• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

نظرات و پیشنهادات عهد کردن با دوستان ایرانیان ایسیو

کشتکار

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
401
تعداد لایک ها
237
با سلام از مدیران عذر خواهی میکنم به جهتی اینکه این پست زده شد.دوستان میخوام یه قولی بدیدبه همدیگه که اینقدر که فضای سایت الان از مهرو دوستیو وفا داری و همدلی پر شده تا اخرش همین طوری باقی بمونه و ذره ای در اینده کم نشه و هیچ چیزی مهم تر از این نباشه.با تشکر خودمونی میگم خیلی دمتون گرم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Hossein Oghbaei

مدیریت کل
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
ارسالی ها
2,018
تعداد لایک ها
1,390
وب سایت
www.iranianecu.com
پاسخ : عهد کردن با دوستان ایرانیان ایسیو

با سلام از مدیران عضر خواهی میکنم به جهتی اینکه این پست زده شد.دوستان میخوام یه قولی بدیدبه همدیگه که اینقدر که فضای سایت الان از مهرو دوستیو وفا داری و همدلی پر شده تا اخرش همین طوری باقی بمونه و ذره ای در اینده کم نشه و هیچ چیزی مهم تر از این نباشه.با تشکر خودمونی میگم خیلی دمتون گرم
درود
منم با نظر شما موافقم ولی متاسفانه بعضی از اساتید کم لطفی میکنند و فقط در اینجا فعالیت نمیکنند ؟!
خدا شاهده ما از این سایت فکر در آمد زایی نیستیم .
بدون هیچ چشم داشتی آخرین اطلاعات را در سایت آپلود میکنیم . ولی بعضی ها فقط فکر دانلود کردن هستد.
ما با کمک دوستان و اساتید سعی و تلاش کنیم همیشه با اطلاعاتی که داریم به همدیگر کمک و یاری برسانیم .
حالا برای این کارو تشویق کاربران در آینده سیستم امتیاز دهی راه اندازی خواهیم کرد .
در این سیستم هر کس به اندازه فعالیت خود امتیاز میگیرد و بعضی از فایل ها را دانلود میکند . برای فایل های خاص امتیاز در نظر خواهیم داشت .
با سپاس از اساتید

داود کلایی

مدیر تالار خودروهای وارداتی
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
224
تعداد لایک ها
44

درود به دوستان ایران ای سی یو
بنده هم جا داره به نوبه خودم از اساتید سایت تشکر کنم
وبه بزرگی خودتون غیبت بنده را ببخشید به امید خدا بتونم
با کمک اساتید در خدمت دوستان باشیم باشد روزی که سوال
بی جواب درسایت نداشته باشیم از زحمات اقایان عقبایی وعرب
وکلیه مدیران تقدیر و تشکر میکنم

amir jafari

مدیر بازنشسته ( از سال 2017 فعالیت ندارند )
ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

درود من هم با نظر شما کاملا موافق هستم به نظر من دوستانیکه عضو سایت هستند اگر همکاری کنند تشکر میکنم من که این را از سایتهای دیگربیشتر قبول دارم سایتهای دیگر میگویند دانلود روزی 30 عدد یک هفته دانلود کردم ناظم سایت گیر داد شما که دانلود از این سایت میکنید ایا کسی به شما اخطار داده خدایش من برای همین از سایت جناب عقبایی خوشم امد که کاربری به اندازه که مجاز به دانلود است حق دانلودش را استفاده میکند مشکلی پیش نمیاد دوستان این را عرض کردم که وقتی از اطلاعات سایت استفاده میکنید اگر مطلب جدیدی به دستشان رسید در سایت اپ کنید یا اگر موضوع جدید در رابطه به حرفه خودمان به نظرتان رسید در سایت مطرح کنید تا اساتید و دوستان شما را راهنمایی کنند با تشکر:

آخرین ویرایش:

IranianEcu

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
ارسالی ها
93
تعداد لایک ها
139

سلام به همگی دوستان

همانطور قبلا هم در اساسنامه سایت نوشته بودیم . این سایت فقط دنبال همکاری و آموزش کل ایرانیان عزیز است .
و تاکنون حتی یک ریال از حساب سایت خرج هیچ کاری نشده است . حتی برخی مواقع از جیب خرج میکنیم .
و کل درآمد های آن خرج خود سایت ( هاست و ... ) میشه .
MUSCLE
برای اطمینان دوستان هم می توانیم تمامی هزینه ها و در آمدهای سایت را هم به هرکسی که دوست دارد نشان بدهیم .
هاست فعلی ما 100 گیگ فضا دارد و تاکنون طبق اطلاعاتی که در آخر سایت است 8.5 گیگ اطلاعات دارد .
download
انجمن تخصصی تعمیر کاران خودرو Attachment Stats

• يگانه* / تعداد پیوستها: 6*540 / 6*353
    حجم کل فایل های پیوست: 8.15 گیگا بایت
    کل فضای استفاده شده : 8.05 گیگا بایت
    میانگین اندازه فایل ها: 1.28 مگابایت
    مجموع فایل های پیوست دانلود شده: 82*496

و بدلیل مشکلاتی که این مدت برای سرور هایی گرفتیم پیش آمد دیگه ماهیانه 500 هزار تومان به بالا هزینه میکنیم تا انشا ا... دیگر مشکلی پیش نیاد .

