• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

نرم افزار دانلود نرم افزار اتودیتا ورژن 3.43 (2013) آخرین ورژن بصورت رایگان

afshin62

Member
ارسالی ها
68
تعداد لایک ها
7
با سلام

من با دوتا آدرس ایمیل توی نظر سنجی شرکت کردم ولی ایمیلی واسه من نیومد دوبار در جواب پست های شرکت درخواست کردم واسه من بفرستن اما ثبت پست جواب در پستهای شرکت منهوت به اجازه شرکت بود

دوستان کسی این برنامه رو از طرف شرکت دانلود کرده یا دروغ بوده

با تشکر

آخرین ویرایش:

رحمت اسفندیاری

کاربر اخراجی
کاربر اخراجی
ارسالی ها
186
تعداد لایک ها
13
پاسخ : راست یا دروغ دانلود نرم افزار اتودیتا ورژن 3.43 (2013) آخرین ورژن بصورت رایگان

سلام برای من هم ایمیل نیومده پیام خصوصی هم دادم خبری نشد!!!"

yazdani

مدیر تالار تعمیرات مکانیکی خودرو
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
215
تعداد لایک ها
229
پاسخ : راست یا دروغ دانلود نرم افزار اتودیتا ورژن 3.43 (2013) آخرین ورژن بصورت رایگان

باسلام/ دوستان من یکباردرنظرسنجی شرکت کردم وبرایم ایمیل هم اومد که دارای فایل موردنظرهم بود وهمین دیشب اونرا دیدم وبرای باز کردنش نیاز به پسورد داشت که درایمیل نوشته بودند که پسورد انرا هم در ایمیل بعدی خواهند داد /البته مثل اینکه بتازگی یکی ازاقوامشان برحمت خدارفته و درگیر مراسم بودند پس بیایید یک کمی صبور باشیم تا انشالله ایمیلهای شما هم برسد/ البته لازم به ذکرنیست که هیچکدام ازما از ایشان طلبکار نیستیم وپولی بابت اون پرداخت نکرده ایم و ایشان ازسرلطف این برنامه را برایگان برای همه خواهند فرستاد . پس لطفا کمی صبور باشید . یاحق

hz_hamed

Member
ارسالی ها
165
تعداد لایک ها
28

سلام برای بنده ایمیل دانلود برنامه آمد و دانلود کردم و ایمیل حاوی پسورد رو هم برایم فرستادند منهم با نظر جناب یزدانی موافقم کمی صبر کنید ان شاالله برای شما هم ایمیل می آید

mohsen25

New Member
ارسالی ها
23
تعداد لایک ها
2

تو قمست spam ایمیل تون چک کنید

mahdyonline

New Member
ارسالی ها
8
تعداد لایک ها
0
پاسخ : دانلود نرم افزار اتودیتا ورژن 3.43 (2013) آخرین ورژن بصورت رایگان

با سلام
SDF1317019x4jjrd5685.gi1317019x4jjrd5685.giSDFSDFSDF1317019x4jjrd5685.gi1317019x4jjrd5685.giSDFSDF

من با دوتا آدرس ایمیل توی نظر سنجی شرکت کردم ولی ایمیلی واسه من نیومد دوبار در جواب پست های شرکت درخواست کردم واسه من بفرستن اما ثبت پست جواب در پستهای شرکت منهوت به اجازه شرکت بود

دوستان کسی این برنامه رو از طرف شرکت دانلود کرده یا دروغ بوده

با تشکر
DFGDFG1317019x4jjrd5685.gi1317019x4jjrd5685.giDFGDFG1317019x4jjrd5685.gi1317019x4jjrd5685.giDFG

asdfsdferasdfsdferasdfsdferasdfsdferasdfsdferasdfsdferasdfsdferasdfsdfer
با سلام
جناب مهندس شما در اون تاپیک دیگه هم درخواست کردید و من هم بهتون گفتم که دوباره ارسال شده
حالا چرا نمیرسه رو من نمیدونم والا ولی اگر لطف کنید یک ایمیل دیگه جدای از این بدید ممنون میشم چون تا الان هم با سیستم ارسال ایمیل ارسال شده هم بصورت دستی

