رد اعلامیه
آیا کد شارژ دارید؟ برای استفاده و افزایش موجودی کیف پول، پس از ارتقا به حساب کاربری VIP اینجا کلیک کنید و کد را وارد و ثبت کنید!
مهمان گرامی برای استفاده کامل از سایت باید عضو شوید . برای ثبت نام در سایت اینجا کلیک کنید!

اطلاعیه سایت درخواست خیلی مهم از کار بران و مدیران

شروع موضوع توسط Hossein Oghbaei ‏30/10/13 در انجمن اطلاعيه و اخبار انجمنها

لینک کوتاه و مستقیم
  1. Hossein Oghbaei

Hossein Oghbaei مدیریت کل پرسنل مدیریت کل سایت

لینک کوتاه و مستقیم
    درود
    کاربران و مدیران محترم
    لطفا خواهشا ازتون درخواست دارم در ایجاد موضوع دقت کنید . و حتما سوالات خود را فقط در پرسش پاسخ مطرح کنید . سوالاتی که به غیر پرسش پاسخ جای دیگه ای مطرح شود حذف میشود !!
    موضوعات را یه جوری مینویسید که معلوم نیست چیه مثلا : کیت کنترل پنل پژو 405 - کیلومتر پژو پارس سال و ...
    کاربران محترم رعایت کنید . در صورت عدم رعایت تا سه بار به کاربر اخطار داده خواهد شد . برای بار چهارم کاربر به مدت یک هفته ازتمام امکانات سایت محروم خواهد شد .

2. 62 Javad

62 Javad مدیر بازنشسته

لینک کوتاه و مستقیم
    پاسخ : درخواست خیلی مهم از کار بران و مدیران

سلام دوستان من با نظر مهندس عقبائی کاملا موافقم.من در اوج خستگی بعد از کار در دو شیف ظهر و شب باید وقت خود را فقط برای ویرایش و نظارت به سایت تلف کنم و واقعا مجبورم که از وقت استراحتم برای ویرایش استفاده کنم لطفا کمی هم به فکر کسانی باشند که مسولیت کنترل سایت را دارند و حتی در بیشتر مواقع مشاهده شده که پس از تذکر به کاربران، کلی بدهکار نیز میشویم.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏3/11/13