رد اعلامیه
امکان بازدید از انجمن های سایت تنها برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند وجود دارد: جهت ورود به سیستم نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. شما برای ارسال مطلب باید در سایت عضو باشید , در صورتی که ثبت نام کرده اید نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید , ممکن است برای تکمیل ثبت نام نیاز به فعال سازی از طریق ایمیل باشد ایمیل خود را بررسی کنید و بر روی لینک فعال سازی کلیک کنید , در صورتی که برای اولین بار از این سایت دیدن میکنید برای استفاده کامل از تمام امکانات سایت لازم است که ثبت نام کنید امکان ارسال مطلب و دانلود فایل و همچنین دسترسی به انجمن هایی که فقط اعضا ثبت نام شده امکان دسترسی به آن را دارند از امتیازات ثبت نام در سایت میباشد.

مهمان گرامي
براي دسترسي به محتواي ويژه لازم است عضو گروه کاربري VIP باشيد. جهت ارتقا حساب کاربري، اينجا کليک کنيد.

معرفی کاربران معرفی تخصص وسابقه کارم

شروع موضوع توسط yazdani ‏12/9/14 در انجمن گروه کاربران

لینک کوتاه و مستقیم
  1. yazdani

yazdani مدیر تالار پرسنل

لینک کوتاه و مستقیم
    درود / من محمدیزدانی ازسال1360 به تعمیرات مکانیک بنزینی اشتغال دارم ودرسال1374درشرکت ایرتویا اولین دوره سیستم انژکتورتویوتاراگذرانده ام ودرنمایندگیهای تویوتاو سایپاوایرانخودروهم چندسالی مشغول کاربودم ودوره های زیادی راازطرف نمایندگیها رفته ام وازسال 1383تابحال مشغول تعمیرات ایسیو و سیستمهای الکترونیکی خودروها مشغولم ودرتمام این سالها اقدام به جمع آوری اطلاعات کرده ام وهمچنان سعی میکنم که باعلم روز پیش بروم ودرخدمت دوستان وهمکارانم دراین سایت پربارهستم

2. 62 Javad

62 Javad مدیر بازنشسته

لینک کوتاه و مستقیم
    پاسخ : معرفی تخصص وسابقه کارم

ما در خدمت شما هستیم و ان شاا... بتونیم از اطلاعات و تجربیات شما به نحوه احسن استفاده کنیم.موفق باشی

3. Ramzan

Ramzan Member

لینک کوتاه و مستقیم
    پاسخ : معرفی تخصص وسابقه کارم

با سلام ::تنتون سالم علمتان مستدام باد با ارزوی کسب علم /تجربیات/دانش روز