• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ پیکر بندی -دانلود-وتعویض قطعات بازدارنده مگان وال 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shamirany

New Member
ارسالی ها
22
تعداد لایک ها
0
باسلام به خدمت دوستان میخواستم بپرسم آیا تا حالا کسی از شما ها ecuمگان نو تعویض کردید یانه ؟ودوم ویا آن را پیکربندی کردید یا دانلود ؟ومن میخواستم بدونم که زمان تعویض ویا پیکربندی این نوع خودرو تا آنجای که من اطلاع دارم یا باید به سرور شرکت رنو پارس از طریق اینترنت کانکت بشی ویا از طریق سی دی بتونی آن رو انجام بدی وهرماهه این سی دی به روز میشه وحالا شما دوستان اگه میدونیدلطفا توضیح بدید...البته با کلیپ اگه دستگاه ایرانی چنین قابلیتی رو داره معرفی کنید

ارسالی ها
196
تعداد لایک ها
17
پاسخ : پیکر بندی -دانلود-وتعویض قطعات بازدارنده مگان وال 90

دانلود ها وتعريف سوئيچ وتعويض قطعات اين چنيني روي مگان با داشتن كد تعميراتي انجام مي شود
به اين شكل كه كليپ را به خودرو متصل كرده يه كد تعميراتي از خودرو ميگيريم كد رابه رنو گفته وانها يه كد مي دهند كه با اون كد اقدام به تعميرات مي كنيم

Mehdi Omman

مدیر تالار ایسیو و خودروهای وارداتی
ارسالی ها
232
تعداد لایک ها
19

باسلام به خدمت دوستان میخواستم بپرسم آیا تا حالا کسی از شما ها ecuمگان نو تعویض کردید یانه ؟ودوم ویا آن را پیکربندی کردید یا دانلود ؟ومن میخواستم بدونم که زمان تعویض ویا پیکربندی این نوع خودرو تا آنجای که من اطلاع دارم یا باید به سرور شرکت رنو پارس از طریق اینترنت کانکت بشی ویا از طریق سی دی بتونی آن رو انجام بدی وهرماهه این سی دی به روز میشه وحالا شما دوستان اگه میدونیدلطفا توضیح بدید...البته با کلیپ اگه دستگاه ایرانی چنین قابلیتی رو داره معرفی کنید
سلام
بهمراه دستگاه کلیپ یکعدد سی دی بنام reporog هست و توسط آن میتوان یونیت مورد نظر را دانلود کرد که یک کد راه اندازی دانلود میخاد بعد در ادامه کد تعمیرات مربوط به خودرو را میخاد و جهت پیکربندی هم نیاز به سی دی نیست و با خود کلیپ انجام میشود.

amir jafari

مدیر بازنشسته ( از سال 2017 فعالیت ندارند )
ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

سلام
بهمراه دستگاه کلیپ یکعدد سی دی بنام reporog هست و توسط آن میتوان یونیت مورد نظر را دانلود کرد که یک کد راه اندازی دانلود میخاد بعد در ادامه کد تعمیرات مربوط به خودرو را میخاد و جهت پیکربندی هم نیاز به سی دی نیست و با خود کلیپ انجام میشود.
سلام:
آیا با سی دی(cd) که شما میفرماید میشود با دستگاهای چینی استفاده کرد؟ شما این سی دی را دارید؟

با تشکر.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا