• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

شرکت طرحان نوین مدار TNM سوال در مورد ورژن 9.20 ایسیوکیت شرکت tnm

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114
[font=&amp](- [/font] [font=&amp] تبدیل پایه پراید زیمنس بنزینی با ایسیو دوگانه سوز [/font] [font=&amp]a80sgk63 [/font] [font=&amp] در مدل [/font] [font=&amp]a[/font]
[font=&amp] 41- [/font] [font=&amp] خواندن کد و تبدیل پایه تیبا زیمنس بنزینی با ایسیو دوگانه سوز [/font] [font=&amp]s817gpm2[/font][font=&amp] در مدل [/font] )
با سلام میشه لطفا بگین منظور از تبدیل پایه به چی تبدیل میشه

hz_hamed

Member
ارسالی ها
165
تعداد لایک ها
28
پاسخ : سوال در مورد ورژن 9.20 ایسیوکیت شرکت tnm

درود
منظور از تبدیل پایه یعنی اینکه این ایسیو مثلا اگر پیکان زیمنس بوده بعد از تبدیل پایه به ایسیو پراید تبدیل میشه مثل اینکه شما آی سی فلش را درآورده و برنامه دیگری بدهید یا با روش جیتگ، البته منظور شرکت tnm تبدیل از راه obd میباشد امیدوارم منظورم را رسانده باشم

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
81

[FONT=&amp](- [/FONT] [FONT=&amp] تبدیل پایه پراید زیمنس بنزینی با ایسیو دوگانه سوز [/FONT] [FONT=&amp]a80sgk63 [/FONT] [FONT=&amp] در مدل [/FONT] [FONT=&amp]a[/FONT]
[FONT=&amp] 41- [/FONT] [FONT=&amp] خواندن کد و تبدیل پایه تیبا زیمنس بنزینی با ایسیو دوگانه سوز [/FONT] [FONT=&amp]s817gpm2[/FONT][FONT=&amp] در مدل [/FONT] )
با سلام میشه لطفا بگین منظور از تبدیل پایه به چی تبدیل میشه
یعنی اینکه پس از تبدیل دیگه ایسیو بطور کامل به ایسیو جدید تبدیل شده و برای تبدیل بعدی نیازی به انتخاب اولیه ایسیو نیست. دقیقا مثل موردی که با جی تگ انجام بدی.

amir jafari

مدیر بازنشسته ( از سال 2017 فعالیت ندارند )
ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

دوستانیکه میخواهند ایسیو بوش 7.4.4 را دانلود کنند باید از ایسیو ماشین را بازید کنند بعد از شناسایی اتومات در قسمت تبدیل ایسیو مورد نظرشان را بزنند و اقدام به دانلود ایسیو بزنند اگر بعد از شناسایی اتومات ریختن برنامه رابزنند فکر میکنم برنامه بدون کد بر روی ایسیو ریخته میشود

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
81

دوستانیکه میخواهند ایسیو بوش 7.4.4 را دانلود کنند باید از ایسیو ماشین را بازید کنند بعد از شناسایی اتومات در قسمت تبدیل ایسیو مورد نظرشان را بزنند و اقدام به دانلود ایسیو بزنند اگر بعد از شناسایی اتومات ریختن برنامه رابزنند فکر میکنم برنامه بدون کد بر روی ایسیو ریخته میشود

من با tnm خیلی از ایسیوهای بوش را دانلود کردم ولی هیچوقت مشکلی واسم پیش نیومده.tnm کارش درسته و حرف نداره.

amir jafari

مدیر بازنشسته ( از سال 2017 فعالیت ندارند )
ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

درود من دیروز یکی برام اتفاق افتاد برای همین در اینجا مطرح کردم من با ایسیوهای جدید از این به بعد اول بکاب میگیرم بعد دانلود میزنم که اگر به مشکل برخوردم فایل قبلی را میریزم

آخرین ویرایش:

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
81

درود من دیروز یکی برام اتفاق افتاد برای همین در اینجا مطرج کردم من با ایسیوهای جدید از این به بعد اول بکاب میگیرم بعد دانلود میزنم که اگر به مشکل برخوردم فایل قبلی را میریزم
tnm در شناسایی خودکار مشکل داره و ممکنه ایسیو را درست شناسایی نکرده باشه ولی دانلودهاش بدون نقصند.

بالا