رد اعلامیه
آیا کد شارژ دارید؟ برای استفاده و افزایش موجودی کیف پول، پس از ارتقا به حساب کاربری VIP اینجا کلیک کنید و کد را وارد و ثبت کنید!
مهمان گرامی برای استفاده کامل از سایت باید عضو شوید . برای ثبت نام در سایت اینجا کلیک کنید!

قوانین و اساسنامه قوانین سایت

شروع موضوع توسط IranianEcu ‏3/1/13 در انجمن اطلاعيه و اخبار انجمنها

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
لینک کوتاه و مستقیم
 1. IranianEcu

  IranianEcu مدیریت کل سایت مدیریت کل سایت

  لینک کوتاه و مستقیم
  قوانین سایت :

  1- تمامی کاربران هنگام عضویت باید از کلمات مناسب و ایرانی برای عضویت استفاده کنند،در صورت استفاده از کلمات نادرست در اولین فرصت نام کاربری حذف خواهد شد.
  2- در صورت استفاده یک نفر از دو نام کاربری متفاوت و یا استفاده چند نفر از یک نام کاربری هر دو حذف خواهند شد.
  3- کاربران در هنگام ارسال مطالب باید از کلمات مناسب استفاده نمایند و همچنين از به کاربردن كلماتي مانند فوری -كمك كنيد -به دادم برسيد -فوري و .... اجتناب نماييد كه در اولين فرصت پست شما ویرایش و در صورت تکراربا کاربر مورد نظر بر خورد جدی خواهد شد .
  4- مسولیت مطالب ارسال شده توسط هر کاربر بر عهده خود آن کاربر خواهد بود
  5- در هنگام ایجاد تایپیک جدید دقت نمایید تا تایپیک را در انجمن مربوطه ایجاد نمایید.در صورت مشاهده پست انتقال داده خواهد شد و در صورت تکرار با کاربر برخورد خواهد شد .
  6- در هنگام جواب دادن به سوالات کابران از جملاتی که باعث رنجش خاطر دوستان می شود پرهیز کنید در غیر این صورت با کاربر خاطی برخورد خواهد شد .
  7- لطف کنید به سوالی که جواب دقیق آن را نمی دانید پاسخ ندهید .
  8- از نوشتن نامه های تجاری و تبلیغاتی جدا پرهیز کنید .
  9- مسولیت ارسال و ردبدل کردن عکس و فایلها به وسیله پیغامهای خصوصی برعهده خود کاربران می باشد.دوستان همیشه قبل از باز کردن فایل ضمیمه شده در پیغام خصوصی فایل را با آنتی ویروس آپدیت و مطمئن اسکن نمایید.
  10- برای امنیت بیشتر جهت پاسخ گرفتن حتما از طریق سایت اقدام نمائید در غیر این صورت مدیریت سایت هیچ گونه مسولیتی نخواهد داشت.
  11- بحث در مورد مقدسات و مسائل سیاسی به هر دلیلی مجاز نمی باشد در صورت ایجاد موضوعاتی با این مضامین در اولین فرصت با کاربر مورد نظر برخورد جدی خواهد شد.
  12- سایت مکان بحث و حل مشکلات شخصی نیست در صورت مشاهده برخورد خواهد شد.
  13- این سایت فارسی میباشد،لطفا" از نوشتن مطالب به صورت انگلیسی پرهیز نمائید .در صورت مشاهده برای اولین بار پست ویرایش خواهد شد ودر صورت تکرار پست خذف خواهد شد .
  14- مطالب قرار داده شده در آواتار و امضا باید بر اساس اساسنامه سایت باشد در صورت مشاهده موارد خلاف قوانین سایت در اولین فرصت حذف خواهد شد
  15- ضمیمه کردن فایل و یا هر چیزی که موجب معرفی سایت همکار شود مجاز نمی باشد .د رصورت مشاهده برخورد خواهد شد.
  16- چنانچه هر کاربری از قوانین بالا سرپیچی کنند .کاربران دیگر حق تذکر به کاربر مورد نظر را ندارند و فقط لطفا" مسئله را از طریق پیغام خصوصی با مدیران سایت در میان بگذارند.
  17- قرار دادن اخبار خودرو در سایت ممنوع است . چون این سایت تخصصی هست و اخبار خودرو در اکثر سایت ها هست. هر شخصی اخبار خودرو در سایت قرار دهد . با او برخورد خواهد شد ! ( فقط اخبار خودرو تخصصی در کلاب خودروها مجاز میباشد.)

  18- برای تبلیغات در سایت با سرپرست کل سایت و یا کنترل ارشد سایت هماهنگ کنید .
  19- کپی کردن مطالب سایت در دیگر سایت ها و ... ممنوع بوده و در صورت مشاهده،کاربر مورد نظر از انجمن اخراج میشود
  .
  20 -کاربران محترم لطفا برای تشکر از دگمه سپاس استفاده کنید و برای سپاس از ایجاد پست سپاس خوداری کنید . در صورت ایجاد پست سپاس ، پست شخص سپاس دهنده حذف خواهد شد .

  با تشکرفراوان


   
  آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏3/1/13
  محمد توربو 2 از این پست تشکر کرده است.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)