• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ پرسش وپاسخ درباره دستگاه پروگرامر دیزل 2

Alimohammadi

کاربر اخراجی
کاربر اخراجی
ارسالی ها
148
تعداد لایک ها
15
باسلام
دستگاهی وارد بازار شده به نام دیزل 2 که کارایی های جالبی داره از جمله کم کردن کیلومترو.......که بروشور وعکس این دستگاه را آپ میکنم دوستانی که درباره این دستگاه اطلاعاتی دارند لطفا اعلام نظر کنند..
باتشکر

Download all Attachments

• 412.8 کیلوبایت بازدیدها: 48

Arash-m

Member
ارسالی ها
35
تعداد لایک ها
1
پاسخ : پرسش وپاسخ درباره دستگاه پروگرامر دیزل 2

صحبت از کم کردن کیلومتر با کابل obd در مورد این دستگاه شنیده ام دوستان اگه اطلاعی دارند لطفا بیان کنند

Alimohammadi

کاربر اخراجی
کاربر اخراجی
ارسالی ها
148
تعداد لایک ها
15

با سلام
عکس دستگاه دیزل 2 خدمت دوستان..

Download all Attachments

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
81

اگه اشتباه نکنم این بحث قبلا توسط هادی cng در سایت باز شده و به نظر دستگاه خوبیه.یکی از دوستام تو اهواز با این دستگاه کار میکنه که امروز باهاش تماس میگیرم و اطلاعاتش را براتون آپ میکنم.

mehdi-m

Member
ارسالی ها
127
تعداد لایک ها
9

با سلام

باید ببینیم چند قیمته?????

nprog هم کیلومتر کم میکنه و هم ................ فقط ایرانی

Alimohammadi

کاربر اخراجی
کاربر اخراجی
ارسالی ها
148
تعداد لایک ها
15

با سلام
قیمت تقریبا2300000هزار تومان...
جناب میرزازاده ممنون میشم اطلاعات این دستگاه جهت صحت کارش پیگیر شوید واطلاع دهید چون من قصد خرید این دستگاه را دارم....

برای کار با nprog باید برد را باز کرد اما با این دستگاه فکر نمیکنم باید برد باز بشه وقابلیت دیگر این دستگاه قابلیت نشان دادن اکسس کد s2000. j34 .j35 *.... را دارد.
وقابلیت خواندن و پروگرم کردن میکرو و ایپرام وفلش را دارد...

آخرین ویرایش:

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
81

با سلام
قیمت تقریبا2300000هزار تومان...
جناب میرزازاده ممنون میشم اطلاعات این دستگاه جهت صحت کارش پیگیر شوید واطلاع دهید چون من قصد خرید این دستگاه را دارم....

برای کار با nprog باید برد را باز کرد اما با این دستگاه فکر نمیکنم باید برد باز بشه وقابلیت دیگر این دستگاه قابلیت نشان دادن اکسس کد s2000. j34 .j35 *.... را دارد.
وقابلیت خواندن و پروگرم کردن میکرو و ایپرام وفلش را دارد...
سلام به دوستم زنگ زدم و ایشون گفتن که باید آمپر را باز کنی و آیسی را به دستگاه وصل و سپس نوع خودرو را انتخاب کرده و تمامی شماره آیسی های مربوط به این خودرو را نشون میده که بعد از انتخاب شماره آیسی کیلومتر دلخواه را وارد کرده و دستگاه بصورت اتومات تغییر میدهد.اضافه کنم که کیلومتر قبلی را نشون نمیده و فقط کارش فقط کاهش کیلومتر اکثر ماشین های سبک و سنگینه و ایسیو را ساپورت نمیکنه.
البته بگفته دوستمون این دستگاه رو حدودا دوسال گرفته و اسمش دیزله و این دستگاهی که شما گفتین احتمالا ورژن جدیدشه.لطفا در گوگل سرچ کنید و اطلاعات کاملش را بگیر. بازم اگه کاری، سوالی داری در خدمتم.

بابک ورمزیار

کاربر اخراجی
کاربر اخراجی
ارسالی ها
38
تعداد لایک ها
5

باسلام
دوستان من قبل از عید برای فروش این دستگاه پست زدم در قسمت بازار
این دستگاه ورژن تکمیل شده دیزل هست که امپر تمام خودروها تا 2014 رو داره منوش فارسی شده وقتی رید میگیری کیلومتر قبلی رو نشون میده کیلومتر ایسیوهای بوش وولئو رو هم کم میکنه برنامه ایپرام کیلومتر رو به صورت پیش فرض داره در ضمن امپر باید باز بشه
دستگاه دیزل رو سال 85 ما میفروختیم این مدل تا ازرا 2007 رو ساپورت میکرد ودیگه ابدیت نشد تا الان
دوستان هرسوالی داشتن درخدمتم وسازنده این دستگاه از دوستانم هست
باتشکر

آخرین ویرایش:

amir jafari

مدیر بازنشسته ( از سال 2017 فعالیت ندارند )
ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

باسلام
دستگاهی وارد بازار شده به نام دیزل 2 که کارایی های جالبی داره از جمله کم کردن کیلومترو.......که بروشور وعکس این دستگاه را آپ میکنم دوستانی که درباره این دستگاه اطلاعاتی دارند لطفا اعلام نظر کنند..
باتشکر
درود به جای این دستگاه میتوانیم از برنامه tachosoft و دستگاه اقای رضوی استفاده کنید یا هم اینکه از tnm 5000 استفاده کنیم

Alimohammadi

کاربر اخراجی
کاربر اخراجی
ارسالی ها
148
تعداد لایک ها
15

با سلام
دوست عزیز این دستگاه قابلیت پروگرم میکرو وایپرام وفلش ایسیورا ازطریق obd دارد..

(با تشکر از جناب میرزازاده عزیز بابت پیگیری)

yazdani

مدیر تالار تعمیرات مکانیکی خودرو
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
215
تعداد لایک ها
229

این دستگاه غیر ازکیلومتر قابلیت برنامه ریزی ایسیو وایربگ وایمو وغیره را دارد / دفترچه اطلاعات دستگاه خدمت شما .

Download all Attachments

بالا