• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

Ecu Siemens فایل ایسیو 405///ssat

parvari70

Member
کاربر VIP
ارسالی ها
43
تعداد لایک ها
9
دوست عزیز طبق گفته ی شما برنامه ی اشتباهی روی این مدل دانلود شده شما حتما باید برنامه ی خام آیسی فلاش این مدل (m29f400fb 48pin)که هم بایفول دارد هم معمولی را روی ایسی پروگرام کنید(یا جی تک کنید یا با آداپتور مخصوص این کار را انجام دهید)سپس اقدام به تعریف کلید نمایید.برنامه خام این مدل تقدیم شما

Download all Attachments

آخرین ویرایش:

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114
پاسخ : فایل ایسیو 405///ssat

ممنون ایا ادبپتور این نمونه در بازار موجود میباشد ؟ از کجا مشخص میشه یورو2 یا یورو 4 یا معمولیه ؟چون اولین دفعست بهش برخورد میکنم ممنون

آخرین ویرایش:

parvari70

Member
کاربر VIP
ارسالی ها
43
تعداد لایک ها
9

روی قاب ایسیو مدل و مشخصات دقبق ذکر شده است.
آداپتور مورد نظر شما:model548T2-tsop48
شما میتونید از شرکت طراحان نوین مدار این مدل را خریداری کنید کمی در اینترنت جست جو کنید فروشگاه های زیادی هستند برای خرید شما
موفق باشید

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
83

دوست عزیز طبق گفته ی شما برنامه ی اشتباهی روی این مدل دانلود شده شما حتما باید برنامه ی خام آیسی فلاش این مدل (m29f400fb 48pin)که هم بایفول دارد هم معمولی را روی ایسی پروگرام کنید(یا جی تک کنید یا با آداپتور مخصوص این کار را انجام دهید)سپس اقدام به تعریف کلید نمایید.برنامه خام این مدل تقدیم شما
دوست عزیز این کار با nprog و بصورت جی تگ قابل حله.من تی ان ام هم دارم ولی اطلاعی ندارم که با جی تگ انجام میده یا نه چون من کارهای جی تگ رو با ان پروگ انجام میدم.

بالا