• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

مناسبت ها عرض تسلیت خدمت همکار گرامی جناب امیر جعفری بخاطراز دست دادن پدر خانم گرامیشان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

IranianEcu

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
ارسالی ها
93
تعداد لایک ها
141

انالله وانا اليه راجعون

همکار گرامی جناب آقای امیر جعفری باكمال تأسف و تأثر درگذشت پدر خانم گراميتان را به حضرتعالی و همه بستگان داغدار تسليت عرض نموده ، ضمن ابراز همدردي از خداوند متعال براي آن مرحوم غفران و رحمت الهي و براي بازماندگان صبر و شكيبايي مسألت می نماییم

http://new-photos.ir/wp-content/uploads/%D8%B4%D8%B9%D8%B1-%D8%AA%D8%B3%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D9%88%D8%AA-93.jpg​

Hossein Oghbaei

مدیریت کل
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
ارسالی ها
2,018
تعداد لایک ها
1,390
وب سایت
www.iranianecu.com
پاسخ : عرض تسلیت خدمت همکار گرامی جناب امیر جعفری بخاطراز دست دادن پدر خانم گرامیشان

جناب آقای امیر جعفری
از شنیدن
خبر فوت پدر خانم گرامیتان بسیار متاثر شدم بنده این واقعه دردناک رو خدمت شما وخانواده محترم تسلیت عرض می کنم واز درگاه خداوند متعال برای جنابعالی صبر مسالت دارم مارو هم در غم عزیز از دست رفته تان شریک بدونید
http://topdata.ir/wp-content/uploads/2014/01/images-41.jpg​

mishan.59

Active Member
کاربر VIP
ارسالی ها
271
تعداد لایک ها
307
پاسخ : عرض تسلیت خدمت همکار گرامی جناب امیر جعفری بخاطراز دست دادن پدر خانم گرامیشان

سلام:
از خداوند بزرگ برای این عزیز رفته دعای رحمت دارم.
حاج امیر عزیز ،تسلیت عرض میکنم،ما را در غم خود شریک بدانید.

mojtabaaa

Member
ارسالی ها
56
تعداد لایک ها
7

با عرض تسلیت خدمت شما همکارگرامی بنده را نیز در غم خود شریک بدانید

ارسالی ها
139
تعداد لایک ها
13

با سلام و عرض ادب و احترام

آقای مهندس
حاج امیر جعفری عزیز * بنده نیز از صمیم قلب متأثر شدم و از خداوند متعال برای جنابعالی و

خانواده گرامیتان * صبر جزیل مسئلت دارم و انشالله ; خداوند متعال تازه گذشته را غریق رحمت بیکران خویش

قرار دهد.

farbod

Active Member
ارسالی ها
603
تعداد لایک ها
114

پروردگارا نفس نفیسی به ملکوت شهود صعود نمود واز خاکدان فانی به جهان جاودنی شتافت میهمان جدید است عزیز فرما..بنده قدیم است خلعت بدیع عطا کن .ای بی نیاز بیامرز و بنواز و به خلوتگاه راز.راه ده و در محفل تجلی همدم و دمساز نما )(تسلیت )sad

HassanVaham

مدیر تالار برق نرم افزارو الکترونیک
ارسالی ها
1,533
تعداد لایک ها
1,209

ابراز همدردي
اینجانب درگذشت پدر خانم گراميتان را به حضرتعالی و همه بستگان تسليت عرض نموده ،
بنده را نیز در غم خود شریک بدانید

Nikjou

Member
ارسالی ها
89
تعداد لایک ها
12

با سلام
جناب جعفری ما رو نیز در غم از دست دادن عزیزانتان شریک بدانین.روحش شاد

محمد محمدی

New Member
ارسالی ها
28
تعداد لایک ها
0

سلام حاجی ما را در غم خود شریک بدانید و همچنین تسلیت عرض میکنم برای شما و خانواده محترمتان روحش شاد

Download all Attachments

• 12.2 کیلوبایت بازدیدها: 295

A.saeeidyan

Member
ارسالی ها
150
تعداد لایک ها
22

با سلام و تسلیت
بنده هم به نوبه خود غم از دست دادن پدر خانم گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض مینمایم

dehghan

Member
ارسالی ها
189
تعداد لایک ها
9

باسلام و درود وتسلیت
وبا ذکر صلوات وفاتحه برای شادی آن مرحوم
آقا جعفری ایشالله غم آخرخود وخانوادتان باشد .

آخرین ویرایش:

62 Javad

مدیر بازنشسته
ارسالی ها
0
تعداد لایک ها
81

حاج امیر تسلیت ما رو هم پذیرا باش و ما رو در غم خود شریک بدانید.
ببخشید من خیلی مشکل دارم و زیاد به سایت سر نمیزنم و واقعا اطلاعی نداشتم. بهرحال برای آن عزیز از دست رفته رحمت الهی و برای دیگر بازماندگان صبر و شکیبایی مخوام.

حميد ذوالعلي

مدیر تالارایسیو - پروگرمر
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
249
تعداد لایک ها
9

A_Rezaei

مدیر تالار ایران خودرو - سایپا- وارداتی
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
1,132
تعداد لایک ها
519

درود و سلام
جناب حاج امیر جعفری استاد عزیز و گرامی مصیبت وارده را به شما و خانواده محترم تسلیت و بقای عمر بازماندگان را از خداوند متعال خواهانیم

amir jafari

مدیر بازنشسته ( از سال 2017 فعالیت ندارند )
ارسالی ها
565
تعداد لایک ها
130

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

تشکر از شما و هم دردی بی نظر شما عزیزان
با ذکر فاتحه یاد همه عزیزان از دست رفته را گرامی میداریم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا