رد اعلامیه
امکان بازدید از انجمن های سایت تنها برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند وجود دارد: جهت ورود به سیستم نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. شما برای ارسال مطلب باید در سایت عضو باشید , در صورتی که ثبت نام کرده اید نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید , ممکن است برای تکمیل ثبت نام نیاز به فعال سازی از طریق ایمیل باشد ایمیل خود را بررسی کنید و بر روی لینک فعال سازی کلیک کنید , در صورتی که برای اولین بار از این سایت دیدن میکنید برای استفاده کامل از تمام امکانات سایت لازم است که ثبت نام کنید امکان ارسال مطلب و دانلود فایل و همچنین دسترسی به انجمن هایی که فقط اعضا ثبت نام شده امکان دسترسی به آن را دارند از امتیازات ثبت نام در سایت میباشد.

مهمان گرامي
براي دسترسي به محتواي ويژه لازم است عضو گروه کاربري VIP باشيد. جهت ارتقا حساب کاربري، اينجا کليک کنيد.

مناسبت ها فرا رسیدن سال 1395 خورشیدی مبارکباد

شروع موضوع توسط HosseinOghbaei ‏20/3/16 در انجمن گروه کاربران

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
لینک کوتاه و مستقیم
  1. HosseinOghbaei

HosseinOghbaei مدیریت کل پرسنل مدیریت کل سایت

لینک کوتاه و مستقیم
    با سلام-در آستانه فرا رسیدن “عید نوروز باستانی” و طمطراق پیک بهاران و آغاز سال نو تبریک و تهنیت صمیمانه را تقدیم شما و خانواده محترمتان داشته و در پرتو الطاف بیکران خداوندی، سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را آرزومندیم.
    حسین عقبائی

2. علی رادین

علی رادین New Member

لینک کوتاه و مستقیم
    پاسخ : فرا رسیدن سال 1395 خورشیدی مبارکباد

باسلام وعرض ادب و تبریک سال جدید به تمام دوستان بسیار زحمتکش واستادان بی ادعا در عرصه صنعت تعمیرات خودرو (برادران مکانیک وبرق خودرو)خانواده بزرگ و عزیز ومحترم ایرانیان ایسیو آرزوی سالی خوب وخوش وسلامت ازپروردگاربرای شما وخانواده تان آرزومندم .علی رادین

3. حميد ذوالعلي

حميد ذوالعلي مدیر تالار

لینک کوتاه و مستقیم

سلام
    بنده هم فر
    ا رسيدن نوروز را به دوستان عزيزم تبريك عرض ميكنم.

4. HassanVaham

HassanVaham مدیر تالار پرسنل

لینک کوتاه و مستقیم

باسلام و تبریک سال جدید به تمام دوستان آرزوی سالی خوب وخوشی برای شما آرزومندم
    IranianEcu.com،ECU118.IR

5. مرتضی شمسی پور

مرتضی شمسی پور New Member کاربر VIP

لینک کوتاه و مستقیم

باعرض سلام و ادب واحترام:
    عیدنوروز رابه همه عزیزان وسروران گرامی تبریک عرض مینمایم ازخداوندبزرگ سال خوبی رابرای تک تک شماعزیزان مسئلت مینمایم

6. yazdani

yazdani Active Member پرسنل

لینک کوتاه و مستقیم

باسلام وعرض ادب خدمت همکاران گرامی / بنده هم به نوبه خود که عضو کوچکی از این سایت پربار ایرانیان ایسیو هستم . سال نو را به همه سرورانم تبریک عرض میکنم و ازدرگاه ایزد منان سالی پربار وسرشار از شادی وسلامتی را برای تک تک شما وخانواده محترمتان آرزو دارم سال نو مبارک

7. A_Rezaei

A_Rezaei مدیر تالار پرسنل

لینک کوتاه و مستقیم

درود و سلام
    سال نومی شود.زمین نفسی دوباره می کشد.برگ ها به رنگ در می آیند و گل ها لبخند می زند
    و پرنده های خسته بر می گردند و دراین رویش سبز دوباره...من...تو...ما...
    کجا ایستاده اییم.سهم ما چیست؟..نقش ما چیست؟...پیوند ما در دوباره شدن با کیست؟...
    زمین سلامت می کنیم و ابرها درودتان باد و
    چون همیشه امیدوار وسال نومبارک...

شرمنده دیر پیام دادم این چند روز شهرستان بودم و نت درست و حسابی نداشتم به امید سالی سرشار از دلخوشی و سلامتی و درامد حلال و زیاد برای همه عزیزان خانواده بزرگ ایرانیان ایسیو

8. hadi ic

hadi ic Active Member کاربر VIP

لینک کوتاه و مستقیم

با عرض سلام ودرود خدمت تک تک عزیران و همکاران گرامی ومدیران محترم من هم
    اولا عذر خواهی میکنم که دیر پیغام گذاشتم.
    ولی از صمیم قلب وبینهایت وجودم این عید باستانی رو به تمام عزیزان و زحمت کشان دلسوز تبریک میگویم انشالله سال پر برکت وپر رزق وروزی داشته باشید.
    انشالله خداوند به همه تن سالم وزندگی لبریز دلخوشی عطا نمایید.
    سال نومبارک.

فایل های ضمیمه:

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)