• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

تجربه در مورد ایسیو ca2 زیمنس و icu2 پراید

A_Rezaei

مدیر تالار ایران خودرو - سایپا- وارداتی
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
1,132
تعداد لایک ها
519
درود
دوستان در مورد این سیستم چندتا پیشنهاد دارم
ایسیو زیمنس ca2 ,,و ca3 تا فایلic سیستم ضد سرقت این مدل ایسیو که icu2 می باشد و سوییچ استفاده شده از نوع والئو میباشد به بازار نیامده
از دانلود کردن ایسیو و دستکاری سیستم کیلومتر داخل ایسیو پرهیز کنید
و کمی صبر کنید تا خط مربوط به کیلومتر و برنامه مخصوص این ایسیو توسط اساتید مربوطه مشخص و طراحی شود
در حال حاضر تنها راحل این سیستم زمان قفل کردن
1-خام کردن ایسیو
2- جایگزین کردن icu زیمنس طرح قدیمی به جای icu2 ایموبلایزر نصب شده در این سیستم
3- تعریف سوییچ خام زیمنس

Amiri

New Member
ارسالی ها
8
تعداد لایک ها
0
پاسخ : تجربه در مورد ایسیو ca2 زیمنس و icu2 پراید

با سلام و احترام
ضمن تشکر از دوست عزیزمون ، تا جایی که بنده اطلاع دارم همانطور که فرمودید ایسیو این نوع خودرو از نوع زیمنس است ولی ایموبلایزر آن مربوط به شرکت کروز میباشد. چیپ آن نیز pcf7936 جنریت شده خاصی است که متاسفانه هنوز در سایپا موجود نیست.
البته برای دو مورد خودرو که فقط سوئیچ گم کرده بودند به کمک دستگاه تانگو این کار را انجام دادم بدون دستکاری در ایسیو و ایمو (البته نه به این راحتی ، پوستم کنده شد)
ترجیح میدم برای اینکه به گارانتی خودرو صدمه ای وارد نشود ایسیو را باز نکنم.

مولایی

New Member
ارسالی ها
18
تعداد لایک ها
1

درود
دوستان در مورد این سیستم چندتا پیشنهاد دارم
ایسیو زیمنس ca2 ,,و ca3 تا فایلic سیستم ضد سرقت این مدل ایسیو که icu2 می باشد و سوییچ استفاده شده از نوع والئو میباشد به بازار نیامده
از دانلود کردن ایسیو و دستکاری سیستم کیلومتر داخل ایسیو پرهیز کنید
و کمی صبر کنید تا خط مربوط به کیلومتر و برنامه مخصوص این ایسیو توسط اساتید مربوطه مشخص و طراحی شود
در حال حاضر تنها راحل این سیستم زمان قفل کردن
1-خام کردن ایسیو
2- جایگزین کردن icu زیمنس طرح قدیمی به جای icu2 ایموبلایزر نصب شده در این سیستم
3- تعریف سوییچ خام زیمنس
سلام بنده همین کارو کردم همه چیز حله فقط امپر بنزین اشتباه نشون میده

Arash-m

Member
ارسالی ها
35
تعداد لایک ها
1

با سلام و احترام
ضمن تشکر از دوست عزیزمون ، تا جایی که بنده اطلاع دارم همانطور که فرمودید ایسیو این نوع خودرو از نوع زیمنس است ولی ایموبلایزر آن مربوط به شرکت کروز میباشد. چیپ آن نیز pcf7936 جنریت شده خاصی است که متاسفانه هنوز در سایپا موجود نیست.
البته برای دو مورد خودرو که فقط سوئیچ گم کرده بودند به کمک دستگاه تانگو این کار را انجام دادم بدون دستکاری در ایسیو و ایمو (البته نه به این راحتی ، پوستم کنده شد)
ترجیح میدم برای اینکه به گارانتی خودرو صدمه ای وارد نشود ایسیو را باز نکنم.
اگه امکان داره در مورد نحوه تبدیل این مدل چیپ توضیحی بدهید

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114

تبدیل ایمو.cim.به ایموزیمنس معمولی
پایه 5 ایمو به 6ایسیو و پایه 8ایمو به پایه 56ایسیو وصل کنید
پایه 6 ایمو قطع
برنامه ایموخام معمولی ریخته شود و دو عدد تک خام زیمنس
الیته این توضیحات رو استاد عزیز جناب ذوالعلی یه جایی توضیح داده بودند که جا داره تشکر کنم از ایشون
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT]

بالا