• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ سوال در مورد دیاگ usi3 رایان خودرو

masoud4030

Member
ارسالی ها
91
تعداد لایک ها
2
باسلام.بنده دیاگUSi3شرکت رایان خودرو اندیش دارم.مشکلی که ازروزاول دارم اینه کدهای خطای گیربکس اتومات206 رو نامفهوم میزنه مثلا00 یاF06یا06و کدهای عجیب دیگه باخودشرکت هم تماس گرفتم میگه همچین مشکلی نداریم توی دستگاهامون خلاصه تا به امروز جواب درست حسابی ندادن حالا سوالم اینه که برای این مشکل چه راه حلی دارم دوستانی که با این نوع دستگاه کارمیکنن همچین مشکلاتی هم دارن.باتشکر

Hossein Oghbaei

مدیریت کل
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
ارسالی ها
2,018
تعداد لایک ها
1,390
وب سایت
www.iranianecu.com
پاسخ : کدهای استاندارد خطاهای دیاگ مربوط به شرکت رایان خودرو اندیش

باسلام.بنده دیاگUSi3شرکت رایان خودرو اندیش دارم.مشکلی که ازروزاول دارم اینه کدهای خطای گیربکس اتومات206 رو نامفهوم میزنه مثلا00 یاF06یا06و کدهای عجیب دیگه باخودشرکت هم تماس گرفتم میگه همچین مشکلی نداریم توی دستگاهامون خلاصه تا به امروز جواب درست حسابی ندادن حالا سوالم اینه که برای این مشکل چه راه حلی دارم دوستانی که با این نوع دستگاه کارمیکنن همچین مشکلاتی هم دارن.باتشکر
جناب مسعود شما اولین اخطار را بدلیل مطرح کردن سوالتان در بخش آموزش دیاگ دریافت کردید . من و بقیه همکاران کارمون شده فقط پست ها و موضوع ها را ویرایش کردن!
کاربر محترم آخه سوال شما چه ربطی به بخش آموزش دارد؟؟؟!

همکار محترم اول شما دیاگتان را آپدیت کنید . و با مهندس یعقوب درباره مشکلتان مستقیما صحبت کنید .در صورت حل نشدن مشکلتان با من تماس بگیرید تا دیاگتان را با یکی از شرکت های معتبر (در طرح تعویض رایگان) تعویض نمایید.

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
81
پاسخ : کدهای استاندارد خطاهای دیاگ مربوط به شرکت رایان خودرو اندیش

دستگاه رایان از موقعی که ویندوز شد دیگه بدرد نمیخوره. من خودم با رایان شروع کردم ولی میشه گفت بدترین دستگاه موجود، ویندوز رایان میباشد. برا گیربکس اتومات باید (pps-مهاد-موتور آزما) بگیری.

Hossein Oghbaei

مدیریت کل
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
ارسالی ها
2,018
تعداد لایک ها
1,390
وب سایت
www.iranianecu.com
پاسخ : سوال در مورد دیاگ usi3 رایان خودرو

در تکمیل فرمایش جناب میزازاده پردازش موتور و نیک پردازش و دستگاهای مبتکران و کاراتکوین هم خوب هست .

masoud4030

Member
ارسالی ها
91
تعداد لایک ها
2

تنها مشکلی که بااین دارم همین مشکل خطاهای گیربکس اتومات هست.باید به فکرppsباشم

A_Rezaei

مدیر تالار ایران خودرو - سایپا- وارداتی
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
1,132
تعداد لایک ها
519

درود
دوست عزیز من هم چند سال با رایان با سخت افزار فلزی کار میکردم یه مدتی هم با usi3 کار کردم اما جواب درست و حسابی نمیداد حتی بعضی عیوب را دوباره با دیاگ پردازش می خوندم ورفع ایراد میکردم

Hossein Oghbaei

مدیریت کل
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
ارسالی ها
2,018
تعداد لایک ها
1,390
وب سایت
www.iranianecu.com
بالا