رد اعلامیه
آیا کد شارژ دارید؟ برای استفاده و افزایش موجودی کیف پول، پس از ارتقا به حساب کاربری VIP اینجا کلیک کنید و کد را وارد و ثبت کنید!
مهمان گرامی برای استفاده کامل از سایت باید عضو شوید . برای ثبت نام در سایت اینجا کلیک کنید!

پراید Peraid تجربه کپ کردن در سرعت 100ومصرف بالا

شروع موضوع توسط رسول بیات ‏5/8/17 در انجمن تجربيات همكاران

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
لینک کوتاه و مستقیم
  1. رسول بیات

رسول بیات Active Member

لینک کوتاه و مستقیم
    سلام یه پراید مدل 85 با ایسیو والیو .مراجعه کرده وماشین در سرعت 80 الی 100 ریپ میزنه وگاز نمیخوره وبوی خام سوزی شدید میاد .زمانی عیب روی ماشین میفته که واشر سر سیلند عوض کرده.که همه موارد رو چک کرده بودن پمپ بنزین عوض شمع وایر کویل سنسور مپ سنسور دریچه گاز استپرایسیو .حتی اگزوز هم عوض کرده بودن کامل گفتن شاید کیپ باشه .وزمانی اینطوری میشد هیچ خطایی ثبت نمیشد .من اومدم دستگاه رو وصل کردم وتست جاده ای انجام دادم .زمانی ماشین کپ میکرد تو پارامترها فشار منیفولد 900 میشد وزمان پاشش 16میشد واینم اضافه کنم کیلومتر ماشین تو پشت امپر 10 کیلومتر که ثبت میکرد تو ایسیو 1کیلومتر ثبت میشد.واینم بگم سنسور اکسیژنم عوض شده بود .وبرنامه ایسیو 8100بود من اومدم یه برنامه 8200 ریختم و یه سنسور ایران کاربراتوربستم مشگل کاملا حل شد امیدوارم مفید باشه

بابک ثابتان, Hadi Alamdaran, A_Rezaei و 3 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  2. A_Rezaei

A_Rezaei مدیر تالار ایران خودرو - سایپا- وارداتی پرسنل

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)