• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

اطلاعیه فنی و فایل های آموزشی : پژو 207-206 آموزش تصویری و راه اندازی کروز کنترل

محمد شاه کرمی

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
432
تعداد لایک ها
81
پاسخ : آموزش تصویری و راه اندازی کروز کنترل

درود بر همگی
امیدوارم تکراری نباشه تقدیم به همکاران ارجمندم
با تشکر از شما
اما نکته مهمی که باید دوستان بدانند و من تا حالا بیش از 20 مورد نصب داشتم
باید بدانند که نوع پدال g نباشد و امپر نیز روز ساپورت کند در غیر صورت کروز با ارور مواجعه می شود

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114

با تشکر از شما
اما نکته مهمی که باید دوستان بدانند و من تا حالا بیش از 20 مورد نصب داشتم
باید بدانند که نوع پدال g نباشد و امپر نیز روز ساپورت کند در غیر صورت کروز با ارور مواجعه می شود
.....منظور تون از نوع پدال gچه نوع هستش من در جریانش نیستم مگه کروز ها امپر رو ساپورت نمیکنه ؟بیشتر اگه توضیح بدین ممنون میشم

dehghan

Member
ارسالی ها
189
تعداد لایک ها
9

دورود
آیا میشه روی پارس اتوماتیک هم بست؟

mehran.gh

New Member
ارسالی ها
7
تعداد لایک ها
0

.....منظور تون از نوع پدال gچه نوع هستش من در جریانش نیستم مگه کروز ها امپر رو ساپورت نمیکنه ؟بیشتر اگه توضیح بدین ممنون میشم
جلو آمپرهای موجود بر روی 206 قبل از تولید سال 87(فکر کنم قبل از نیمه دوم 87) کروز ساپورت نیستن.یا باید با نوع کروز ساپورت تعویض بشن یا اینکه روی برد جلو آمپر تغییراتی داده بشه.سنسور ترمز(استوپ ترمز)هم باید 4 فیشه باشه ودر صورت معمولی بودن بعد از نصب نوع 4 فیشه باید یک تغییر جزیی هم در سیم کشی سنسور ترمز داد.

بالا