• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

آموزش تعریف ریموت چاقوئی پژو

A_Rezaei

مدیر تالار ایران خودرو - سایپا- وارداتی
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
1,132
تعداد لایک ها
519
پاسخ : آموزش تعریف ریموت چاقوئی پژو

سلام خدمت دوستان
برای تعریف این نوع ریموت بعد از اتصال کوتاه پایه های مشخص شده کدام دکمه و چه مدت باید فشار داده شود
با تشکر

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
81

ابتدا درب های ماشین را بسته و قفل مرکزی می کنیم و سپس دکمه قفل ریموت را گرفته و تیغه کلید را به محل ، اتصال میدهیم پس از چند ثانیه صدای چسبیدن رله قفل مرکزی بگوش رسیده و چراغ فلاشر شروع به چشمک زدن می کنه.

مهندس محمد زرکار

مدیر تالارهای : تیونینگ - پروگرمر -ایسیو -کیلومتر
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
367
تعداد لایک ها
302

Hadi Alamdaran

Active Member
ارسالی ها
166
تعداد لایک ها
87

در تکمیل فرمایش دوستان باید عرض کنم روی کار به این راحتی که گفتن نیست من چند بار پایه هارو اتصال دادم صدای رله میومد دکمه قفل هم نگه داشتم ولی نتیجه حاصل نشد تا اینکه محل اتصال رو چند ثانیه نگه داشتم بعد تند تند چند بار کلید قفل رو زدم و در اخر کلید قفل رو نگه داشتم تا صدای رله سریع شد و بعدش ریموت تعریف شد .حالا یه سوالی برام پیش اومده که چطوری 2 تا ریموت تعریف کنم چون هر بار یکیشو تعریف میکردم اون یکی از کار می افتاد

amir jafari

مدیر بازنشسته ( از سال 2017 فعالیت ندارند )
ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

در تکمیل فرمایش دوستان باید عرض کنم روی کار به این راحتی که گفتن نیست من چند بار پایه هارو اتصال دادم صدای رله میومد دکمه قفل هم نگه داشتم ولی نتیجه حاصل نشد تا اینکه محل اتصال رو چند ثانیه نگه داشتم بعد تند تند چند بار کلید قفل رو زدم و در اخر کلید قفل رو نگه داشتم تا صدای رله سریع شد و بعدش ریموت تعریف شد .حالا یه سوالی برام پیش اومده که چطوری 2 تا ریموت تعریف کنم چون هر بار یکیشو تعریف میکردم اون یکی از کار می افتاد
درود شما هم زمان دو ریموت را باید تعریف کنید دقیقا مثل یک ریموت را معرفی میکنید هر دو را باید این کار را انجام دهید

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
81

برای اینکه دوتا با هم تعریف شوند باید پس از روشن شدن چراغ ال ای دی باید سوئیچ بعدی را تعریف کرد و نیازی به شنیدن صدای رله نیست.

Alimohammadi

کاربر اخراجی
کاربر اخراجی
ارسالی ها
148
تعداد لایک ها
15

با سلام
من تمام مراحلی که دوستان فرمودند انجام دادم ریموت تعریف نشد چراغ ریموت روشن میشود..
به نظر دوستان کدام قسمت مدار ایراد دارد...

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
81

با سلام
من تمام مراحلی که دوستان فرمودند انجام دادم ریموت تعریف نشد چراغ ریموت روشن میشود..
به نظر دوستان کدام قسمت مدار ایراد دارد...
من یه دستگاه دارم که فرکانس ریموت را چک میکنه. مواردی داشتم که چراغ ال ای دی روشن اما فرکانس ارسال نمیشد که فقط با این دستگاه قابل تشخیصه.احتمالا یا سوئیچ شما ایراد داره یا روش معرفی شما صحیح نیست.

dehghan

Member
ارسالی ها
189
تعداد لایک ها
9

با تشکر از تمام دوستان
همین مورد را داشتم که اصلا کد نمیگرفت که با روش تلفیقی زیر جواب گرفتم
حتما ریموت فرکانس 433 باشد درب بسته قفل با دست بسته شود محل اتصال نگه داشته شود(رهایش نمیکنیم) قفل ریموت را تند تند میزنیم تا رله داخلی یونیت همزمان با زدن قفل ریموت rقطع و وصل شود بعد قفل را نگه میداریم(5ثانیه) کد میگیرد
ممنون

آخرین ویرایش:
بالا