• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

نقشه ها و سیستم های الکتریکی : پژو 207-206 نقشه ترفند دور زدن abs وراه اندازی کیلومتر valo j34

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir jafari

مدیر بازنشسته ( از سال 2017 فعالیت ندارند )
ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130
دور زدن abs وراه اندازی کیلومتر valo j34 این نقشه را خودم درست کردم شما از داخل ایسیو موتور و bsi از 2 قسمت باید پیکربندی را درست کنید این را حل برای کسانی استفاده کنید که توان خریدن بلوکه abs را ندارند این کار را بکنید درست میشود و مدار شبکه از ایسیو موتور به abs امده و به bsi میرود را وصل کنید

Download all Attachments

masoud4030

Member
ارسالی ها
91
تعداد لایک ها
2
پاسخ : دور زدن abs وراه اندازی کیلومتر valo j34

اگر واضح ترتوضیح دهید متشکرم.

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
81

اگر واضح ترتوضیح دهید متشکرم.
دوست عزیز در این مدل خودروها چون سنسور کیلومتر نداریم و اطلاعات کیلومتر از ایسیو abs به سمت دیگر کامپیوترها میره پس با روش حاج امیر بدون تعویض ایسیو abs کیلومتر راه اندازی میشه.

البته من بعدا نقشه امیرخان را باز کردم دیدم که این روش برای مدلهایی که مشکل قطعی کیلومتر از bm34 می باشد و با پل زدن سیم کیلومتر مشکل حل میشه.
منتظر توضیحات کامل حاج امیر میمانیم.

آخرین ویرایش:

amir jafari

ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

درود جواد اقا در مدل abs در پایه 2 bm34 سیم کیلومتر ندارد بلکه در پایه 24 abs میباشد اگر به هر دلیلی کیلومتر یا شبکه از داخلabs مشکل داشته باشد پیکربندی bsiو ایسیو موتور را درست میکنیم و سیمهای شبکه را ازپشت سوکت قطع به هم وصل میکنیم ولی چراغ پشت امپر abs نداریم ولی abs کار میکند و هم کیلومتر و سنسور کیلومتر هم باید نصب کنید اگر مشکلی داشتید در خدمتم

Alimohammadi

کاربر اخراجی
کاربر اخراجی
ارسالی ها
148
تعداد لایک ها
15

با سلام
جناب جعفری جهت دورزدن abs باید چه تغییری در پیکره بندی ایسیو و bsi داد...

amir jafari

ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

با سلام
جناب جعفری جهت دورزدن abs باید چه تغییری در پیکره بندی ایسیو و bsi داد...
درود در ایسیو موتور در قسمت پیکربندی abs را غایب و در bsi در قسمت پیکربندی ایسیوهای موجود abs را غایب و هم اینکه در قسمت انتخاب مشتری در قسمت محفظه موتور absرا به jon تغییر دهید

امید مجدری

مدیر تالار کیلومتر
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
369
تعداد لایک ها
615

amir jafari

ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

سلام
جناب جعفری این روش فکر کنم برای مدلی که هم سنسور کیلومتر دارد و هم abs میتوان استفاده کرد مدل بالاتر دیگر سنسور کیلومتر نداره درسته//؟
درود جناب مجدری برای مدلی که سنسور ندارد سنسور میتوانید ببندید هیچ فرقی نمیکند

kazemi

Member
ارسالی ها
144
تعداد لایک ها
3

سلام خدمت حاج امیر جعفری عزیز..مهندس جان موردی دارم با ایسیو جی 34 که مشکل abs داره .مشتری میگه میخوام فقط کیلومتر را فعال کنی..در پارمترها ایسیو موتور و abs. اطلاعات کیلومتر را داره .. ایا راهی هست که بدون گذاشتن سنسور کیلومتر راه اندازی بشه؟؟؟

kazemi

Member
ارسالی ها
144
تعداد لایک ها
3

اول یه سلام گرم وخسته نباشید خدمت دوستان عزیز خودم مثل : جناب جعفری .جناب شاه کرمی. جناب ذوالعلی.جناب عقبائی.جناب میرزازاده .جناب شفیعیان.جناب اکبری .سعید اقا.جناب مجدری.ودیگر دوستانی که در حال حاضر اسمشون در خاطرم نیست..... دوستان اگر یه نقشه ای از مدار کیلومتر 206 بدون abs داشته باشید و اپ کنید خودم پیداش میکنم و نقششو در سایت میزارم تا همه استفاده کنند..

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amir jafari

ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

اول یه سلام گرم وخسته نباشید خدمت دوستان عزیز خودم مثل : جناب شاه کرمی. جناب ذوالعلی.جناب عقبائی.جناب میرزازاده .جناب شفیعیان.جناب اکبری .سعید اقا.جناب مجدری.ودیگر دوستانی که در حال حاضر اسمشون در خاطرم نیست..... دوستان اگر یه نقشه ای از مدار کیلومتر 206 بدون abs داشته باشید و اپ کنید خودم پیداش میکنم و نقششو در سایت میزارم تا همه استفاده کنند..
در نقشه بالا این پایه ایسیو مربوط به کیلومتر میباشد شما چه چیز را میخواهی پیدا کنی من کاملا شرح داده ام

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا