• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

سخت افزار مولتی تستر عیب یاب

کشتکار

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
401
تعداد لایک ها
237
با سلام وخسته نباشید به همه ی دوستان و سروران و بزرگان ایرانیان ایسیو.قبل از هر چیز بی نهایت تشکر میکنم از اینکه بدون هیچ چشم داشتی ومنتی با جون دل به سولات دوستان جواب میدهین .در واقع نمی خواستم این پستو بزنم و طرحمو در اینجا مطرح کنم.ولی بعد متوجه شدم افرادای هستند با جونه دل به سوالات دیگران پاسخ وبه انها خدمت میکنند چرا من نه. از اینرو تصمیم گرفتم در حد توانه خودم با جون دل به دوستانم کمک کنم .راستیتش مولتی تستری درست کردم که منفی دائم_5 ولت دریچه گاز_سنسور دمای هوا_سنسور مپ و ....ارسال سیگنال :سنسور اکسیزن- سنسور کیلومتر و پالس منفی انژکتور و کوئل_برق 12 ولت رابه خوبی نشان میدهد.این تستر رو طوری طراحی کردم که 0 تا 2 ولت چراغ سبز روشن میشود _ از 3 تا 5 ولت ابی روشن میشود_از 5/5 تا 8 چراغ زرد روشن میشود و از 10 ت 14 قرمز روشن میشود .کار با این تستر بسیار اسان است.لازم به ذکر است که در روزهای اتی شکل ظاهری - قطعات استفاده شده_مدار عملی را در اختیار دوستان قرار میدهم تا همه ی دوستان بتوانند از این تستر بهره ببرند.هدف از این پست این بود که توانسته باشم برای دوستان کاره کوچکی کرده باشم با تشکر سعید.

آخرین ویرایش:

A_Rezaei

مدیر تالار ایران خودرو - سایپا- وارداتی
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
1,132
تعداد لایک ها
519
پاسخ : مولتی تستر عیب یاب

سلام و خسته نباشید
باتشکر از زحمات شما دوست عزیز لطف کنید عکس یا تصویری از تستر را اپلود نمایید واگر قیمت را هم مشخص نمایید ممنون می شم

کشتکار

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
401
تعداد لایک ها
237

سلام دوست عزیز.به روی چشم در روز های اینده شکل ظاهری و قطعات به کار رفته و مدار عملی ان را در اختیار دوستان قرار میدهم.فقط یه مقدار زمان بهم بدین اخه سرم خیلی شلوغه. با تشکر سعید

mishan.59

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
271
تعداد لایک ها
307

با سلام وخسته نباشید به همه ی دوستان و سروران و بزرگان ایرانیان ایسیو.قبل از هر چیز بی نهایت تشکر میکنم از اینکه بدون هیچ چشم داشتی ومنتی با جون دل به سولات دوستان جواب میدهین .در واقع نمی خواستم این پستو بزنم و طرحمو در اینجا مطرح کنم.ولی بعد متوجه شدم افرادای هستند با جونه دل به سوالات دیگران پاسخ وبه انها خدمت میکنند چرا من نه. از اینرو تصمیم گرفتم در حد توانه خودم با جون دل به دوستانم کمک کنم .راستیتش مولتی تستری درست کردم که منفی دائم_5 ولت دریچه گاز_سنسور دمای هوا_سنسور مپ و ....ارسال سیگنال :سنسور اکسیزن- سنسور کیلومتر و پالس منفی انژکتور و کوئل_برق 12 ولت رابه خوبی نشان میدهد.این تستر رو طوری طراحی کردم که 0 تا 2 ولت چراغ سبز روشن میشود _ از 3 تا 5 ولت ابی روشن میشود_از 5/5 تا 8 چراغ زرد روشن میشود و از 10 ت 14 قرمز روشن میشود .کار با این تستر بسیار اسان است.لازم به ذکر است که در روزهای اتی شکل ظاهری - قطعات استفاده شده_مدار عملی را در اختیار دوستان قرار میدهم تا همه ی دوستان بتوانند از این تستر بهره ببرند.هدف از این پست این بود که توانسته باشم برای دوستان کاره کوچکی کرده باشم با تشکر سعید.
سلام:
دوستان با توجه به معیوب بودن ای سی های موجود در بازار برای استفاده در ایسیوها اگر بشود یک مولتی تستر نیز برای این ای سی ها طراحی شود خیلی از مشکلات برای این مشکل حل خواهد شد.
البته این نظر بنده بوده و شاید جرقه ای باشد برای یک فکر خوب در بین دوستان و کاربران عزیز؟
موفق باشید.

کشتکار

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
401
تعداد لایک ها
237
شکل ظاهری مولتی تسترعیب یاب_قطعات استفاده شده_مدار عملی تستر

با سلام به همه ی دوستان و با کسب اجازه از اساتید سایت . طی تماسهائی که همکاران داشتند و درخواست خرید مولتی تسترعیب یاب را داشتند .
این دستگاه انشااله بزودی در فروشگاه سایت برای فروش قرار میگیرد . دوستان برای خرید با جناب عقبائی هماهنگ کنند .
اگر سوالی داشتین من در خدمتم.در آخر امیدوارم برای دوستان کاره کوچکی کرده باشم.
لازم به ذکر است که این تستر کارای بالای داره و عیب یابیو خیلی راحت کرده حتی در مدارات داخلی ایسیو وعیب یابی ایسی ها. پیشنهاد میشه که دوستان از این تستر استفاده کنند.با تشکر سعید

آخرین ویرایش:

hadi ic

Active Member
ارسالی ها
391
تعداد لایک ها
67
پاسخ : شکل ظاهری مولتی تسترعیب یاب_قطعات استفاده شده_مدار عملی تستر

با سلام خدمت ای saeid در صورت امکان بنده خریدار یک نمونه از این دستگاه می باشم

کشتکار

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
401
تعداد لایک ها
237

با سلام به همه ی دوستان عزیز وبا کسب اجازه از اساتید.به دلیل تقاضای بیش از حد دوستان بنده تصمیم گرفتم مولتی تستر عیب یاب را برای فروش به دوستان عزیز عرضه نمایم.دوستانی که تمایل به خرید مولتی تستر دارند از طریق فروشگاه سایت اقدام به خرید نمایند. مخلص همه ی شما سعید

IranianEcu

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
ارسالی ها
93
تعداد لایک ها
141

با سلام به همه ی دوستان عزیز وبا کسب اجازه از اساتید.به دلیل تقاضای بیش از حد دوستان بنده تصمیم گرفتم مولتی تستر عیب یاب را برای فروش به دوستان عزیز عرضه نمایم.دوستانی که تمایل به خرید مولتی تستر دارند از طریق فروشگاه سایت اقدام به خرید نمایند. مخلص همه ی شما سعید
سلام
لطفا با آقای عقبایی هماهنگی لازم را مبذول فرمائید .

در پناه حق
مدیریت کل سایت

کشتکار

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
401
تعداد لایک ها
237

اطاعت امر میشه .ممنونم که سریع پیگیری کردین.با تشکر

بالا