رد اعلامیه
امکان بازدید از انجمن های سایت تنها برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند وجود دارد: جهت ورود به سیستم نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. شما برای ارسال مطلب باید در سایت عضو باشید , در صورتی که ثبت نام کرده اید نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید , ممکن است برای تکمیل ثبت نام نیاز به فعال سازی از طریق ایمیل باشد ایمیل خود را بررسی کنید و بر روی لینک فعال سازی کلیک کنید , در صورتی که برای اولین بار از این سایت دیدن میکنید برای استفاده کامل از تمام امکانات سایت لازم است که ثبت نام کنید امکان ارسال مطلب و دانلود فایل و همچنین دسترسی به انجمن هایی که فقط اعضا ثبت نام شده امکان دسترسی به آن را دارند از امتیازات ثبت نام در سایت میباشد.

مهمان گرامي
براي دسترسي به محتواي ويژه لازم است عضو گروه کاربري VIP باشيد. جهت ارتقا حساب کاربري، اينجا کليک کنيد.

قوانین و اساسنامه قوانين خاص انجمن هاي خودروهاي سواري

شروع موضوع توسط IranianEcu ‏8/1/13 در انجمن اطلاعيه و اخبار انجمنها

لینک کوتاه و مستقیم
 1. IranianEcu

  IranianEcu مدیریت کل سایت پرسنل مدیریت کل سایت

  لینک کوتاه و مستقیم
  قوانين خاص انجمن هاي خودروهاي سواري :

  1. برخي از اطلاعاتي كه در داخل سايت قرار داده ميشود ارزش بسيار زيادي دارد براي جلوگيري از انتشار آن در سايت هاي ديگر با پسورد ارسال مي گردد.
  2. كليه پسورد هاي فايل هاي ارسالي در انجمن هاي خودروهاي سواري به كنترل كل سايت يا در انجمن پسورد ها ارسال ميگردد.
  3. برخي از پسورد ها مستلزم پرداخت هزينه هاي آن اطلاعات (ارزش اطلاعاتي آن زياد است ) مي باشد كه قيمت آن در داخل پست مربوطه توسط كاربري كه آن پست را ارسال كرده است نوشته مي شود . ( كاربر مربوطه براي دريافت آن مبلغ و ارسال پسورد به كاربري كه نياز دارد بايستي از طريق سايت عمل كند بدين صورت كه مبلغ را به حساب سايت واريز مي شود و بعد از هماهنگي با كاربر و تاييد كردن كاربري كه نياز به پسورد دارد اجازه ارسال پسورد را به كاربر داده ميشود و مبلغ درخواستي با هماهنگي با سرپرست كل سايت به حساب كاربر ارسالي پست واريز مي گردد .)
  4. برخي از كاربران كه نيازي به اين مبالغ واريزي ندارند مي توانند با هماهنگي سرپرست كل سايت يك سري نرم افزار و اطلاعات فني در مورد خودروهاي خارجي را به صورت هديه دريافت كنند يا اينكه درآمد آن طبق اساسنامه سايت براي خود سايت هزينه مي شود.
  5. هيچ كدام از كاربران اجازه ندارند شماره تلفن يا ايميل خودشان را در سايت قراردهند .
  6. هيچ كدام از كاربران اجازه ندارند پسورد فايل هاي ارسالي شان ( شماره تلفن يا ايميل خودشان) را قراردهند .
  7. كليه در آمدهاي مربوط به اين انجمن ها نيز صرف خريد اطلاعات و نرم افزارهاي مربوطه مي شود .(طبق اساسنامه سايت)
  8. با كاربراني كه به قوانين سايت توجه نكنند برخورد جدي صورت ميگيرد.
  انشا ا... بتوانيم با همكاري تمامي عزيزان بهترين ها را براي همه ايرانيان عزيز فراهم كنيم .

  مديريت كل سايت