• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ مشورت در مورد خرید دیاگ خارجی

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114
با سلام دوستان تصمیم گرفتم از امروز برم سراغ خودروهای خارجی برق و تعمیرات دیگش حالا میخام یه دیاگ بخرم بتونم باهاش lifan..mvm..cheri..toyota..geely..wingel..hionda..kia ..رو دستگاه بزنم حالا چند سوال برام پیش میاد
1-اول اینکه دیاگ های خارجی مثلا مثل .scaner...lunch...وغیره اینا وقتی برنامه ای عیب یاب بهش اضافه میشه ایا فقط ایسیو رو برنامه میده یا باهاش میتونی بقیه ابشن های خودرو از قبیل پشت امپر و قسمت های برقی رو هم باهاش چک کنی
2-ایا اینا قابلیت برنامه ریزی ایسیو و ایربک رو دارن یا واسه تعمیرات و برنامه ریزی الکترونیکیش باید دستگاه های خاص دیگه ای بخریم میدونم که واسه هر خودرویی اگه دستگاه همون شرکت رو بخریم همه کار میکنه منظورم دیاگ هایی که غیر از دیاگ های تخصصی شرکت ها تولید میشن
هستن البته دیاگ digimasteriiاز دیاگ های خوبیه که حتی ایموبیلایزر اکثر خودروهارو برنامه ریزی میکنه تعریف سوییچ اکثر خودرو ها رو داره و خیلی امکانات زیاد دیگه ولی گرونه در حد بنده نیست که بتونم بخرمش 3-اگه با کارایی های مختلف چند تا دیاگ معرفی کنین خوشحال میشم از همکاری دوستان گلم تشکر میکنم ممنون

bahram

Member
ارسالی ها
35
تعداد لایک ها
6
پاسخ : مشورت در مورد خرید دیاگ خارجی

با سلام فقط جی اسکن .بعد اتوباس دیگه هیچی تو فکرش نرو که من همه رو امتحان کردم

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
82

برای خودروهایی مثل لیفان و ام وی ام ،مهاد صنعت حرف نداره و برای خودروهای خارجی جی اسکن خیلی خوبه و تمامی کارهاشونو انجام میده.

مولایی

New Member
ارسالی ها
18
تعداد لایک ها
1

دوستان جایی سراغ ندارن که از دم قسط ما یه gscan بخریم ؟این درخواستم جدیه چون یه جا خونده بودم یه شرکت با همکاری کاتل قراره ارائه کنن به صورت شرایطی!؟

Hossein Oghbaei

مدیریت کل
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
ارسالی ها
2,018
تعداد لایک ها
1,390
وب سایت
www.iranianecu.com

دوستان جایی سراغ ندارن که از دم قسط ما یه gscan بخریم ؟این درخواستم جدیه چون یه جا خونده بودم یه شرکت با همکاری کاتل قراره ارائه کنن به صورت شرایطی!؟
درود جناب مولایی تا جایی که اطلاع دارم شما مبلغ 6000000 تومان را نقدا پرداخت میکنید مابقی را نیز در اقساط 6 ماهه یا 9 ماهه پرداخت میکنید .

مولایی

New Member
ارسالی ها
18
تعداد لایک ها
1

درود جناب مولایی تا جایی که اطلاع دارم شما مبلغ 6000000 تومان را نقدا پرداخت میکنید مابقی را نیز در اقساط 6 ماهه یا 9 ماهه پرداخت میکنید .
ممنون جناب عقبائی متاسفانه نقدینگی کمه به قول معروف وضعمون خوبه فقط دست و بالمون بسته س

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114

دیاگ scanerالبته یکی از دوستان تو یکی از کشورهای خارجی داره که تقریبا تموم ماشین هایی المانی و ژاپنی و امریکایی و ایتالیایی رو باهاش دستگاه میزنه ولی میگه ابدیت کاملش واسه هر سال 6000هزار دلار میشه این gscan که میگین تست قسمت های برقی رو هم داره ؟قیمتش تقریبا چنده ابدیت سالیانش چنده ؟

آخرین ویرایش:
ارسالی ها
17
تعداد لایک ها
4
وب سایت
www.karatakvin.com

با سلام
قیمت دستگاه جی-اسکن با منوی فارسی و دیاگ خودروهای ایرانی ده میلیون و نهصدو هشتاد.
قیمت دستگاه جی-اسکن فقط برای دیاگ خودروهای خارجی شش میلیون و نهصدو هشتاد.
هزینه آپدیت سالانه مابین 300 الی 400 دلار.

در مورد تست قسمتهای مختلف نظیر ترمز ، کیسه هوا، مولتی پلکس، ضد سرقت و ... همچنین
تست عملگرها منوی کاملی دارد.
فقط موضوعی که برای مشتریان زیاد واضح نیست ، لیست کامل این قابلیتها است. لیست مذکور
را که بالغ بر 45 صفحه میباشد من رویت نموده ام ولی قابل تکثیر نیست. دلیل آنهم جلوگیری از
بعضی اعمال رقابتی عنوان شده است.

