• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

ابرار حرفه ای بزرگنمایی جهت بررسی ایسیو (کمک برای تهیه )

مهدی چیت بند

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
135
تعداد لایک ها
38
وب سایت
www.iranianecu.com
سلام
دوستان این مطلب تقریبا گویاست .بنده خواستم ببینم عزیزان در ارتباط با خرید چنین چیزی اطلاعاتی دارند ؟؟
ضمنا بنده با وب کم مجهز به ال ای دی ینمونه ای تست کردم اما اصل کار بزرگنماییه که ...
Jose-ECU-visual-inspection.jpg

Farah676

مدیر ارشد سایت
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
189
تعداد لایک ها
82
پاسخ : ابرار حرفه ای بزرگنمایی جهت بررسی ایسیو (کمک برای تهیه )

با عرض سلام

جناب چیت بند عزیز , من یکبار اقدام به خرید کردم و برادرم در تهران پیدا کرد و مبلغ آن نیز 160 تومان بود , ولی متاسفانه از خرید منصرف شدم
امروز زنگی به برادرم خواهم زد تا مجددا پیگیری کنم
قیمتی که عرض کردم قبل از ضربدر 3 شدن است !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مهدی چیت بند

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
135
تعداد لایک ها
38
وب سایت
www.iranianecu.com

سلام
مهندس با تشکر از عنایت حضرتعالی برای اطلاع بنده و باقی عزیزان
نام این وسیله رو میخواستم بدونم و اینکه علت انصراف دادن از خریدتون مشکل یا نقض خاصی در کارکرد یا... بود؟!
:confused:

Farah676

مدیر ارشد سایت
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
189
تعداد لایک ها
82

با عرض سلام

جناب چیت بند گل ، ممکن است به طرز تفکر من بخندید !
علت انصراف من این بود که قدرت بزرگ نمایی 8 برابر بود و من اشتباها فکر میکردم اگر 1000 برابر باشد بهتر است ، در صورتیکه بزرگنمایی دستگاه بسیار خوب بود و م اشتباه میکردم
چند دقیقه قبل از ارسال این پست ، سفارس دادم تا برایم تهیه کنند ،زمانی که بدستم رسید ، شما را در جریان خواهد گذاشت

منوچهر.ع

New Member
ارسالی ها
5
تعداد لایک ها
16
سلام برای بررسی کردن خوب است ولی برای کار کردن نه چون تصویر با تاخیر به مانیتور میرسد هرچقدر هم که سرعت تجهیزات شما بالا باشد باز هم تاخیر دارد

بالا