضوع بسته شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا