• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

راهنمایی و مشورت در مورد نصب دزد گیر

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114
با سلام خدمت دوستان سوال داشتم در نظر دارم دزدگیر نصب کنم جدیدا ولی باید یه نظر سنجی کنم از دوستان که ایا دردسر هاش و نصبش ارزش داره یا نه منظورم برای یه دزدگیر معمولی بانصبش که اگه بخای تمیز نصب کنی یک ساعت وقت ادم و حوصله ادم رو میگیره چقدر سود داره به صرفه هستش شروع کنم ؟با تشکر قبلی از همفکری دوستان

amir jafari

مدیر بازنشسته ( از سال 2017 فعالیت ندارند )
ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130
پاسخ : راهنمایی و مشورت در مورد نصب دزد گیر

درود اگر وقت داشته باشی خوب است اجرت نصب + سود دستگاه = خوب
ولی باید دزدگیر را از جایی بگیرید که سود خوبی داشته باشد و گارانتی خوبی بدهد

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114

دوستان اگه کسی در زمینه دزدگیر کار میکنه راهنمایی کنه برای ماشین ها غیر از ماجیکار که فعلا گرونه دزد گیر های دیگه رو از کجا میتونم تهیه کنم که ارزون و مناسب باشه وارد کننده ها رو از کجا پیدا کنم ازشون بخرم

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114

دوستان کسی دیگه نظرینداره؟؟

dehghan

Member
ارسالی ها
189
تعداد لایک ها
9

سلام دوست عزیز
بنده در خدمت شما هستم
فروش و نصب دزدگیر بسیار خوبه وبه نظربنده ارزش داره ..

farhad lotfi

New Member
ارسالی ها
1
تعداد لایک ها
1
سلام دوست عزیز اگه میخوای بری توکاردزدگیر بدنیست واقعأ خوبه بخصوص وقتی که میخوای یه دزدگیر روی یه ماشین نصب کنی .یه شغل سرگرم کننده و عالی هستش دیگه بستگی به جا و مکانی داره که میخوای مغازه باز کنی .یاسیارکارکنی .باید کارت تمیز وخوب باشه همین که کارت خوب باشه مشتری جذب می‌کنی وکارت رونق میگیره.درکل خوبه.

بالا