• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

راهنمایی جهت تعریف ریموت پراید 132 مدل "91"

ارسالی ها
52
تعداد لایک ها
8
وب سایت
yahoo.com
با سلام

چند تا از این نوع ریموت درب باز کن پراید مدل 90 و91 اومده که میخواستن ست کنن که من روش ست کردن این نوع رو نمیدانم اگه دوستان میتونن کمکم کنن با تشکر.

Download all Attachments

Arash-m

Member
ارسالی ها
35
تعداد لایک ها
1
پاسخ : راهنمایی جهت تعریف ریموت پراید 132 مدل "91"

رله و ریموت را عوض کن بهترین کاره

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114

منتظر جناب میرزاده باشین توضیحات کامل میدن

امید مجدری

مدیر تالار کیلومتر
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
369
تعداد لایک ها
615

با سلام

چند تا از این نوع ریموت درب باز کن پراید مدل 90 و91 اومده که میخواستن ست کنن که من روش ست کردن این نوع رو نمیدانم اگه دوستان میتونن کمکم کنن با تشکر.
سلام
اگر توی عکس درست دیده باشم
یک جامپر وجود دارد اون نقطه رو به هم وصل کنید تا لیرن بشه

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
82

این پینها روی برد کوچکتر قرار دارن که باید دربهای خودرو را بسته و قفل مرکزی بکنیم سپس نوک کلید را به پینها متصل کرده و دکمه قفل ریموت را چند ثانیه نگه میداریم تا صدای چسبیدن رله بگوش برسه در این حالت ریموت معرفی میشود. عکس واضحی نداشتم که برات آپ کنم ببخشید.

Arash-m

Member
ارسالی ها
35
تعداد لایک ها
1

استاد گرامی برای این مدل که با مارک کیمیا میباشد در اکثر موارد جواب نمیده

A_Rezaei

مدیر تالار ایران خودرو - سایپا- وارداتی
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
1,132
تعداد لایک ها
519

با سلام

درود اگه درقسمت پایین سمت راست برد دقت کنید یک سه پایه روی مدار داریم که 2 تا از پایه ها به هم توسط یک درپوش جمپر شده شما درپوش را بردارید و پایه وسطرا به پایه بغلی وصل کنید سپس داخل خودرو بشینید و دربها راببندید و مدت 10 ثانیه دکمه های قفل و باز را با هم فشار دهید تا صدای فعال شدن رله را بشنوید اگه مشکلی بود در خدمتیم

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114

دوستان عزیزی که دارین توضیح میدین لطفا همین عکس رو دانلود کنین و روش جای پین هارو مشخص کنین تا دقیقا واضح بشه این پنها کجاست

ارسالی ها
52
تعداد لایک ها
8
وب سایت
yahoo.com

درود اگه درقسمت پایین سمت راست برد دقت کنید یک سه پایه روی مدار داریم که 2 تا از پایه ها به هم توسط یک درپوش جمپر شده شما درپوش را بردارید و پایه وسطرا به پایه بغلی وصل کنید سپس داخل خودرو بشینید و دربها راببندید و مدت 10 ثانیه دکمه های قفل و باز را با هم فشار دهید تا صدای فعال شدن رله را بشنوید اگه مشکلی بود در خدمتیم
جناب آقای رضایی درود

من کاری که شما گفتید: انجام دادم ولی بازم کار نمیکنه.

A_Rezaei

مدیر تالار ایران خودرو - سایپا- وارداتی
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
1,132
تعداد لایک ها
519

درود من بارها به این روش فعال کردم و جواب داده شما پایه هارا به حالت قبلی برگردانید و دراین حالت دوباره دکمه قفل و باز را با هم نگهدارید محل در عکس مشخص شده

Download all Attachments

بالا