• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

Ecu Sagem (S 2000) - Valeo آموزش رفع کردن خطای واحد کنترل بعد تبدیل اسیو ساژم اس 2000 به 206 خطای واحد جرق زنی میدهد

کشتکار

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
401
تعداد لایک ها
237
با سلام به شما اقای کندری.مطلبی در رابطه با خطای کنترل واحد جرقه زنی بعد از تبدیل رو براتون میزارم که کاملا اموزنده است.اگر فقط چراغ چک روشن میشود شما میتوانید پایه cp d4 رو قطع کنید.با تشکر

ضمن تشکر از شما دوست عزیز:
مکان این فایل در لینک زیر بوده که مکان مناسبی نبوده و به همین علت به بخش آموزشی منتقل شد.موفق باشید
.
http://iranianecu.ir/showthread.php?t=4165&p=9222#post9222

Download all Attachments

آخرین ویرایش توسط مدیر:
ارسالی ها
69
تعداد لایک ها
3
پاسخ : آموزش رفع کردن خطای واحد کنترل بعد تبدیل اسیو ساژم اس 2000 به 206 خطای واحد جرق زنی میدهد

سلام آقا سعید گل
اطلاعاتی که ارسال کردید خیلی عالی بود
ولی یه نکته ایسیو هایی که من تبدیل کردم همه ولئو بودن و از 405 به پراید تبدیل شدن اگه در این مورد مطلبی دارید بیان کنید
ممنون

amir jafari

مدیر بازنشسته ( از سال 2017 فعالیت ندارند )
ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130
پاسخ : آموزش رفع کردن خطای واحد کنترل بعد تبدیل اسیو ساژم اس 2000 به 206 خطای واحد جرق زنی میدهد

سلام آقا سعید گل
اطلاعاتی که ارسال کردید خیلی عالی بود
ولی یه نکته ایسیو هایی که من تبدیل کردم همه ولئو بودن و از 405 به پراید تبدیل شدن اگه در این مورد مطلبی دارید بیان کنید
ممنون
درود اقای کندری از این گزینه تبدیل استفاده کنید مشکل شما حل میشوددر عکس مشخص کردم

Download all Attachments

• 226.9 کیلوبایت بازدیدها: 102

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
82

درود اقای کندری از این گزینه تبدیل استفاده کنید مشکل شما حل میشوددر عکس مشخص کردم
مهندس جان مورد اولی را خودم تست کردم خطای پردازنده رفع شد ولی خطای میل سوپاپ میاره که اگه خطا رو پاک کنی دیگه رو تستر پاشش سوزنها قطع میشه ولی جرقه داریم
مورد دومی که خطای پردازنده را میزنه و چراغ چک روشنه و ماشین خیلی ولف میزنه

amir jafari

ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

مهندس جان مورد اولی را خودم تست کردم خطای پردازنده رفع شد ولی خطای میل سوپاپ میاره که اگه خطا رو پاک کنی دیگه رو تستر پاشش سوزنها قطع میشه ولی جرقه داریم
مورد دومی که خطای پردازنده را میزنه و چراغ چک روشنه و ماشین خیلی ولف میزنه
درود من تبدیل کردم مشکلی نداشته ایسیو شما از چه نوعی بود که دچار این مشکل شده با تشکر

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
82

درود من تبدیل کردم مشکلی نداشته ایسیو شما از چه نوعی بود که دچار این مشکل شده با تشکر

s2000-pl4

amir jafari

ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

جواد اقا ایسیو من که تبدیل کردم از نوع s2000 pl4,ilc-slc بود مشکل نداشتم

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
82

جواد اقا ایسیو من که تبدیل کردم از نوع s2000 pl4,ilc-slc بود مشکل نداشتم

من انجام دادم نشد و حتی با مشورت چندتا از دوستان آیسی کن را نیز از مدار خارج کردم بازم چراغ چک روشن میشد.

amir jafari

ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

من داشتم که ایسیو اردی یا پیکان داشتم که با این مشکل برخوردم

بالا