فقط توقع ما از دوستان ( مدیران عزیز و کاربران گرامی ) این است که انجمن را مکانی برای دوستی و کمک به هم بدانند و اطلاعاتشان را در اختیار همدیگر قرار دهند .

مشخص است که برخی اطلاعات ارزش زیادی دارد که ما برای آنها هم فکری کردیم و گفتیم برای این موارد می توانید با آقای عقبائی هماهنگی کنید تا راهکار آن به شما توضیح دهند .

در پناه ایزد منان باشید
    مدیریت کل سایت

mohammad1372

Member
ارسالی ها
392
تعداد لایک ها
27

با سلام
من به عنوان یک تازه وارد حدود6ماه است که در این سایت فعالیت می کنم خدایش سایت بسیار خوبی است من هم به نوبه ی خودم از همه ی اساتیدومدیران خوب سایت تقدیر وتشکر می کنم امید وارم در آینده نزدیک به کمک همه ی اساتید از تجربه گرفته تا مطلب علمی سایتی کامل تر وجامع تر ی بسازیم
باتشکر از همه ی اساتید محترم

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
81

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید ایرانیان ایسیو
من از کلیه کسانی که از وقت استراحت و زندگی خود میگذرند و صرف آپلود اطلاعات و تجربیات و همچنین صرف نظارت از سایت میکنند خیلی خیلی تشکر می کنم و از همه دوستان میخوام که قوانین سایت را رعایت و فقط به فکر دانلود اطلاعات سایت نباشد.حضرت علی (ع) میفرماید زکات علم نشر آن است. با آرزوی موفقیت

A_Rezaei

مدیر تالار ایران خودرو - سایپا- وارداتی
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
1,132
تعداد لایک ها
519

سلام و درود خدمت کلیه دوستان عزیز
جا داره از
مدیریت سایت ایرانیان ایسیو تشکر کنیم بابت اینکه باعث تشکیل یک گروه یا بهتر بگم یک جمع دوستانه و برادرانه شدند
که انصافا از جان ودل مایه گذاشته اند و شبانه روز با همکاری و همدلی در رفع مشکلات دوستان تلاش می کنند
یکی از ثمرات مهم تعاون و همکاری نزدیکی به خداوند و مردم است.
همانطور که پیامبر اکرم(ص) می*فرماید: بخشنده هم به خدا نزدیک می*شود و هم به مردم.

آخرین ویرایش:

mohsen.cng

Member
ارسالی ها
29
تعداد لایک ها
1

با سلام
بنده به خاطر مشغله کاریم کم میام نت. ولی هر وقت مشکلی تو کارم داشتم تقریبا میشه گفت از این سایت رفع ایراد شد.
از مدیران و اساتید سایت ممنونم

bahram

Member
ارسالی ها
35
تعداد لایک ها
6

با سلام وخداقوت به اساتید محترم ودوستان گرامی منم قول میدم از این به بعد کم لطفی نکنم وچند تا فایل توپ دارم براتون آپ میکنم فقط خواهش دارم اسم پسورد که اومد منم شریک ok

mishan.59

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
271
تعداد لایک ها
307

با سلام وخداقوت به اساتید محترم ودوستان گرامی منم قول میدم از این به بعد کم لطفی نکنم وچند تا فایل توپ دارم براتون آپ میکنم فقط خواهش دارم اسم پسورد که اومد منم شریک ok
سلام:
کاربرانی که فعالیت مفید داشته باشند ،در بدست آوردن پسورد فایلهای مهم شریک هستند و این مطلب جزء قوانین سایت می باشد.
موفق باشید.

mohammad1372

Member
ارسالی ها
392
تعداد لایک ها
27

با سلام
با اجازه از مدیران سایت خواست یکم فضای سایت گرم بشه با نزدیک شدن به ایام عید وشروع مسافرت ها از دوستان خواهش می کنم سایت را فراموش نکنند و دوستانی که در ایام عید کار می کنند را در مشکلات یاری کنند
با تشکر

mehdi-m

Member
ارسالی ها
127
تعداد لایک ها
9

با سلام خدمت اساتید بزرگوار ایرانیان ایسیو

قال معصوم : هرچیزی زکاتی دارد و زکات علم آموختن است

شما بزرگواران ایرانیان ایسیو زکات علمتون رو پرداخت کردین
الله شاهد جایی اینقد درستی ندیدم ک در این سایت دیدم