• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ نظر سنجی در رابطه با پرتابل پردازش موتور

حسن روشن زاده

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
209
تعداد لایک ها
30
با سلام خدمت اساتید گرامی
کسی از دوستان دستگاه پرتابل پردازش موتور داره میخواستم تجربه استفاده از این دستگاه رو اعلام کنند باتشکر

mohammad1372

Member
ارسالی ها
392
تعداد لایک ها
27
پاسخ : نظر سنجی در رابطه با پرتابل پردازش موتور

دوست عزیز من خودم از مولتی دیاگ پردازش استفاده می کنم اما بعضی از همکاران بنده از پرتابلش استفاده می کنند که برای بعضی دانلود ها باید پرتابل را به لب تاب وصل کنید
باتشکر

دقت

Member
ارسالی ها
97
تعداد لایک ها
8

سلام من asistantلمسی را داشتم اذیت میکرد دادم پرتابل را گرفتم همه کاری نمیتونی باهاش انجام بدی بعضی دانلودا را میزنه ولی دل تو دلت نیس واسه خواندن خطا وپاک و ریست خوبه مابقی حسابی درش نیس ی بار به absکانکت میشه ی بار نمیشه وباید از لبتاب استفاده کنی

حسن روشن زاده

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
209
تعداد لایک ها
30

با تشکر از شرکت کنندگان درموضوع
مثل اینکه گفته شده درپرتابل جدید این مشکل حل شده شما اطلاع دارید

Alimohammadi

کاربر اخراجی
کاربر اخراجی
ارسالی ها
148
تعداد لایک ها
15

درود

مهندس جان طرف پرتابل پردازش نرو که ضرر میکنی قابلیتش ***ه.

A_Rezaei

مدیر تالار ایران خودرو - سایپا- وارداتی
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
1,132
تعداد لایک ها
519

درود من هم ppsp پردازش دارم راضی هستم ولی پرتابل مغازه همسایه ام داره در دانلود و بعضی کارا باید به لب تاب وصل بشه

دقت

Member
ارسالی ها
97
تعداد لایک ها
8

درود حسن اقا شما الان دیاگ پردازش و میخوای تبدیل کنی به پرتابل یا کلا میخوای دیاگ پردازش را بخری

حسن روشن زاده

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
209
تعداد لایک ها
30

دستگاه رایان دارم مال ۱۱سال پیشه رایان میگه هیچ خدماتی واسش نمیدیم حتی طرح تعویض هم نداره ولی پردازش موتور میگه بفرست واسه ما تعویض میکنیم یعنی شما فقط پول سخت افزار رو میدید

mishan.59

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
271
تعداد لایک ها
307

دستگاه رایان دارم مال ۱۱سال پیشه رایان میگه هیچ خدماتی واسش نمیدیم حتی طرح تعویض هم نداره ولی پردازش موتور میگه بفرست واسه ما تعویض میکنیم یعنی شما فقط پول سخت افزار رو میدید
سلام:
نه اینچنین هم نیست ،،،پردازش در طرح تعویض،،به این شرط قبول میکنه که حدود 1میلیون تومان هم نرم افزار از این شرکت خریداری کنید،،به علاوه پول سخت افزار ...
می توانید تماس بگیریدو سئوال کنید؟
طرح تعویض مهندس رضوی بهتره،،فقط پول سخت افزار را می دهید...این را هم می توانید تماس بگیرید و سئوال کنید...
موفق باشید.

amir jafari

مدیر بازنشسته ( از سال 2017 فعالیت ندارند )
ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

درود با رایان جدید عوض کنید یا با مهنس رضوی که دستگاه فول میباشد و خودش این کاره میباشد صحبت کنید

A.saeeidyan

Member
ارسالی ها
150
تعداد لایک ها
22

سلام به دوستان
دستگاه پردازش ظاهر قشنگی داره ولی از بابت کارکرد روی پرتابل فعلا موتور ازما حرف اول رو میزنه و توصیه میکنم اگر خواستی پرتابل بگیری موتور ازما بگیری

بالا