• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

درخواست راهنمائی برای نصب برنامه ..پژو ..Service Box

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سعید صفری

New Member
ارسالی ها
21
تعداد لایک ها
5
درخواست کمک برای نصب برنامه ..پژو ..Service Box

با سلام خدمت دوستان عزیز برنامه سرویس باکس رو نصب کردم ولی در مرحله اجرا در پنجره آخر نمیتونم نقشه رو ببینم لطفا از دوستان اگر کسی در این ضمینه تجربه ای داره من رو راهنمایی کنه در ضمن این رو بگم قبلا این برنامه رو نصب کرده بودم و استفاده میکردم ولی در حال حاضر موفق نشدم یک عکس هم از اون قسمت إآپلود میکنم با تشکر

Download all Attachments

m.aminifar

مدیر تالار
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
440
تعداد لایک ها
85
پاسخ : درخواست راهنمائی برای نصب برنامه ..پژو ..Service Box

درخواست کمک برای نصب برنامه ..پژو ..service boxبا سلام خدمت دوستان عزیز برنامه سرویس باکس رو نصب کردم ولی در مرحله اجرا در پنجره آخر نمیتونم نقشه رو ببینم لطفا از دوستان اگر کسی در این ضمینه تجربه ای داره من رو راهنمایی کنه در ضمن این رو بگم قبلا این برنامه رو نصب کرده بودم و استفاده میکردم ولی در حال حاضر موفق نشدم یک عکس هم از اون قسمت إآپلود میکنم با تشکر
روی نواری که در عکس مشخص شده کلیک کنید چندتا گزینه میده باید یکیشون فعال بشه دقیق یادم نیست کدوم هست بعد از اجرا نرم افزار ببندین دوباره اجرا کنید در ضمن نرم افزار svg هم نصب کنید در عکس محل این نرم افزار هم مشخص شده

Download all Attachments

سعید صفری

New Member
ارسالی ها
21
تعداد لایک ها
5
پاسخ : درخواست راهنمائی برای نصب برنامه ..پژو ..Service Box

با تشکر از آقای امینی فر از منوی بالا گزینه اول رو زدم مشکلم حل شد بازم از شما ممنونم ....لنگ این نقشه ها بودم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا