• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

فایل ایپرام کیلومتر سایپا دامپ داشبورد پراید " مجد "

امید مجدری

مدیر تالار کیلومتر
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
369
تعداد لایک ها
615
پاسخ : دامپ داشبورد پراید " مجد "

با عرض سلام
امید جان لازم نیست روی اتومبیل ببندید ، کافیست با یک فانکشن ، با سرعت 220 کیلومتر شروع به پالس دادن نمایید و یک سوکت بجای آی سی روی مدار داشبورد ببندید و آی سی توسط آداپتور به سوکت و سپس به پروگرامر انتقال دهید و با هر تغییری ، مشاهده خطوط و فرمول خواهید شد
دامپ ارسالی من با مقدار 10000 را آیا استفاده نموده اید؟
با چه پروگرامری کار میکنید
روشی که بنده عرض کردم 100درصد تست شده و کاملا جوابگو بوده است
سلام
دوست من فایل خودرو 9268 بود به 4096 کم کردم ولی پایین تر صفر میشد تمام برنامه های شما هم صفر شد فقط برنامه خودش و اون برنامه که بهش دادم مجبور به این کار شدم

Farah676

مدیر ارشد سایت
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
189
تعداد لایک ها
82

سلام
باز هم صفر نشون میده
با عرض سلام

امید جان با پوزش از اینکه اشتباه از من بود ، مشتری خیلی داشتم در نوشتن فرمول اشتباه کردم ، روش من کاملا عملی و 100درصد صحیح است
کیلومتر مورد نظر شما

Download all Attachments

امید مجدری

مدیر تالار کیلومتر
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
369
تعداد لایک ها
615

نتیجه گیریخودرو فوق بعد این که فایلهای که دوستمون برام ارسال کرده بود به نتیجه نرسیدیم و کیلومتر صفر شد من هم فایل 1750 km که جناب farah فرستادند پروگرام کرده و خودرو رو 1284 کیلومتر راه بردم بعد بک گرفتم تغییرات حاصل شده را به عدد دلخواه 3500 تقییر دادم و مشکل کیلومتر حل شد فکر کنم برای کم کردن زیر 4096 باید دو بیت اول خط تغییر کند خودتو مقایسه کنید

Download all Attachments

Farah676

مدیر ارشد سایت
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
189
تعداد لایک ها
82

نتیجه گیریخودرو فوق بعد این که فایلهای که دوستمون برام ارسال کرده بود به نتیجه نرسیدیم و کیلومتر صفر شد من هم فایل 1750 km که جناب farah فرستادند پروگرام کرده و خودرو رو 1284 کیلومتر راه بردم بعد بک گرفتم تغییرات حاصل شده را به عدد دلخواه 3500 تقییر دادم و مشکل کیلومتر حل شد فکر کنم برای کم کردن زیر 4096 باید دو بیت اول خط تغییر کند خودتو مقایسه کنید
با عرض سلام

امید جان در موقع تغییر دادن هگز حتما از گزینه Swap استفاده کنید و بعد از تغییرات مجددا گزینه Swap را بزنید و سپس پروگرام نمایید
دو فایل شما را تست کردم ، دقیقا روشی که عرض کردم ، در این فایل نیز رعایت شده ! دو بایت اول 3500 و دو بایت بعدی 3600 محاسبه شده ، احتمالا یک نکته را دقت نکرده اید ، به همین علت کیلومتر صفر میشد!

آخرین ویرایش:

امید مجدری

مدیر تالار کیلومتر
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
369
تعداد لایک ها
615

با عرض سلام

امید جان در موقع تغییر دادن هگز حتما از گزینه Swap استفاده کنید و بعد از تغییرات مجددا گزینه Swap را بزنید و سپس پروگرام نمایید
دو فایل شما را تست کردم ، دقیقا روشی که عرض کردم ، در این فایل نیز رعایت شده ! دو بایت اول 3500 و دو بایت بعدی 3600 محاسبه شده ، احتمالا یک نکته را دقت نکرده اید ، به همین علت کیلومتر صفر میشد!
روش شما کاملا درسته ولی شما دو فایل رو با فایل پست 22 چک کنید متوجه منظور بنده میشوید

حميد ذوالعلي

مدیر تالارایسیو - پروگرمر
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
249
تعداد لایک ها
9

سلام
دوست عزيز بنده دو فايل پست 24 و يك فايل پست 22 را تست كردم.
كيلومتر ذكر شده در نام فايل دقيقا همان عددي است كه در فايل است و به روش جناب farah676 كاملا صحيح است.
شما فرموديد:فکر کنم برای کم کردن زیر 4096 باید دو بیت اول خط تغییر کند.
با روش شما(دوبيت اول)بنده تست كردم كه در فايل 1284 كيلومتر. تبديل شد به 284.
با عرض معذرت بنده فكر ميكنم در محاسبات شما عمليات Swap رعايت نشده.
موفق باشيد.

امید مجدری

مدیر تالار کیلومتر
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
369
تعداد لایک ها
615

با عرض سلام

امید جان با پوزش از اینکه اشتباه از من بود ، مشتری خیلی داشتم در نوشتن فرمول اشتباه کردم ، روش من کاملا عملی و 100درصد صحیح است
کیلومتر مورد نظر شما
سلام
من دقیقا این فایلو ریختم و صفر شد بدون تغییر همین فایل رو بعد از یک هفته بک گرفتم که در پست 24 خدمت دوستان می باشد

بالا