رد اعلامیه
برای کار با سایت لطفا اینجا را کلیک کنید!
رد اعلامیه
آیا کد شارژ دارید؟ برای استفاده و افزایش موجودی کیف پول، پس از ارتقا به حساب کاربری VIP اینجا کلیک کنید و کد را وارد و ثبت کنید!
مهمان گرامی برای استفاده کامل از سایت باید عضو شوید . برای ثبت نام در سایت اینجا کلیک کنید!

Ecu Siemens ادرس خط کد سویچ در ایسیو زیمنس

شروع موضوع توسط amir jafari ‏26/8/13 در انجمن بخش تخصصي نرم افزار و آموزش

لینک کوتاه و مستقیم
  1. amir jafari

amir jafari مدیر بازنشسته

لینک کوتاه و مستقیم
    ادرس خط کد سویچ در ایسیو زیمنس

فایل های ضمیمه:

N-Malekzadeh, aedris, hz_hamed و 1 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  2. سعید صفری

سعید صفری New Member

لینک کوتاه و مستقیم
    پاسخ : ادرس خط کد سویچ در ایسیو زیمنس

با سلام دوست عزیزاگه امکانش هست یک کمی بیشتر توضیح بدید...ممنون

N-Malekzadeh و hz_hamed از این پست تشکر کرده اند.
  3. 62 Javad

62 Javad مدیر بازنشسته

لینک کوتاه و مستقیم

استاد عزیز اطلاعاتی مثل کیلومتر،کد سوئیچ و مدت زمان کارکرد و ... در خط های 4000 تا 8000 ثبت شده اند که با ff کردن آنها امکان استفاده آن برای دیگر ایسیوها مقدور می باشد.درضمن با توجه به دستگاههای موجود مثل (nprog،tnm) و نرم افزارهایی که کد سوئیچ را میدن دیگه فکر نمی کنم نیازی به آدرس باشه.

4. سعید صفری

سعید صفری New Member

لینک کوتاه و مستقیم

سلام دوست عزیز مواردی از ایسیو ها رو داشتم که با نرم افزار کد به دست نمی آید چند نفر رو میشناسم از روی دامپ زیمنس بدون نرم افزار کد رو در میارن یه بار خودم گیر کرده بودم تلفنی چند تا از خطها رو برای یکیشون خوندم کد رو به من داد این مطلب رو اگر بدونیم روزی به کار می آید مطلب خوبیه ......در ضمن tnm 500 دارم ولی نتونست درش بیاره؟؟؟؟

N-Malekzadeh, hz_hamed و yazdani از این پست تشکر کرده اند.
  5. yazdani

yazdani مدیر تالار پرسنل

لینک کوتاه و مستقیم
    با سلام/ وضمن تشکرازاساتید محترم / باید بعرض برسونم که طبق گفته جناب صفری بعضی مواقع نیازدارم کد کلید رو بدونیم ودر ایسیوهای جدید مثل بعضی از ایسیوهای کروز وبایفیولها و cgd , با fff کردن خطهای 4000 تا 8000 این ایسیوها خام نمیشوند و اگه دقیقا بدونیم کد در کدام خط ثبت شده و فورمول تبدیل هگز به اعداد کد کلید به چه صورتی هستش در بعضی وقتها میتونه مشکل مارو حل کنه . پس اگه جناب مهندس جعفری در این مورد اطلاعاتی دارند لطفا ما رو هم راهنمایی کنند . متشکرم

6. Hossein Oghbaei

Hossein Oghbaei مدیریت کل پرسنل مدیریت کل سایت

لینک کوتاه و مستقیم
    درود جناب یزدانی همانطور که از رنگ نام کاربری ایشان میبینید ایشان کاربر عادی هستند و پرسش پاسخ را نمیبینند ! و پست 2013/8/27 نوشته شده برای 3 سال پیش میباشد!

N-Malekzadeh, yazdani و خوش قدم از این پست تشکر کرده اند.
  7. yazdani

yazdani مدیر تالار پرسنل

لینک کوتاه و مستقیم
    ضمن تشکر از شما جناب مهندس عقبایی / شما درست میفرمایید که این پست قدیمی هست اما هنوز به جواب نرسیده واگر اساتید عزیز در این مورد مطلبی دارند تا بتوانیم این پرسش وپاسخ را پس از سه سال به جوابی منطقی برسانیم واین پست قدیمی را ببندیم ./

A_Rezaei, N-Malekzadeh و Hossein Oghbaei از این پست تشکر کرده اند.
  8. hadi ic

hadi ic Active Member

لینک کوتاه و مستقیم
    با سلام خدمت دوستان وجناب یزدانی عزیز.
    بنده شخصا چندین مورد رو تست کردم تمام ایسیوها در یک نقطه خاص نیستند هرچند یک مدل ایسیو باشد.
    ولی اغلب تستها در دو بایت اول خط6800 و6810 وهمچنین در دو بایت6000 و6010 ثبت شده هست که درابتدای هر خط دوتا ff ff بزاریم فایل خام خواهد شد

بابک ثابتان فدایی, Hossein Oghbaei و A_Rezaei از این پست تشکر کرده اند.