• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

نرم افزار کیلومتر درخواست برنامه ای برای کپی ازتاکو بر روی دامپ پرگرامر

yazdani

مدیر تالار تعمیرات مکانیکی خودرو
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
215
تعداد لایک ها
229
باسلام/دوستان همانطورکه میدانیدبرای تغییرکیلومترسمندموتورملی(حروف وعددهایی راکه تاکوسافت بمامیدهد تعدادشان بسیارزیادوطولانی است که بایدتک تک برروی دامپ داخل پرگرامرنوشته شوند)که این کاروقت گیر است وممکن است چندتاازآنها اشتباه شوند . برای رفع این مشکل من شنیده ام که نرم افزاری وجودداردکه میتوانیم تمام این کدها راازروی تاکوسافت کپی کرده ودرداخل دامپ پرگرامر بریزیم . ازدوستان اگه کسی این برنامه روداره لطفا اونرا آپلود کنه . متشکرمkoloasditwastme

آخرین ویرایش:

امید مجدری

مدیر تالار کیلومتر
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
369
تعداد لایک ها
615
پاسخ : درخواست برنامه ای برای کپی ازتاکو بر روی دامپ پرگرامر

سلام
در tnm گزينه اى وجود دارد به نام پر کردن شما اون قسمت رو پيدا کرده و رديف دوم اون گزينه را 1f کرده و هگز رو در سطر پايين نوظته و اوکى کرده تمام خط مورد نظر به هگز دلخواه تبديل ميشود

yazdani

عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
215
تعداد لایک ها
229

امیدجان این مطلبی روکه شما گفتیدرومیدونم اما منظورمن این نیست که کل خطی روبه هگزتبدیل کنم بلکه میخواهم (مثلا شما توی تاکوسافت آی سی 24c02 رومیخواهید به کیلومتر 18300 کم کنید ووقتی ok رومیزنید( نرم افزاردربقیه شماره آی سی ها معمولا کد 4یا6یا8 بیتی بشما میده )اما در آی سی 24c02 تعداد این کدها بسیار زیاده(حدود 60 تا) من میخوام تمام این کد روازروی اون کپی کرده وبرروی دامپ پرگرامر اونرو پیست کنم .

vahid33

Member
ارسالی ها
201
تعداد لایک ها
25

به کمک برنامه زیر می تونید هگز را از توی تاکو کپی کرده و به وسیله این نرم افزار درون دامپ اپیرام بریزید

Download all Attachments

آخرین ویرایش:

yazdani

عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
215
تعداد لایک ها
229

ضمن تشکرازجناب وحیدخان / بایدعرض کنم که من این برنامه پروگرام استادیورو دارم امابا این برنامه نمیشودازداخل تاکوسافت چیزی روکپی کرد /این برنامه فقط بدردجابجایی خطوطی ازداخل دو دامپ مختلف برروی یکدیگرمیباشدمثلا برای کم کردن کیلومترموتورملی ازداخل ایسیو / این برنامه را خودم دارم وخیلی باهاش کارکردم امانشد . بازهم بابت زحمتتون سپاسگذارم . همکاران عزیز اگه نرم افزار مورد نیاز بنده را دارند لطفا آپ کنند . بازهم متشکرم

yazdani

عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
215
تعداد لایک ها
229

درود/ اساتیدبزرگوار وحرفه ای این مشکل مارو لطفا یک جوری حل کنند .

بابک ورمزیار

کاربر اخراجی
کاربر اخراجی
ارسالی ها
38
تعداد لایک ها
5

سلام
با نرم افزار لیک زینک 9.2 قسمت مرسدس گزینه e Class 03C16 رو انتخاب کرده عدد مورد نظر را وارد کرده وبعد برنامه رو ذخیره کنید بعداز این کار با نرم افزار ایکس پروگ برنامه ذخیره شده را باز کرده وانرا سوپ بیت کنید وقتی سوپ شد چهار خط اول رو کپی کرده وفایلی که مربوط به امپر موتور ملی هست رو باز کنید وقسمت کپی شده را از بایت هفتم به یعد پست (چسباندن) کنید ودر اخر برنامه تغیر کرده رو ذخیره وپروگرم کنید روی ای سی

yazdani

عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
215
تعداد لایک ها
229

باسلام/دوست من اگه پست اول من روببینید متوجه میشیدکه من درمورد کدهای 15بیتی که مربوط به آی سی هایی که با 24c02 یا 24c16که خوانده میشود و تاخوسافت شماره کیلومتررا تبدیل به 15 بیت کد میکندکه نوشتن آن بصورت دستی برروی دامپ پرگرامر وقت گیرومشکل است . دوست عزیز بازهم از توجه شما متشکرم .

بابک ورمزیار

کاربر اخراجی
کاربر اخراجی
ارسالی ها
38
تعداد لایک ها
5

سلام
منظورشما چه نوع امپریه
مگه امپر مولتی پلکس نمگید

yazdani

عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
215
تعداد لایک ها
229

درود/ ببین دوست عزیز برای اینکه بهترمتوجه بشیداصلا/ یک صفحه کیلومترهیوندایی i20 داریم که میخواهیم کیلومترکم کنیم (کدکیلومتراین خودرو شامل 15 بیت است یعنی 30 عددیاحروف انگلیسی) حالااگه متوجه نشدید / این کیلومتررو به 25000 کم کنید.

yazdani

عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
215
تعداد لایک ها
229

درود/ دوستان به عکس آپلودشده نگاه کنید(تعدادکدهای روی تاخوسافت روکه بایدروی ایسیوبنویسم خیلی زیاده آیا کسی برنامه ای داره تابتونم کل این کدها روکپی کنم وروی دامپ پرگرامربریزم؟) اساتیدبزرگوار سایت ایرانیان ایسیو . کسی نیست این مشکل من روبتونه حل کنه؟یاشایدبایدبرای این برنامه وجهی روبپردازم؟ لطفا یکی به دادمن برسه

Download all Attachments

بالا