باتشکر
مهدی اسماعیل زاده - مدیریت کارسافت

mahdyonline

New Member
ارسالی ها
8
تعداد لایک ها
0

سلام برای من هم ایمیل نیومده پیام خصوصی هم دادم خبری نشد!!!"
سلام مجدد خدمت شما عزیز
جناب مهندس شما پی ام دادید که من با این ایمیل ثبت نام کردم ولی وقتی همچین ایمیلی توی اون ایمیل های ثبت شده نیستش من چطوری بفرستم
هر کسی رو شما میخواید مشخص کنید که بنده مشخصات رو بدم و ایشون برن و توی لیست نگاه کنند و ببینند آیا ایمیل شما هستش یا نه
من که برام فرقی نداره که بخوام به یکی بدم به یکی ندم که

شما ایمیل دادید منم چک کردم دیدم نیست توی لیستمون و برای همین بهون جواب دادم توی پی ام که نیستش و نمیشه فرستاد. اگر احتمالا" با یک ایمیل دیگه شرکت کردید بگید تا بفرستمش

باتشکر

mahdyonline

New Member
ارسالی ها
8
تعداد لایک ها
0

باسلام/ دوستان من یکباردرنظرسنجی شرکت کردم وبرایم ایمیل هم اومد که دارای فایل موردنظرهم بود وهمین دیشب اونرا دیدم وبرای باز کردنش نیاز به پسورد داشت که درایمیل نوشته بودند که پسورد انرا هم در ایمیل بعدی خواهند داد /البته مثل اینکه بتازگی یکی ازاقوامشان برحمت خدارفته و درگیر مراسم بودند پس بیایید یک کمی صبور باشیم تا انشالله ایمیلهای شما هم برسد/ البته لازم به ذکرنیست که هیچکدام ازما از ایشان طلبکار نیستیم وپولی بابت اون پرداخت نکرده ایم و ایشان ازسرلطف این برنامه را برایگان برای همه خواهند فرستاد . پس لطفا کمی صبور باشید . یاحق
سلام جناب یزدانی عزیز
برای پسورد لطفا" بصورت ایمیلی درخواست بدید
جناب مهندس ما یک قولی دادیم و به اون عمل میکنیم صد درصد خیالتان راحت باشد و یکم سرم خلوت بشه به سه نفر هم به قید قرعه جایزه میدیم که میتونند از کارسافت خرید داشته باشند. بعد از اون هم نتایج نظرسنجی رو منتشر میکنیم

باتشکر

سلام برای بنده ایمیل دانلود برنامه آمد و دانلود کردم و ایمیل حاوی پسورد رو هم برایم فرستادند منهم با نظر جناب یزدانی موافقم کمی صبر کنید ان شاالله برای شما هم ایمیل می آید
تو قمست spam ایمیل تون چک کنید
ممنونم از شما دو دوست عزیز
قابل شما دوستان رو نداره بلاخره قولی بود که دادیم و عمل هم باید میکردیم

باتشکر

Hossein Oghbaei

مدیریت کل
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
ارسالی ها
2,018
تعداد لایک ها
1,390
وب سایت
www.iranianecu.com

درود
جناب مهندس خوبه پسورد را در سایت قرار بدید تا همه استفاده کنند . اینجوری هیچ کس ناراضی نمیشه !

mahdyonline

New Member
ارسالی ها
8
تعداد لایک ها
0

درود
جناب مهندس خوبه پسورد را در سایت قرار بدید تا همه استفاده کنند . اینجوری هیچ کس ناراضی نمیشه !
جناب مهندس سلام
مشکل الان پسورد نیستش بلکه نرسیدن ایمیل هستش
الان بعضیا ایمیلشونو با 3تا دبلیو نوشتن که خوب نرسیده که دوباره هرکی درخواست داده ارسال کردیم
بعضی افراد هم میگن ما شرکت کردیم ولی ایمیلشون توی لیست ما نیستش که خوب بنظر شما من چیکار کنم؟ بفرستم ؟ نفرستم؟

باتشکر

A_Rezaei

مدیر تالار ایران خودرو - سایپا- وارداتی
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
1,132
تعداد لایک ها
519

درود
با تشکر از جناب مهندس اسماعیل زاده عزیز مدیریت محترم شرکت کارسافت
ایمیل ارسالی از شرکت کارسافت دو مرتبه برای من ارسال شده و حامل لینک دانلود این نرم افزار میباشد و هیچ بد قولی از طرف شرکت نشده
با تشکر

رحمت اسفندیاری

کاربر اخراجی
کاربر اخراجی
ارسالی ها
186
تعداد لایک ها
13

سلام و خسته نباشید جناب اسماعیل زاده: همینطور که دوست عزیز اقای یزدانی گفتن ما خرید نکردیم که پیگیر دریافتش باشیم اینهمه وبگردی داریم یه فرم نظر سنجی هم پر کردیمکه اگه وعده ای هم نداده بودید من پر میکردم قبل از اینکه این تاپیکارسال بشه من پیام خصوصی دادم به شما و با اینکه با تیتر تاپیک موافق نبودم جهت اطلاع پست کردم که منم نگرفتم...حالا اشکال کجاست که ایمیل نداریم نمیدونم فدای سرتون نرم افزار خریدنیه اما دوستی واحترام نه...

mahdyonline

New Member
ارسالی ها
8
تعداد لایک ها
0

درود
با تشکر از جناب مهندس اسماعیل زاده عزیز مدیریت محترم شرکت کارسافت
ایمیل ارسالی از شرکت کارسافت دو مرتبه برای من ارسال شده و حامل لینک دانلود این نرم افزار میباشد و هیچ بد قولی از طرف شرکت نشده
با تشکر
ممنونم جناب رضایی عزیز
وظیفست ک خوب انجام شده

باتشکر
مهدی اسماعیل زاده

mahdyonline

New Member
ارسالی ها
8
تعداد لایک ها
0

سلام و خسته نباشید جناب اسماعیل زاده: همینطور که دوست عزیز اقای یزدانی گفتن ما خرید نکردیم که پیگیر دریافتش باشیم اینهمه وبگردی داریم یه فرم نظر سنجی هم پر کردیمکه اگه وعده ای هم نداده بودید من پر میکردم قبل از اینکه این تاپیکارسال بشه من پیام خصوصی دادم به شما و با اینکه با تیتر تاپیک موافق نبودم جهت اطلاع پست کردم که منم نگرفتم...حالا اشکال کجاست که ایمیل نداریم نمیدونم فدای سرتون نرم افزار خریدنیه اما دوستی واحترام نه...
جناب اسفندیاری عزیز سلام
شما یک ایملی به من دادید ولی بنده داخل ایمیلهای موجود ندیدم پس بنظرتون من باید چیکار کنم
اگر جناب مهندس عغبایی رو قبول دارید که من لیست کامل ایملهارو به ایشون بدم که چک کنند . اگر ایمیل شما ثبت شده بود چشم بهتون میدم ایمیل رو ولی وقتی نیستش چطوری من ایمیل ارسال کنم.
ما دوست همه هستیم و شما اگر نتایج پخش شد و ببینید میبینیدکه اکثریت افراد از کار ما راضی هستند و هیچ مشکلی با ما ندارند.

باتشکر

آخرین ویرایش:

رحمت اسفندیاری

کاربر اخراجی
کاربر اخراجی
ارسالی ها
186
تعداد لایک ها
13

سلام

اصلا نیازی به این کارها نیست عرض کردم احتمالا اشکالی پیش اومده و فرم بنده ارسال نشد

موفق باشید

بالا