• برای استفاده از سایت از طریق این لینک عضو سایت شوید و برای دسترسی به فایل های خودروئی و ریمپ از این لینک عضو گروه VIP شوید. درصورت نیاز به راهنمایی بعد از عضویت در سایت از طریق چت آنلاین در واتس اپ با ما در ارتباط باشید

نظرات و پیشنهادات اعلام نظر وچند نکته

رحمت اسفندیاری

کاربر اخراجی
کاربر اخراجی
ارسالی ها
186
تعداد لایک ها
13
باسلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان اخیرا با افزوده شدن روزبروز اعضا وفضای دوستانه سایت بعضی نامهای انتخاب شده جهت نام کاربری سخت خوانده میشه و در مکالمات متنی قابل نام بردن نیست اگه به لیست کاربران انتها نگاهی بندازید نمونه داریم چه عیبی داره ی اسم فارسی و مرتبط به مشخصاتمون باشه
همچنین اگه در بخش ارسال موضوع یه اعلان یاداوری اضافه بشه تا کاربر اعلام نتیجه پرسشی که داره رو درهرصورت به موضوع اضافه کنه خیلی عالیه وهر سوال که به نتیجه برسه یه تجربه میشه
دوستانی هم که راهنمایی میکنن لطفا دوباره به موضوع رجوع کنن که اگه جوابشون به حل مشکل نزدیکه و سوال کننده جواب تکمیلی لازم داشت ج بدن

باتشکر و پوزش از همه اساتید ومدیران گرامی

Hossein Oghbaei

مدیریت کل
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
ارسالی ها
2,018
تعداد لایک ها
1,390
وب سایت
www.iranianecu.com
پاسخ : اعلام نظر وچند نکته

درود
جناب سبحان عزیز بنده نیز کاملا با شما موافقم و تقدیر و تشکر میکنم . بنده تا چایی که امکاش بود . به کاربران اجازه استفاده از اسم های نامربوط در موق فعال سازی عضویت ندادم . حتی اولین قانون سایت هم این مورد هم یاد آوری شده است . برای موضوع ها و اعلام نتیجه هم چندین بار بنده یاد آوری کردم . ولی متاسفانه بعضی از کاربران دنبال راه انداختن مشکلشان هستند و اعلام نتیجه نمیکنند تا وتجربه ای برای دیگران باشد . بعضی از عزیزان هم کم لطفی میکنند؟!

Hossein Oghbaei

مدیریت کل
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
ارسالی ها
2,018
تعداد لایک ها
1,390
وب سایت
www.iranianecu.com

درود مجدد
اینم خدمت کاربران و مدیران محترم یاد آور بشم .این سایت متعلق یه شماست . همه یه جوری از ازاطلاعات و تجربیات همکاران در این سایت استفاده میکنبم . پس چرا برای حفظ و نظم سایت نکوشیم ؟ پس چرا اعلام نتیجه موضوع نکنیم ؟ پس چرا در رسش پاسخ فایل آپلود میکنیم ؟!

رحمت اسفندیاری

کاربر اخراجی
کاربر اخراجی
ارسالی ها
186
تعداد لایک ها
13

درود
جناب عقبایی بنظر من باید نواوری هایی کرد مثلا برای ارسال پسوردهای مهم موضوعات بی نتیجه را لحاظ کرد
البته یخورده برا مدیران سخت میشه که اونم با تقسیم وظایف بهترمیشه بنده حاضرم یه گوشه از کارو بگیرم و بشه کمک کنم

بالا