• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

نرم افزار تخصصی (VIP1) نرم افزار مشخصات پایه های valeo j34

کشتکار

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
401
تعداد لایک ها
237
با سلام خدمت دوستان نرم افزار مشخصات پایه های ایسیو valeoj34 رو برای عزیزان اماده کردم امید وارم مورد توجه قرار گیرد.از عزیزان تقاضا دارم که هر کجا از نرم افزارمتوجه شدند که ایرادی دارد بنده را مطلع سازند تا در اسرع وقت اصلاح کنم .با تشکر با ارزوی موفقیت تک تک عزیزان

Download all Attachments

آخرین ویرایش:

m.aminifar

مدیر تالار
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
440
تعداد لایک ها
85
پاسخ : نرم افزار مشخصات پایه های valeo j34 اماده شد

NR
با سلام خدمت دوستان نرم افزار مشخصات پایه های ایسیو valeoj34 رو برای عزیزان اماده کردم امید وارم مورد توجه قرار گیرد.از عزیزان تقاضا دارم که هر کجا از نرم افزارمتوجه شدند که ایرادی دارد بنده را مطلع سازند تا در اسرع وقت اصلاح کنم لازم است که بگم ما رو از لطف وکمک خالصانه ی خود محروم و بی نصیب نکنید.با تشکر با ارزوی موفقیت تک تک عزیزان

با تشکر از شما بابت اپلود نرم افزار جناب saeid;8315 پایه NRC3 ECU هم مربوط به فعال شدن فن هست که از سیم برقی که برای دور کند از مقاومت فن خارج شده و به فن می رود و از بین

راه برگشتداره برای ایسیو تابه ایسیو اعلام کنه که فن فعال شده لطفا این پایه هم به نر افزار اضافه کنید با تشکر

کشتکار

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
401
تعداد لایک ها
237

با سلام به استاد گرامی اقای امینیفر کاملا حق با شماست این پایه که شما فرمودید جهت اطلاع ایسیو از کارکرد فن هست. در نتیجه میخوام بگین این پایه رو به چه اسمی نام گذاری کنم.با تشکر

m.aminifar

مدیر تالار
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
440
تعداد لایک ها
85

با سلام به استاد گرامی اقای امینیفر کاملا حق با شماست این پایه که شما فرمودید جهت اطلاع ایسیو از کارکرد فن هست. در نتیجه میخوام بگین این پایه رو به چه اسمی نام گذاری کنم.با تشکر
فکر کنم اطلاعات فعال شدن فن به ایسو خوب باشه​

کشتکار

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
401
تعداد لایک ها
237
پاسخ :ویرایش نرم افزار مشخصات پایه های valeo j34

با سلام وخسته نباشیدپیرو دستورات استادان عزیزم نرم افزار اصلاح شد.با تشکر

Download all Attachments

آخرین ویرایش:

pc-isar

مدیر تالار ایسیو
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
41
تعداد لایک ها
13
پاسخ : ویرایش نرم افزار مشخصات پایه های valeo j34

با سلام با توجه به پست قديمي در نرم افزار شما اشكال وجود دارد l4 مربوط به تغذيه ميباشد و مربوط به دور تندفن نميباشد و دور تند e4 در سوكت مشكي ميباشد لطفا اصلاح نماييد

HassanVaham

مدیر تالار برق نرم افزارو الکترونیک
ارسالی ها
1,533
تعداد لایک ها
1,209
پاسخ : ویرایش نرم افزار مشخصات پایه های valeo j34

با سلام با توجه به پست قديمي در نرم افزار شما اشكال وجود دارد l4 مربوط به تغذيه ميباشد و مربوط به دور تندفن نميباشد و دور تند e4 در سوكت مشكي ميباشد لطفا اصلاح نماييد

سلام نقشه های این مدل ایسیو اشتباه زیاد داره که نمونه اش مدار فن هست

درنرم افزار بعدی اصلاح شدهhttp://iranianecu.com/thread6084.html

بالا