• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

سوال در مورد خرابی گیرنده ریموت سمند و rf

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114
با سلام دوستان گیرندها و rf ریموت سمند .lxاز نوع یا مدل شرکت سازه پویش شنیدم خیلی خرابی داره و در بعظی موارد درست نمیشه که کیت رو کامل تعویض میکنند و پول زیادی بابتش میگیرن درسته یا نه بیشتر کسی توضیح میتونه بده باتشکر

Mehdi Omman

مدیر تالار ایسیو و خودروهای وارداتی
ارسالی ها
232
تعداد لایک ها
19
پاسخ : سوال در مورد خرابی گیرنده ریموت سمند و rf

با سلام دوستان گیرندها و rf ریموت سمند .lxاز نوع یا مدل شرکت سازه پویش شنیدم خیلی خرابی داره و در بعظی موارد درست نمیشه که کیت رو کامل تعویض میکنند و پول زیادی بابتش میگیرن درسته یا نه بیشتر کسی توضیح میتونه بده باتشکر
سلام
مشکل اصلی این مدل ریموت مخصوص آن میباشد که دیگه تو بازار نیست.

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114

منظور شمااینه که دیگه از این مدل سازه پویش روی خودرو بسته نمیشه یا اینکه خراب بشه تو بازار گیر نمیاد؟

Arash-m

Member
ارسالی ها
35
تعداد لایک ها
1

همه مدلش موجو د هست

Mehdi Omman

مدیر تالار ایسیو و خودروهای وارداتی
ارسالی ها
232
تعداد لایک ها
19

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114

پس با این حساب راهکار تعمیرات بردش رو دوستان اطلاع ندارن باشه انشااله بعد تعطیلات اطلاعات تعمیر بردش رو برای دوستان تهیه میکنم 15فروردین یادم بندازین بگیرم اپ کنم بدون پسورد

آخرین ویرایش:

Arash-m

Member
ارسالی ها
35
تعداد لایک ها
1

بنده به ندرت خرابی این مدل رو دیدم و عموما خود برد ایرادی پیدا نمی کنه وفقط ممکنه که کد بپرونه

amir jafari

مدیر بازنشسته ( از سال 2017 فعالیت ندارند )
ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

درود اگر امکان دارد عکس را در سایت اپ کنید چون بعضی دوستان به اسم نمیشناسند تا کمکتان کنند

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114

عکس ندارم ولی میدونم که گیرنده رو روی برد قفل مرکز سوار کردن منظورم گیرنده ای که از کیت کنار چراغ سقف(rf)..اطلاعات رو میگیره تا بده برای اجرا به کیت قفل مرکز

amir jafari

مدیر بازنشسته ( از سال 2017 فعالیت ندارند )
ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

درود تا انجایی که یادم است دو نقطه را از روی برد به هم اتصال میدادم بعد در همان زمان چراغ داخل ان روشن میشد بعد دکمه ریموت را میزدم وکد میگرفت بازهم فردا دقیقش را براتون میگیرم

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
83

سلام
مشکل اصلی این مدل ریموت مخصوص آن میباشد که دیگه تو بازار نیست.
تمامی ریموتها یکی هستند.
پس با این حساب راهکار تعمیرات بردش رو دوستان اطلاع ندارن باشه انشااله بعد تعطیلات اطلاعات تعمیر بردش رو برای دوستان تهیه میکنم 15فروردین یادم بندازین بگیرم اپ کنم بدون پسورد
تعمیرات خاصی نداره و جناب جعفری توضیحاتش را دادن.من تمامی ریموت خودروهای ایران خودرو و سایپا را تعمیر میکنم مثلا ساخت سوئیچ جدید با ریموت
هر چند تا خواستید امر بفرمایید
ریموت تمامی خودروها،قاب و تگ و ... را آقای یوسفی داره و هر کسی خواست با مهندس عقبائی هماهنگ کنه تا شمارشو بگیره.

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114

مفتخریم که دوستان باسوادی مثل شما داریم برای ساخت سوییچ جدید با ریموت میخاستم بدونم دقیقا چه کاری انجام میدید منظورم اینکه اگه یه سوییچ یه خودرویی ریموت و تگش کمیاب باشه میتونین بردشو بسازین بیشتر خودم مایل هستم در همین زمینه کار کنم در اینده نزدیک بتونم تگ های کم یاب رو یه جورایی راه بندازم توضیحات بیشتری دارین خوشحال میشم بدونم

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
83

مفتخریم که دوستان باسوادی مثل شما داریم برای ساخت سوییچ جدید با ریموت میخاستم بدونم دقیقا چه کاری انجام میدید منظورم اینکه اگه یه سوییچ یه خودرویی ریموت و تگش کمیاب باشه میتونین بردشو بسازین بیشتر خودم مایل هستم در همین زمینه کار کنم در اینده نزدیک بتونم تگ های کم یاب رو یه جورایی راه بندازم توضیحات بیشتری دارین خوشحال میشم بدونم
من برا سمندهای مولتی پلکس(ریموت سه دکمه) و پژوهای جدید( ریموت دو دکمه) خیلی درست کردم و قطعات را از آقای یوسفی تهیه میکنم.یه بار یه صاحب ماشینی اومد که گفت رفتم تهران و اصفهان و بهم گفتن که هیچ کسی نمیتونه یه ریموت واست بسازه و باید کاملا ریموتها و مغزی سوئیچ تعویض شوند و حتی یه بار یه نفر فرستادم دزفول که ریموت روآ بگیره بازم بهش گفته بودن اگه کسی تونست واست راه اندازی بکنه هر چی خواستی بهت میدم ولی اینا تعریف از خود نیست خواستم بگم اراده بکنی به همه چیز میرسی بخدا این کارا رو خودم شروع کردم و استادی نداشتم چون من یه مکانیکم نه برق کار.سوالی داشتی در خدمتیم و معرفی ریموتها کلا یه روشه که توضیح دادم.

بالا