• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

Ecu Siemens درخواست فایل خام یا کد دارcix48 زیمنس کروز

رسول بیات

Active Member
ارسالی ها
113
تعداد لایک ها
151
سلام دوستان فایل کدار این ایسیو یا خامشو میخوام فوریه ممنونمphoto_۲۰۱۷-۱۰-۳۰_۰۵-۵۲-۴۸.jpg

karimi5773

New Member
ارسالی ها
23
تعداد لایک ها
16
سلام
فایل خام در فایلهای tnm هست از فایل 405 یا پارس استفاده بکن

رسول بیات

Active Member
ارسالی ها
113
تعداد لایک ها
151
سلام فایل خامشو دارم ولی شما
سلام
فایل خام در فایلهای tnm هست از فایل 405 یا پارس استفاده بکن
ره کالبیراسیونش فرق میکنه .دانلود ناقص زدن به فایلشو خراب کردن که حتی کانک نمیشد .ایسیو رو واسم اوردن خط سویچ وکیلومترشو پیدا کردم کپی کردم تو یه فایل خام چون دسترسی ندارم به ماشین میترسم روشن نشه .اگه زحمتشو بکشین با همین شماره نرم افزاری خودش بفرستین کارم خیلی راحت میشه

karimi5773

New Member
ارسالی ها
23
تعداد لایک ها
16
سلام
فایل این کالیبراسیون ندارم فایل خراب خودش ذخیره کن و بعد فایلهای دیگه روش تست کن روشن میشه در ضمن فایل خودش هم ارسال کن تا یکی شبیه خودش پیدا کنم

رسول بیات

Active Member
ارسالی ها
113
تعداد لایک ها
151
مرسی چون دانلود اشتباه زده بودن فقط کد سویچ رو نشون میداد وکیلومترشم تو سه خط تکرار میزد وقتی تنظیمات قطعه رو میزدی.یه فایل خام با یه کالیبراسیون دیگه .اومدم کد سویچ وکیلومترشم تو خط اول 4000تا 4700 بود کپی کردم تو فایل خام ماشین نیش استارت روشن شد والان بدونه هیچ مشگلی کار میکنه ممنونم از سایت خوبتون

بالا