• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

Ecu Siemens فلش l90 cng

وضعیت
موضوع بسته شده است.

حسن پور

Member
ارسالی ها
142
تعداد لایک ها
22
فایل فلش وuch ال90 cng
خودم یه مدت یک هفته ای دنبالش بودم
نه توی سایتی بود نه کسی از دوستان داشت توجه این فایل پسورد دارد . پسورد به کابرانی داده میشود که حداقل 30 پست مفید داشته باشند
خدمت شما
سروران

Download all Attachments

• 156.5 کیلوبایت بازدیدها: 17
آخرین ویرایش توسط مدیر:

حسن پور

Member
ارسالی ها
142
تعداد لایک ها
22
پاسخ : فلش l90 cng

باسلام
با اجازه جناب عقبایی و مدیریت بخش وبه مناسبت دهه فجر چون پسوورد فایل رو فراموش کردم فایل بدون پسوورد را دوباره اپلود می کنم
خدمت شما

Download all Attachments

• 156.3 کیلوبایت بازدیدها: 25

Araz

New Member
ارسالی ها
1
تعداد لایک ها
0

با تشکر ویژه از دوست و همکار گرامیمان . جناب سورن عزیز

آیا این فایل تست شده و صد در صد ok میباشد؟

ارسالی ها
139
تعداد لایک ها
13

باسلام
با اجازه جناب عقبایی و مدیریت بخش وبه مناسبت دهه فجر چون پسوورد فایل رو فراموش کردم فایل بدون پسوورد را دوباره اپلود می کنم
خدمت شما

با سلام و عرض ادب

دوست عزیز و مطمئن هستید که فایل خام میباشد؟

چون بنده فایل رو چک کردم * فایل خام نمیباشد

با تشکر

mishan.59

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
271
تعداد لایک ها
307

با سلام و عرض ادب

دوست عزیز و مطمئن هستید که فایل خام میباشد؟

چون بنده فایل رو چک کردم * فایل خام نمیباشد

با تشکر
سلام:
سعید جان،،فایل خام نیست،،ولی برای اجرای این فایل و استفاده از این فایل ،برنامه ایسیو و یو سی اچ ،،را در محل خود پروگرام کنید و از طریق فایل پروگرام شده و به کمک دستگاه تانگو ،یک تگ سوئیچ جدید برای خودرو معرفی کنید و اطمینان داشته باشید که با تک استارت روشن می شود...
در صورت داشتن دستگاه عیب یاب کارمن ،شما می توانید بدون داشتن کد ایمو،،،بر اساس این فایل ،تگ جدیدی برای خودرو معرفی کنید.....
در صورتی که برای تگ جدید و برنامه ریزی uch فقط کافیست فایل خام جناب عمان را بر روی ایسیو پروگرام کنید و تعریف ایسیو و ایمو و معرفی کلید خودرو به ایسیو را انجام دهید.دستگاه کارمن بدون داشتن کد این تعریف را انجام می دهد ..و گزارش کنید..
موفق باشید.

آخرین ویرایش:
ارسالی ها
139
تعداد لایک ها
13

سلام:
سعید جان،،فایل خام نیست،،ولی برای اجرای این فایل و استفاده از این فایل ،برنامه ایسیو و یو سی اچ ،،را در محل خود پروگرام کنید و از طریق فایل پروگرام شده و به کمک دستگاه تانگو ،یک تگ سوئیچ جدید برای خودرو معرفی کنید و اطمینان داشته باشید که با تک استارت روشن می شود...
در صورت داشتن دستگاه عیب یاب کارمن ،شما می توانید بدون داشتن کد ایمو،،،بر اساس این فایل ،تگ جدیدی برای خودرو معرفی کنید.....
در صورتی که برای تگ جدید و برنامه ریزی uch فقط کافیست فایل خام جناب عمان را بر روی ایسیو پروگرام کنید و تعریف ایسیو و ایمو و معرفی کلید خودرو به ایسیو را انجام دهید.دستگاه کارمن بدون داشتن کد این تعریف را انجام می دهد ..و گزارش کنید..

موفق باشید.
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوست عزیزم * جناب اکبری گل

مهندس جان * ممنونم از راهنمایی های کلیدی جنابعالی

طبق فرموده شما اقدام نمودم و خوشبختانه مشکل حل شد.

با تشکر

mishan.59

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
271
تعداد لایک ها
307

سلام:
ضمن تشکر از دوستان عزیز مخصوصا" (جناب عمان عزیز و جناب حسن پور عزیز) ،،،،،،و ضمن تشکر از سعید جعفری عزیز که اطلاع رسانی کردند،،،موضوع بسته شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا