• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

گروه مهندسی مبتکران آپدیت نشدن سخت افزار ایکو دیاگ مبتکران به ورژن 935

وضعیت
موضوع بسته شده است.

vahid33

Member
ارسالی ها
201
تعداد لایک ها
25
سلام.من حدود 9 ماهه پیش این آیکو دیاگ را مستقیما از مهندس رضوی خریدم و تا حالا هیچ مشکلی نداشته اما الان که میخوام سخت افزارشو به ورژن 935 ارتقاع بدم نرم افزار آپدیت پیغام خطا در شناسایی میزنه روی سه تا سیستم هم امتحان کردم فرقی نداشت در صورتی که روی همین سیستم ها نرم افزار دیاگ ایکودیاگ به راحتی کار میکنه.از مهندس رضوی تقاضا دارم راهنمایی کنند.با تشکر

آخرین ویرایش:

mishan.59

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
271
تعداد لایک ها
307
پاسخ : آپدیت نشدن سخت افزار ایکو دیاگ مبتکران به ورژن 935

سلام.من حدود 9 ماهه پیش این آیکو دیاگ را مستقیما از مهندس رضوی خریدم و تا حالا هیچ مشکلی نداشته اما الان که میخوام سخت افزارشو به ورژن 935 ارتقاع بدم نرم افزار آپدیت پیغام خطا در شناسایی میزنه روی سه تا سیستم هم امتحان کردم فرقی نداشت در صورتی که روی همین سیستم ها نرم افزار دیاگ ایکودیاگ به راحتی کار میکنه.از مهندس رضوی تقاضا دارم راهنمایی کنند.با تشکر
سلام:
دوست عزیز،آخرین ورژن آیکودیاگ8.69 هستش و تا حالا به 9هم نرسیده،،،،،،شما ورژن 9.35 را از کجا پیدا کردید؟
اگر هم منظور آپدیت سخت افزار بوده،،،شما این آبدیت را از کجا گیر آوردی؟؟؟؟آبدیت سخت افزار آیکوی مبتکران توسط خود شرکت مبتکران ارائه می شود.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

vahid33

Member
ارسالی ها
201
تعداد لایک ها
25

سلام:
دوست عزیز،آخرین ورژن آیکودیاگ8.69 هستش و تا حالا به 9هم نرسیده،،،،،،شما ورژن 9.35 را از کجا پیدا کردید؟
اگر هم منظور آپدیت سخت افزار بوده،،،شما این آبدیت را از کجا گیر آوردی؟؟؟؟آبدیت سخت افزار آیکوی مبتکران توسط خود شرکت مبتکران ارائه می شود.
موفق باشید.
سلام.داداش اگه یه سر به سایت مبتکران بزنی می بینی که آپدیت 935 برای سخت افزار آیکو دیاگ حدود 10 روزه که قرار داده شده
آپدیت سخت افزار آیکو دیاگ

آخرین ویرایش:

amir jafari

مدیر بازنشسته ( از سال 2017 فعالیت ندارند )
ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

سلام اقا وحید ایا نرم افزار اجرا میشود فقط ابگرید نمیشود من همین الان دستگاه را ابگرید کردم

mishan.59

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
271
تعداد لایک ها
307

سلام.داداش اگه یه سر به سایت مبتکران بزنی می بینی که آپدیت 935 برای سخت افزار آیکو دیاگ حدود 10 روزه که قرار داده شده
آپدیت سخت افزار آیکو دیاگ

سلام:
شما ببخشید،،،،بنده در جریان نبودم.

حاج امیر عزیز،،لطفا" در صورت امکان،،روشی که برای آپدیت استفاده کرده اید ،،برای این دوست عزیز،،توضیح دهید،،تا مشکلش برطرف بشه.
مچکرم.

amir jafari

مدیر بازنشسته ( از سال 2017 فعالیت ندارند )
ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

سلام اقا وحید کابل دستگاه را وصل کنید و نرم افزار را اجرا کنید بعدیک پیغام میدهد که کابل usb را جدا کنید کابل را سریع جدا کنید و وصل کنید ok را بزنید چند بار همین طوری عملیات را انجام دهید تا سخت افزارتان راشناسایی کند البته به سرعت اینترنت هم باید خوب باشد اگر سوالی دیگر داشتی در خدمتم

vahid33

Member
ارسالی ها
201
تعداد لایک ها
25

سلام اقا وحید کابل دستگاه را وصل کنید و نرم افزار را اجرا کنید بعدیک پیغام میدهد که کابل usb را جدا کنید کابل را سریع جدا کنید و وصل کنید ok را بزنید چند بار همین طوری عملیات را انجام دهید تا سخت افزارتان راشناسایی کند البته به سرعت اینترنت هم باید خوب باشد اگر سوالی دیگر داشتی در خدمتم
ممنون با چند بار تلاش دستگاه آپدیت شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا