• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

Ecu Siemens درخواست فایل خام ecu cbe bifuel 405 با کارکرد 35000km

Nikjou

Member
ارسالی ها
89
تعداد لایک ها
12
با سلام
دوستان گرامی ممنون میشم خیلی فوری فایل مربوطه رو آپلود کنین.هر کاری کردم فایل خودش تغییر کیلومتر نشد.فایل خام دارم اما با کیلومتر 35000 تا رو ندارم.با تشکر

parvari70

Member
کاربر VIP
ارسالی ها
43
تعداد لایک ها
9
پاسخ : درخواست فایل خام ecu cbe bifuel 405 با کارکرد 35000km

درود
دامپ اصلی را آپ کنید تا تغییر داده شود

Nikjou

Member
ارسالی ها
89
تعداد لایک ها
12

درود
دامپ اصلی را آپ کنید تا تغییر داده شود
با سلام
خدمت شما اما ناگفته نماند با فایل اصلی خودش هم نتونستم روشنش کنم و بعد از تعریف سویچ روشن شد اما کارکرد ایسیو *** نشون میداد.با تشکر

Download all Attachments

parvari70

Member
کاربر VIP
ارسالی ها
43
تعداد لایک ها
9

دوست عزیز فایل اصلی را با tnm5000تغیر دادم ظاهرا مشکلی نداشت یک فایل خام 35000 هم براتون گذاشتم اما مطمین نیستم کیلومتری روش ثبت شده باشه ولی در هر صورت شما امتحان کنید ابتدا فایل اصلی بعد دومی را
موفق باشید

Download all Attachments

Nikjou

Member
ارسالی ها
89
تعداد لایک ها
12

دوست عزیز فایل اصلی را با tnm5000تغیر دادم ظاهرا مشکلی نداشت یک فایل خام 35000 هم براتون گذاشتم اما مطمین نیستم کیلومتری روش ثبت شده باشه ولی در هر صورت شما امتحان کنید ابتدا فایل اصلی بعد دومی را
موفق باشید
با سلام خدمت شما جناب parvari
سپاس از شما درست شد.اما فایل اولی خام بود.یه چیزی که از مقایسه این دو فایل فهمیدم اینکه بنده خطوط مربوط به کیلومتر رو 8 بیت اصلی رو تغییر میدادم و چهار بیت بعدی رو *** میزدم.که با فایل شما مغایرت داشت.یعنی بعد از 10 بیت مابقی *** میشد.آیا این مسله باعث روشن نشدن خودرو و عدم نمایش کیلومتر میشه یا نه؟

parvari70

Member
کاربر VIP
ارسالی ها
43
تعداد لایک ها
9

شما لازم نبود بقیه رو***کنید زیرا این بیتها مربوط به کد کلید میباشد به همین خاطر ماشین روشن نمیشد.

Nikjou

Member
ارسالی ها
89
تعداد لایک ها
12

شما لازم نبود بقیه رو***کنید زیرا این بیتها مربوط به کد کلید میباشد به همین خاطر ماشین روشن نمیشد.
با سلام
ظبق این فایل آموزشی بنده جلو رفتم اگر اشتباه هست اصلاح کنیم.با تشکر

Download all Attachments

parvari70

Member
کاربر VIP
ارسالی ها
43
تعداد لایک ها
9

سلام
بله جناب نیکجو شما دقیقا طبق این آموزش عمل کرده اید ولی بنده قبلا اگر با این روش عمل میکردم فقط همان 8بیت مربوط به کیلومتر را وارد میکردم و بقیه بدون تغییر باقی میماند و هیچ وقت هم دچار مشکل نشدم شما هم زحمت بکشید دفعه بعد اینچنین عمل کنید برای هر نوع مدلی بدون مشکل جواب میدهد.
موفق باشید

بالا