رد اعلامیه
آیا کد شارژ دارید؟ برای استفاده و افزایش موجودی کیف پول، پس از ارتقا به حساب کاربری VIP اینجا کلیک کنید و کد را وارد و ثبت کنید!
مهمان گرامی برای استفاده کامل از سایت باید عضو شوید . برای ثبت نام در سایت اینجا کلیک کنید!

درخواست شماره آی سی های فلش و ایپرام ایسیو ها

شروع موضوع توسط yazar ‏5/3/13 در انجمن مبانی الکترونیک

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
لینک کوتاه و مستقیم
  1. yazar

yazar Member

لینک کوتاه و مستقیم
    با سلام و سپاس از اساتید بزرگوار..
    ممنون میشم از اساتید لطف کنند و شماره تمام ای سی هایی که در ای سی یو های ماشینهای ایرانی استفاده میشه و در تعمیرات باید پروگرام بشه(چه ایپرام چه فلش) رو تو این پست برام بزارن. من دیاگی دارم که امکانات دانلود و فلش هم داره و اگر پروگرامر tnm 2000 با دو عدد آداپتور 44 و 8 پایه بخرم مشکل سخت افزاری من برای پروگرام کردن و تعمیر ایسیوها برطرف میشه یا سخت افزار دیگه ای هم نیاز هست ؟

آخرین ویرایش: ‏5/3/13
  2. مهدی چیت بند

مهدی چیت بند مدیر بازنشسته

لینک کوتاه و مستقیم
    پاسخ : درخواست شماره آی سی های فلش و ایپرام ایسیو ها

سلام
    شما تا جایی که بنده اطلاع دارم برای استفاده از پروگرامرت با سه ذسته ایسی در ارتباطی
    1- ایسی ایپرام که عموما ساخت کمپانی اس تی - ST هست - 95080 - 95160 - 95320 - و 24c02 -93s46 ...
    2 - ایسی های فلش 0 عموما ساخت شرکت AMD , Atmel : Am29f400bb - AM29f200bb - st m29f400bb - AM29F010B
    3 - میکرو ها (سی پی یو و یا ام سی یو - MCU - Cpu - Micro ) عموما ST10F273_280 رو بیشتر خواهید دید .
    اما پروگرامر شما در همه موارد کارایی نداره ( و حتما به ّقسمت های آموزشی ایسیوها درسایت مراجعه کنید برخلاف ظاهر این کار که عموما افراد میبینند یک تعمیرکار ایسیو در موارد متعددی باید علم و تجربه کسب کنه - برق خودرو - نقشه خونی - الکترونیک - رایانه - زبان - مکانیک و حوصله و اعصاب فولادی ):cool:

3. محمدی

محمدی Member

لینک کوتاه و مستقیم

سلام
    میشه شماره آی سی میکروی بوش 7.4.5 رو بگید ؟
    با تشکر

4. Hossein Oghbaei

Hossein Oghbaei مدیریت کل پرسنل مدیریت کل سایت

لینک کوتاه و مستقیم

درود جناب محمدی شما برنامهnprog را از نرم افزار و آموزش گروه فنی مهندسی مبتکران دانلود کنید. در برنامه شماره آی سی های میکرو ذکر شده است .

aedris از این پست تشکر کرده است.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)