• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

Ecu Siemens فایل بی کد ایسیو زیمنس بای فول

حاجی

Member
ارسالی ها
31
تعداد لایک ها
4
سلام
این فایل را من روی نیسان زامیاد تست کردم جواب داد فقط چراغ ایمو روشن میماند در ضمن خطای جرقه کوییل دارد ولی موتور موقع روشن هیچ مشکلی ندارد
در ضمن روی تستر فنها کار میکرد که با پاییین آوردن دما قطع شد
از دوستان واساتید میخواهم روماشینهای دیگه هم تست بگیرندو نتیجه را اعلام کنند
در ضمن در مورد خطای جرقه نیز اگه اساتید لطفی بکنند توضیحی بدهند برای رفع اون ممنون میشم

Download all Attachments

حامد حفیظی

New Member
ارسالی ها
1
تعداد لایک ها
0
پاسخ : فایل بی کد ایسیو زیمنس بای فول

سلام دوست گرامی
با تشکر از فایلی که گذاشتید سوال دارم از خدمتتون
این فایل روی زیمنس بایفول ایران خودرو سایپا هم میشه تست کرد ؟

حاجی

Member
ارسالی ها
31
تعداد لایک ها
4

سلام
تست کردن هیچ اشکالی ندارد اگه خودم ایسیو بای فول داشتم حتما تست میکردم به خاطر همین خواستم از دیگران اونو روی ایران خودرو و پراید تست کنند

تنها فرق نیسان نداشتن فن باید باشد که در این فایل فن فعال میباشد

Mehdi Omman

مدیر تالار ایسیو و خودروهای وارداتی
ارسالی ها
232
تعداد لایک ها
19

سلام
این فایل را من روی نیسان زامیاد تست کردم جواب داد فقط چراغ ایمو روشن میماند در ضمن خطای جرقه کوییل دارد ولی موتور موقع روشن هیچ مشکلی ندارد
در ضمن در مورد خطای جرقه نیز اگه اساتید لطفی بکنند توضیحی بدهند برای رفع اون ممنون میشم

سلام
دوست عزیز این فایل مخصوص ایسیو نیسان دوگانه بدون ایموبیلایزر میباشد و تقریبا یکسال است که روی برخی از آنها نصب شده ضمنا بعلت تفاوت در حجم موتور برای ایرانخودرو و سایپا بطور استاندارد جواب نمیدهد.

afshin62

Member
ارسالی ها
68
تعداد لایک ها
7

با سلام

میشود بعد از اینکه این فایل رو ریخت توی آیسی ایسیو رو دانلود بزنیم ک بقیه پارامترها درست بشوند

A_Rezaei

مدیر تالار ایران خودرو - سایپا- وارداتی
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
1,132
تعداد لایک ها
519

hadi ic

Active Member
ارسالی ها
391
تعداد لایک ها
67

درود دوستان حجم اين فايل دقيقا نصف فايل سالم هست يعني فايل 524288 بايت ولي اين فايل 262144بايت
حال سوال
1بس بقيه حجم ايسيff ميشود؟ (چون هنگام برنامه ريزي حافظه ايسي پاك ميشود)
2با برنامه نصفه خودرو دچار مشكل نميشود؟
3اكسس كد خودرو در نيمه اول فايل است يا دوم؟

hadi ic

Active Member
ارسالی ها
391
تعداد لایک ها
67

سلام
با درووود جناب حاجي اين فايلي كه شما گذاشتيد مطمئن هستيد ايسيو بايفول را راه اندازي كرده؟
بنده اين فايل را روي 3تا ايسيو بايفول تست كردم وايسيو كاملا از كار مي افتد يعني چراغ چك رله1 ورله 2 ندارد. با اين فايل چطور ايسيو شما نيسان رو روشن كرده براي من جاي تعجب هست.
نكته بعد اينكه خيلي مهم هست اينه كه رله1و2 وچراغ چك روي برنامه ايسي فلش هست پس چطور خودرو روشن شده با برنامه ناقص ونصفه
منظورمم از برنامه نصفه اين هست كه اگر برنامه پروگرام بشه همه ميدونيم كه ايسي كاملا بايد پاك بشه وگرنه verifyنميشود واگر برنامه ريخته شود از خط آدرس03ffff0 به بعدff ميشود
انتقاد بنده را به بزرگواري خود ببخشيد منتظر جواب دوستان وشما هستيم
دروووود.

