• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

نرم افزار عدم دانلود نودها با ایکو دیاگ

mohyar77

New Member
ارسالی ها
1
تعداد لایک ها
1
با سلام
ایکو دیاگ بنده در حین دانلود نود ها ارور
error in communication
دارد و نود مورد نظر نیز میپرد درضمن ،برای پیکربندی مشکلی نداره
مشکل از چی می تونه باشه

mjava

New Member
ارسالی ها
1
تعداد لایک ها
1
با سلام
ایکو دیاگ بنده در حین دانلود نود ها ارور
error in communication
دارد و نود مورد نظر نیز میپرد درضمن ،برای پیکربندی مشکلی نداره
مشکل از چی می تونه باشه
با سلام
دیاگ شما از چه نوعی هست و با چه ورژن نرم‌افزاری دانلود را انجام می‌دهید؟
بنده هم همین مشکل را با دیاگ پارسیان صنعت دارم از آقای دکتر براتی سازنده دیاگ هم پشتیبانی خواستم که گفتند باگ نرم‌افزاری هست و صبر کن تا ورژنهای جدیدتر بیاد که به نظر فقط از سر خود واکردن بود چون با هر دو ورژن آخری 10.27 و 10.28 تست کردم ICN که اصلاً‌ نه دانلود میشه نه پیکربندی mid end MFD ارور میده و صفحه نمایش ماشین شروع به روشن خاموش شدن میکنه باید یکبار فیوزش را بکشم دوباره جا بزنم تا درست بشه ECU هم موقع سؤال جهت شروع دانلود، خطای ECU communication error بالای نرم‌افزار آیکو تو قسمت Titlebar میاد و من جرأت نکردم yes بزنم فقط یکبار تونستم MFD را دانلود کنم که اون هم پس از پایان دانلود پیام communication error داد ولی ظاهراً‌ دانلود کامل انجام شده و ورژن بالا اومده. همچنین خواندن خطاها و پاک‌کردن را به درستی انجام می‌ده شکم به کابلش بود که سر سمت مادگی را باز کردم پایه 15 سیم بهش لحیم شده ولی با بیزر چک به هیچ کدام از پینهای سمت سوکت obd راه نمیده و نمی‌دونم اینجوری باید باشه یا نه

بالا