• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

اطلاعیه فنی و فایل های آموزشی : خودروهای ژاپنی تویوتا به صورت انلاین worlkshop manual

A.saeeidyan

Member
ارسالی ها
150
تعداد لایک ها
22
با سلام خدمت دوستان
از طریق سایت زیر میتوانید به اطلاعات کامل تعمیراتی تویوتا من جمله تعمیرات مکانیکی . نقشه های الکتریکی . کدهای خطا و ... دسترسی داشته باشید

Toyota Workshop Manual

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114
پاسخ : تویوتا به صورت انلاین worlkshop manual

میخاستم بپرسم تمام نقشه های خودروهایی خارجی همین طور خلاصه هست ؟؟چرا مثل نقشه های ایرانی واضح نیست ؟

A.saeeidyan

Member
ارسالی ها
150
تعداد لایک ها
22
پاسخ : تویوتا به صورت انلاین worlkshop manual

با سلام خدمت دوستان عزیز
در پاسخ : باید خدمت شما عرض کنم کشورهای تولید کننده خودرو همیشه از یک استاندارد از پیش برنامه ریزی شده پیروی میکنند و مانند تولیدات داخل نیست که دائما به علت تحریم و سایر موارد مجبور باشند نقشه ها و قطعات خود را تغییر دهند برای مثال پراید از بدو انژکتوری شدن تا به امروز بیش از ده نوع ایسیوی مختلف استفاده نموده است .
در مورد نقشه ها هر خودرو دارای وایرینگ دیاگرام مشخص خود هستند و اگر اطلاعاتی بیرون بدهند به صورت کامل این کار را انجام میدهند که تحت عنوان ورک شاپ منوال ان خودرو ارائه میشوند
و شما بهتر است حتما قبل از استفاده از وایرینگ دیاگرام خودروی مورد نظر حتما نوع خودرو و سال ساخت و نوع موتور را مشخص کنید که بهترین روش برای شناسایی خودرو استفاده از وین کد خودرو میباشد
در پست بعدی سایتی را معرفی میکنم که توسط ان میتوانید توسط وین کد 17 رقمی یا همان شماره شاسی اطلاعات خودرو را بدست بیاورید

بالا