آخرین ویرایش:

amir jafari

مدیر بازنشسته ( از سال 2017 فعالیت ندارند )
ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

با درووود جناب حاجي اين فايلي كه شما گذاشتيد مطمئن هستيد ايسيو بايفول را راه اندازي كرده؟
بنده اين فايل را روي 3تا ايسيو بايفول تست كردم وايسيو كاملا از كار مي افتد يعني چراغ چك رله1 ورله 2 ندارد. با اين فايل چطور ايسيو شما نيسان رو روشن كرده براي من جاي تعجب هست.
نكته بعد اينكه خيلي مهم هست اينه كه رله1و2 وچراغ چك روي برنامه ايسي فلش هست پس چطور خودرو روشن شده با برنامه ناقص ونصفه
منظورمم از برنامه نصفه اين هست كه اگر برنامه پروگرام بشه همه ميدونيم كه ايسي كاملا بايد پاك بشه وگرنه verifyنميشود واگر برنامه ريخته شود از خط آدرس03ffff0 به بعدff ميشود
انتقاد بنده را به بزرگواري خود ببخشيد منتظر جواب دوستان وشما هستيم
دروووود.
سلام من روی ایسیو نریحتم ولی به نظر بده باید درست باشد چون در شناسایی در قسمت tnm و مقایسیه با فایل شرکت tnm فقط قسمت 4000 تا 8000 باهم فرق داشت

hadi ic

Active Member
ارسالی ها
391
تعداد لایک ها
67

سلام من روی ایسیو نریحتم ولی به نظر بده باید درست باشد چون در شناسایی در قسمت tnm و مقایسیه با فایل شرکت tnm فقط قسمت 4000 تا 8000 باهم فرق داشت

درود حاج امیر عزیزدقیق7تا ایسیو بایفول دلرم3تاش مال مشتری هست که روی هر 3تا ایسیو تست گرفتم که بجز 5ولت چیز دیگه ای نداشت بعد در قسمت tnm شما دقت کنید یک فایل سالم خطوط آدرس تا خط7ffff0میباشد ولی فایل جناب حاجی آخر خط آدرس فایل3ffff0هست به نظرتون مشکلی ندارد؟
درود منتظر نظرتان هستم.

amir jafari

مدیر بازنشسته ( از سال 2017 فعالیت ندارند )
ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

درود حاج امیر عزیزدقیق7تا ایسیو بایفول دلرم3تاش مال مشتری هست که روی هر 3تا ایسیو تست گرفتم که بجز 5ولت چیز دیگه ای نداشت بعد در قسمت tnm شما دقت کنید یک فایل سالم خطوط آدرس تا خط7ffff0میباشد ولی فایل جناب حاجی آخر خط آدرس فایل3ffff0هست به نظرتون مشکلی ندارد؟
درود منتظر نظرتان هستم.
این فایل را امتحان کنید

Download all Attachments

hadi ic

Active Member
ارسالی ها
391
تعداد لایک ها
67

این فایل را امتحان کنید
اين فايل رو تست كردم دامپ tnmهست روي تستر كار ميكنه ولي خطاي رله پمپ بنزين ميدهد كه وقتي روي گاز برود ديگه روي بنزين نمياد كه مدار ايمو را از دور زدم خطاي نداشت ولي روي تستر خطاي4تا احتراق سيلندرها وايمو بلايزر موند كه ديگه روش كار نكردم.

hadi ic

Active Member
ارسالی ها
391
تعداد لایک ها
67

درووود فايلي كه دوستمان در اول پست اپ نمودند فايل ايسي am29f200bb ميباشد.

بالا