• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

سیستم موقعیت یابی جهانی gps

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamedamiri1369

New Member
ارسالی ها
1
تعداد لایک ها
2
سلام به همه دوستای عزیز

دوس داشتم تجربیات 5 سال استفاده از دستگاه ردیابی یا همون ردیاب خودرو خودمو در اختیار شما قرار بدم.امیدوار هستم به دردتون بخوره

اولین باری که شنیدم دستگاهی وجود داره که میشه با اون از راه خیلی دور (از همه جای دنیا) ماشینمو کنترل کنم سال 89 بود که دستگاهی به اسم کوبان که ساخت چین بود را از یکی از مغازه های اسپرتی شنیدم.
اون موقع خودم ماشین نداشتم ولی یکی از دوستام که شنیده بود و خوشش اومد، خرید و نصبش کرد روی ماشینش.چند ماه اول که خیلی راضی بود اما بعد از چند ماه شنیدم اوننن سایتیی که باهاش ماشینشو کنترل میکرد قطع شد و کسی هم جوابگو نبود و از اون به بعد فقط با اس ام اس میتونست کنترل کنه ماشینشو.تقریباً 1 سال که گذشت ازش شنیدم کههه دستگاهش دیگهه کار نمیکنه و با اینکه فروشنده دستگاه بهش 2 سال گارانتی داده بود زیر بار نرفت و میگفت یه شرکت بازرگانی دستگاه ها را بهش داده و الان دیگه جواب نمیده اون شرکت

من خودم از اون زمان روی ماشین سنگین کار میکردم برای شهرداری.حدوداً آخرای سال 90 بود که شنیدم قراره از یه شرکت بیان واسه تجهیز ماشینای شهرداری به دستگاه ردیابی
3 ماه طول کشید و روی همه ی ماشینای شهرداری نصب کردند و از شهرداری مرکزی همه ماشینا کنترل میشد.
از شرکتی که کار نصب دستگاه ها را انجام میداد ( شرکت فاتحان ) سوال کردم و گفتند دستگاهی به اسم تلتونیکا که اروپایی بود را روی ماشینا نصب کردند.گذاشتم چند ماه که گذشت و با پرس و جو هایی که از مسئولای شهرداری کردم فهمیدم که دستگاه خیلی خوبی هست و شرکتی که پشتیبانی میکنه از دستگاه ها همیشه جوابگو هست.
تصمیم گرفتم خودم هم روی ماشینم نصب کنم.
سال 91 دستگاه با نصبش پام 400 آب خورد.ولی ارزش داشت.هنوز که هنوزه بعد از 5 سال حتی یک روز هم دستگاه قطع نشد و هربار سوال یا مشکلی داشتم شرکت پشتیبانش پاسخگو بود.
جدیداً دستگاه های زیادی وارد میکنند مثلاً دستگاه هلیوس، روپتلا، میترک و...
اما به نظر من دستگاه تلتونیکا نسبت به این دستگاه ها قیمت و کیفیتش خیلی مناسبتره و من به هر کسی پیشنهاد دادم و نصب کرده خیلی راضی بوده و همینطور شهرداری که با خرید نزدیک 1000 تا از این دستگاه بعد از 6 سال رضایت کامل داره از دستگاه و شرکت پشتیبانش

نتیجه همه این حرفها:
به دوتا چیز خیلی دقت کنید موقع خرید این دستگاه:
یکی اینکه حتماً از شرکت معتبر خرید کنید دستگاهو.اگرم از اسپرتی خرید میکنید مطمئن بشید پشتیبانش یه شرکت معتبر باشه
دوم اینکه دستگاه چینی نخرید.درسته 100 تومن کمتر میدید اما هیچ تضمینی نداره کارکردش

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا