• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

دیتاشیت مشابهات الکترونیک آی سی mc33291 هشت عدد سویچ خروجی با اینترفیس i/o سریال

محمد شاه کرمی

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
432
تعداد لایک ها
81
MC33291 EIGHT OUTPUT SWITCH WITH SERIAL PERIPHERAL I/O
[FONT=&amp]آی سی [/FONT]MC33291 [FONT=&amp] هشت عدد سویچ خروجی با اینترفیس [/FONT]I/O[FONT=&amp] سریال می باشد استفاده شده در [/FONT]ECU SAGEM
[FONT=&amp]از تکنولوژی [/FONT]SMATRMOS [FONT=&amp] با منطق [/FONT]CMOS [FONT=&amp] ، مدار آنالوگ [/FONT]bipolar/MOS[FONT=&amp] و[/FONT] DMOS POWER MOSFET [FONT=&amp] در این
[/FONT]

شرح پایه های آی سی

[FONT=&amp]شماره پایه[/FONT]
[FONT=&amp]نام پایه[/FONT]
[FONT=&amp]وظیفه[/FONT]
1,2,11,12,
13,14,23,24
OP7,0P6,OP5,OP4,
OP3,OP2,OP1,OP0
[FONT=&amp]درین [/FONT]MOSFET [FONT=&amp] خروجی [/FONT]
5,6,7,8,
17,18,19,20
GND
[FONT=&amp]زمین [/FONT]
3
SCLK
CLOCK [FONT=&amp] سیستم[/FONT]
4
SI
[FONT=&amp]ورودی سریال ،با لبه پایین رونده [/FONT]SCLK[FONT=&amp] اطلاعات را می خواند[/FONT]
9
SO
[FONT=&amp]خروجی سه حالته شیفت رجیستر[/FONT]
10
CS
[FONT=&amp]انتخاب چیپ،هر گاه در منطق [/FONT]LOW[FONT=&amp] قرار گیرد، اطلاعات می تواند از طریق پایه [/FONT]SO[FONT=&amp] در [/FONT]MCU[FONT=&amp] به[/FONT]SI [FONT=&amp] در 33291 منتقل شود.[/FONT]
15
SFPD
[FONT=&amp]در صورت شرایط اضافه جریان بیش از حد این پایه از قفل شدن خروجی جلوگیری می کند.[/FONT]
16
VDD
[FONT=&amp]تغذیه منطقی [/FONT]
21
VPWR
[FONT=&amp]تغذیه خروجی [/FONT]MOSFET
22
RST
[FONT=&amp]ریست،در صورت [/FONT]LOW[FONT=&amp] شدن این پایه، شیفت رجیستر [/FONT]SPI[FONT=&amp] پاک می شود بنابر این تنظیم سویچهای خروجی خاموش می گردد.[/FONT]
[FONT=&amp]ویژگیهای آی سی :
رنج ولتاژ تغذیه [/FONT]
5.5 - 26.5V[FONT=&amp]
امکان اینترفیس با یک میکروکنترلر با پروتکل 8 بیتی [/FONT]
SPI[FONT=&amp] بالای [/FONT]3MHZ[FONT=&amp]
خروجی یک آمپر با حداکثر [/FONT]
RDS(ON) = 1.6Ω[FONT=&amp] و [/FONT]TJ=150°C[FONT=&amp] هنگام سویچینگ القائی ، ولتاژ خروجی تا [/FONT]53V[FONT=&amp] محدود می شود
جریان خواب حداکثر [/FONT]
(IPWR) 25µA[FONT=&amp] - جریان کاری [/FONT]IPP[FONT=&amp]حداکثر [/FONT]4ma[FONT=&amp] - رنج دمای کاری [/FONT]-40 - 125°c

تذکر:
اطلاعات شرایط اضافه ولتاژ ، اضافه دما و اضافه جریان و خاموش شدن خروجی از طریق پایه خروجی سریال ( (SO ارسال می شود.در صورتی که ولتاژ بین 28 تا36 ولت شود ،تمام خروجی ها با ریست شدن رجیستر SPI قفل می شوند و در صورت یک فرمان جدید SPI و برگشتن ولتاژ به زیر 26.5 ولت خروجی ها به حالت عادی بر می گردند تمام خروجی ها در اثر اضافه دمای بیش از حد خاموش می شوند. جریان اضافه از یک تا 3 آمپر با تاخیر 70 تا 250 میکرو ثانیه با زمین شدن پایه SFPD قطع می شود.در صورتی که SFPD به 5 ولت وصل باشد، تمام خروجی ها در یک محدوده جریان باقی می مانند.

[FONT=&amp]مدار عملی آی [/FONT]91[FONT=&amp] در [/FONT] ESAGEMC[FONT=&amp]سی [/FONT]MC332U

Download all Attachments

آخرین ویرایش:

mishan.59

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
271
تعداد لایک ها
307
پاسخ : آی سی mc33291 هشت عدد سویچ خروجی با اینترفیس i/o سریال

سلام:
ضمن تشکر از جناب شاه کرمی عزیز،اگر به صورت pdf و قابل حمل باشد ،،به نظر من بهتر است؟
با تشکر
FINGQ

Download all Attachments

amir jafari

مدیر بازنشسته ( از سال 2017 فعالیت ندارند )
ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

درود اگر در یک تایپک باشد به نظر من بهتر است

محمد شاه کرمی

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
432
تعداد لایک ها
81

سلام:
ضمن تشکر از جناب شاه کرمی عزیز،اگر به صورت pdf و قابل حمل باشد ،،به نظر من بهتر است؟
با تشکر
fingq
اوکی سعی میکنم مابقی اموزشها در فایل pdf اپ کنم
درود اگر در یک تایپک باشد به نظر من بهتر است

دوست عزیز به صورت تاپیک جدا گانه باشد بهتر است چون دوستان در ان تاپیک تمامی نظرات و نکته های که در مورد ای سی مربوطه میدانند بهتر میتوانند قرار بدهند و تاپسک به صورت اختصاصی مربوط به همان ای سی می باشد

بالا