ارسالی ها
17
تعداد لایک ها
4
وب سایت
www.karatakvin.com

با سلام دوستان تصمیم گرفتم از امروز برم سراغ خودروهای خارجی برق و تعمیرات دیگش حالا میخام یه دیاگ بخرم بتونم باهاش lifan..mvm..cheri..toyota..geely..wingel..hionda..kia ..رو دستگاه بزنم حالا چند سوال برام پیش میاد
1-اول اینکه دیاگ های خارجی مثلا مثل .scaner...lunch...وغیره اینا وقتی برنامه ای عیب یاب بهش اضافه میشه ایا فقط ایسیو رو برنامه میده یا باهاش میتونی بقیه ابشن های خودرو از قبیل پشت امپر و قسمت های برقی رو هم باهاش چک کنی
2-ایا اینا قابلیت برنامه ریزی ایسیو و ایربک رو دارن یا واسه تعمیرات و برنامه ریزی الکترونیکیش باید دستگاه های خاص دیگه ای بخریم میدونم که واسه هر خودرویی اگه دستگاه همون شرکت رو بخریم همه کار میکنه منظورم دیاگ هایی که غیر از دیاگ های تخصصی شرکت ها تولید میشن
هستن البته دیاگ digimasteriiاز دیاگ های خوبیه که حتی ایموبیلایزر اکثر خودروهارو برنامه ریزی میکنه تعریف سوییچ اکثر خودرو ها رو داره و خیلی امکانات زیاد دیگه ولی گرونه در حد بنده نیست که بتونم بخرمش 3-اگه با کارایی های مختلف چند تا دیاگ معرفی کنین خوشحال میشم از همکاری دوستان گلم تشکر میکنم ممنون
با سلام
دوست عزیز، من بعد از چندین سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت
سیستمهای دیاگ خودرو به این نتیجه رسیدم که شنیدن آن برای شما
خالی از لطف نیست:

چنانچه قصد تست و عیب یابی خودروهای خارجی را در حد نمایندگی
رسمی آن دارید، میبایست از دستگاههای OEM آن کمپانی سازنده و
با آپدیت های بروز شده استفاده کنید.
برای مثال کمپانیهای پژو - سیتروئن با دستگاه PPS ، تویوتا با دستگاه
Denso IT2 ، مرسدس با دستگاه STAR و ...

چنانچه قصد خرید دستگاه چند کاره را داشته باشید بترتیب الویت
(بر حسب قابلیتها) :
1- دستگاه مولتی دیاگ شرکت ACTIA
2- دستگاه جی-اسکن
3- دستگاه کارمن

در مورد دستگاههایی مثل لانچ - اتوباس - و ... نمیتوان نظر قطعی داد ولی
دقت کنید تا قیمتهای نازل باعث خسران مالی شما نشود.

bahram

Member
ارسالی ها
35
تعداد لایک ها
6

درود کارمن خوبه اما دیگه شما نمیتونی خرید کنی به خاطر اینکه دیگه از سایتش خبری نیست وآپدیتی هم دیگه نداره بورس بازار الان جی اسکن دوم اتوباسی که تو آواتورم است.

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114

دیگه دیاگ اگه بگیرم باید بتونم باهاش ابشن های خودرو رو تست کنم دیاگ اگه تنها برای تنظیم موتور و عیب یابی از این قبیل باشه که کارایی نداره راستش دلیلی که باعث شد به فکر دیاگ خارجی بیفتم این هستش که با افزایش تورم و گرانی بنزین وپیش بینی وخامت اوضاع اقتصادی بعدازتیرماه امسال بتونم خودروهایی رو کار کنم که لااقل بشه پولی گرفت ولی یه نکته هنوز نگرانم کرده که حالا اومدم 6میلیون دادم دیاگ خریدم به نظرم مشتری ها تمایل نداشته باشند خودروی کلاس بالای خودشون رو به مغازه های کوچیک داخل شهر بیارن به نظر تمایلشون به نمایندگی بیشتره اون وقت تکلیف جلب مشتری چی میشه؟نکته ای که فکرم رو مشغول خودش کرده نظر دوستانی که ماشین خارجی کار میکنن چیه ؟

آخرین ویرایش:

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114

دوستان از بیان نظراتتون من و تنها نذارین ممنون

ارسالی ها
17
تعداد لایک ها
4
وب سایت
www.karatakvin.com

دوستان از بیان نظراتتون من و تنها نذارین ممنون
با سلام

اندازه مغازه در الویتهای بعدیه. مهم جذب مشتری از راه رابطه است. به این
ترتیب که با مغازه داران آپشن و نصب تجهیزات جانبی باید رفیق باشید.
اونها خودشون ترتیب جذب و ارسال مشتریهای مدل بالا رو میدن. فقط باید
هیچگونه عملیاتی رو مقابل چشم مشتری انجام ندهید.(شرط کار)
ضمنا دکور و تزئینات داخل مغازه رو امروزی و چشم فریب بکنید تا حس صاحب
ماشین در مورد مراجعه به شما خراب نشه.

مبلغ دریافتی از بابت کارمزد را هم بهتره از همکاران در شهرهای بزرگتر جویا
بشوید . زیاد و کم نگیرید.
الان تبریز پر شده از اتومبیلهای مدل بالا مثل شورلت - فورد - آیودی - کرایسلر
لینکلن - این فینیتی - مرسدس و بی ام دبیلیو که کلی درآمد همکاران رو بالا
برده است.

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114

با تشکر البته ما بیرجند هستیم اینجا در حد معمول توتوتا -.هیوندا-وبیشتر لیفان و ام وی ام هستش

بابک ورمزیار

کاربر اخراجی
کاربر اخراجی
ارسالی ها
38
تعداد لایک ها
5

درود کارمن خوبه اما دیگه شما نمیتونی خرید کنی به خاطر اینکه دیگه از سایتش خبری نیست وآپدیتی هم دیگه نداره بورس بازار الان جی اسکن دوم اتوباسی که تو آواتورم است.
باسلام
دوست عزیز دستگاه کارمن جدیدش هست وابدیتش هم هست اگر خواستی بنده در خدمتم و در بین دستگاههای مولتی برند دستگاه عالی هست من خودم کارمن atدارم وبیشتر ماشینهای دنیا رو داره با یک سال ابدیت رایگان

بالا