• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

نیاز به نرم افزار ویرایش خطوط کدسوییچ

masoud4030

Member
ارسالی ها
91
تعداد لایک ها
2
باسلام.نیاز به نرم افزاری برای کپی کردن خط کد سوییچ زیمنس دارم.یه برنامه ای میخوام که کارکردن بااون راحت باشه.توی کپی کردن خط4000تا8000مشکل دارم.باتشکر

Hossein Oghbaei

مدیریت کل
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
ارسالی ها
2,018
تعداد لایک ها
1,390
وب سایت
www.iranianecu.com
پاسخ : نیاز به نرم افزار ویرایش خطوط کدسوییچ

باسلام.نیاز به نرم افزاری برای کپی کردن خط کد سوییچ زیمنس دارم.یه برنامه ای میخوام که کارکردن بااون راحت باشه.توی کپی کردن خط4000تا8000مشکل دارم.باتشکر
درود
شما میتوانید از برنامه ایمو کلیر استفاده کنید . ولی این کار کمک به کار کردن سنسور اکسیژن و پایین آمدن دور موتور نمیکند .

masoud4030

Member
ارسالی ها
91
تعداد لایک ها
2

درود
شما میتوانید از برنامه ایمو کلیر استفاده کنید . ولی این کار کمک به کار کردن سنسور اکسیژن و پایین آمدن دور موتور نمیکند .
نه منظورم این بود که میخوام بااین نرم افزار خط کدسوییچ و کیلومتر رو توی برنامه خام کپی کنم

amir jafari

مدیر بازنشسته ( از سال 2017 فعالیت ندارند )
ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

نه منظورم این بود که میخوام بااین نرم افزار خط کدسوییچ و کیلومتر رو توی برنامه خام کپی کنم
سلام دوست من شما باید دریک برنامه کدار دیگر این کار را انجام بدهید بهتره این نرم افزار را از اینترنت دانلود کنیدHex Workshop

masoud4030

Member
ارسالی ها
91
تعداد لایک ها
2

سلام دوست من شما باید دریک برنامه کدار دیگر این کار را انجام بدهید بهتره این نرم افزار را از اینترنت دانلود کنیدHex Workshop
توی سایت موجود هست؟

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114

ببخشید برای copyیا pastکردن به همین روش معمولی مگه نمیشه انجام داد حتما باید از این برنامه استفاده کنیم یه توضیح کوچیک اگه بدید ممنون میشم

masoud4030

Member
ارسالی ها
91
تعداد لایک ها
2

بهترین نرم افزار xprog می باشد در عرض چند ثانیه میتوان هر تعداد خط کوپی پیست کنید .لینک دانلود هم در زیر قرار میدهم
Download program XPROG-box Software by ELDB Software
این نرم افزار رو دانلود کردم اما کپی کردن خطوط یه خورده برام نامفهومه.اگرممکنه یه توضیحی درمورد کپی کردن خطوط با این نرم افزار بدهید.باتشکر

بالا